Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Trudność Commandos polega na wypatrzeniu odpowiedniej "trasy", potem idzie gładko. Project IGI przeszedłem z palcem w... nosie, powiedzmy. Błąd tej gry - nieograniczony zasięg każdej broni - sprawiał że można było snajperzyć nawet mp5 czy zwykłym piostoletem. Ale nawet bez tego było łatwo.

Trudni to byli Corsairs. Właściwie nie mogłem się tam nawet porządnie rozbudować, bo zaraz mnie łupili i łoili... W dodatku było tak głupio, że jeśli wybrało się granie Anglikami, to walki na morzu były proste, a na lądzie niemal nie do wygrania. Francuzami - na odwrót. Po prostu źle zaprojektowana gra jak dla mnie...

Przy Atlantis utknąłęm niemal na początku. Nie lubię takich głupawych pseudologicznych zagadek. Mają się nijak do fabuły i tylko frustrują.

Dla odmiany: najłatwiejsze gry to Pingwinek Kelvin (całą przeszedłem w niecałą godzinę) i Egipt: Przepowiednia Heliopolis (2 godziny, z czego 30 minut straciłem na bezsensowną zręcznościową sekwencję gry na bębnach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 21:30, Probos napisał:

Tak zgadzam się. Zwłaszcza że w Nocy Kruka smoki się regenerowały :(

No i co z tego? Wystarczylo miec zwoj przyzywanie demona (latwo go zdobyc, trzeba sie tylko postarac), a on zabijal smoka. Zreszta gdy pasek zycia smoka dojdzie do polowy, to pozniej starsznie wolno sie regeneruje. Wiec i tak jest latwo. I nie przecze ze Noc Kruka zwieksza poziomu trudnosci w porownaniu do samego G2, bo zwiekasz, ale zalicznie go wtedy daje jeszcze wieksza satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 23:23, SW007 napisał:

Kto przeszedł za pierwszym razem Sapera niech raczy podnieść rękę i nacisnąć przycisk.


Za pierwszym razem nie, ale nawet pasjansa nie zawsze udaje sie ulozyc, czy wygrac w bierki, co nei znaczy, ze sa trudne. Osobiscie uwazam pasjansa za strasznie prosta gre i ejstem w stanie ulozyc chyba kazda kombinacje, o ile nie tzreba strzelac nigdzie. nie mowiac o moim znajomym, ktory tak szybko to uklada, jaky robil to z pamieci... Bylem swiadkiem, jak uklada Poczatkujacego w przedziale 4-9 sekund od niechcenia... Psychopata, jakich malo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudny jest max payne częsc 2 rozdział1 wtedy masz tylko pałke a idzie na mnie ze 10 gosci z lewej i z 3 gosci z prawej no i jeszcze mają uzi i shotguny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trudne jest seria Toca Race Drive porównać z innymi symulatorami samochodowymi, w TRD to na najwiejszym poziomie było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 10:41, keflar napisał:

Trudny jest max payne częsc 2 rozdział1 wtedy masz tylko pałke a idzie na mnie ze 10 gosci
z lewej i z 3 gosci z prawej no i jeszcze mają uzi i shotguny


Bez przesady, Max Payne nie jest taki trudny jak ci sie zdaje. W googlach sobie wpisz Max Payne i na pewno znajdziesz sobie poradnik :]

Dla mnie najtrudniejszą grą jest Icewind Dale 2. Żeby ja przejść, czeba dobrze przeczytać instrukcje do gry, bo jest w niej dużo pomocnych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:07, Noxbi napisał:

W moim przekonaniu trudna gra to taka, której nie mogę przejść... Więc takiej nie mam! :)

Zgadzam się z tobą np: Colin 4 szedł mi łatwo, tryb eksperta i 2wd, 4wd aż w końcu Grupa B i klapa. Za duża moc, może przez to wycofali je z wyścigów. A oc jeżeli nie moe przejść bo jest za nudna i po prostu nie chce mi się jej włączać (Xpand Rally- u mnie taki jedyny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować