Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 19:19, FreakyBeaver napisał:

SimCity 4 :)
Rozbudujcie miasteczko tak, żeby nie zbankrutować za pierwszym razem :>

Ja potrafię, z kodami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:28, speedraid napisał:

> SimCity 4 :)
> Rozbudujcie miasteczko tak, żeby nie zbankrutować za pierwszym razem :>
Ja potrafię, z kodami :P

;p dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedną z najtrudniejszych gier był Hidden & Dangerous. Szczególnie jedna taka plansza było że trzeba było się bronić na przystani przed czołgami i mnóstwem piechoty a puźniej można było odlecieć po rozwaleniu wroga. Tylko ze tak szybko mnie rozwalali że bez kodów (po jakimś 2tygodniowych próbach przejścia) niedało się ominąć tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jeszcze Hidden and Dangerous w wersji na PSX. Gra była o tyle trudna, że zawierała błąd który uniemożliwiał przejście misji z ratowaniem więźniów z jakiegoś niemieckiego zameczku czy posiadłości. Wybijałem wszystkich wrogów (czasem zdarzało się, że jakiś zaklinował się w ścianie, tak że nie można go było dorwać, ale on mógł strzelać), szedłem po więźniów i... albo nie uciekali, albo ich w ogóle nie było. Misji w żaden sposób nie dało się pominąć, do gry nie ma też żadnych kodów. I takim oto sposobem wydałem 40 zł na oryginał, który w wyniku niechlujstwa programistów dało się przejść do połowy. Rzucałem mięchem jak nigdy przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w wersji Pc był przynajmniej taki kod który umożliwiał od razu ukończenie misji. Ale poza tym jednym razem jak go użyłem to przeszedłem całą resztę - tak samo w drugiej części. A teraz próbuję z Sabre Squadron :D. No i niech mi ktoś powie że kody się niprzydają czasem i że używają ich tylko durnie co to na łatwiznę idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe najtrudniejsza gra to taka która jest ciężka i ma błond w misji i sie jej nie da przejść ale poztym za trudne gry uważam
1.Kozacy europejskie boje ciężka kampania
2.Icewind Dale puźniej som bardzo mocne potwory
3.Tony Hawk''s 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Kozacy Europejskie boje kampanie [a dokladnie jedna tylko nie pamietam ktora]
2.Twierdza pierwsza i krzyrzowiec obie trudne
3. komandosi 3 kierunek berlin ale nie az tak dal bym rade tlyko mi sie znudzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaję do swoich "trudnych gier" ProEvolutionSoccer5 na klawiaturze, bez pada w tą grę, gra się tak ciężko jak w strzelanki na PS2 :P - czyli da się grać (już się wymasterzyłem), ale pierwszy tydzień to katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:28, Noxbi napisał:

> Prince of Persia Warrior Within!

t,t, ty ż,ż,żartujesz???

Dlatego, że zawsze gdy ją próbuję skończyć to mi się komp kopci totalnie! Zawsze gdy jestem coraz dalej! Ostatnio mi padła płyta główna i savy się straciły! Taki los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 19:22, Black Dog napisał:

> > Prince of Persia Warrior Within!
>
> t,t, ty ż,ż,żartujesz???
Dlatego, że zawsze gdy ją próbuję skończyć to mi się komp kopci totalnie! Zawsze gdy jestem
coraz dalej! Ostatnio mi padła płyta główna i savy się straciły! Taki los!


a o to chodzi... Mi też jakoś sprzęt wariował, zawsze przy walkach z bossami (Kileena, Dahaka, Wielki golem itd...) szumiało w głośnikach i nie było nic słychać z prawdziwego dźwięku (zresztą nie tylko przy niej, ale to od PoP''a WW się zaczęło)... Kupno nowej płyty głównej pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAT4 na poziomie Elita-masakra. Nie można popełnic ani jednego błędu, stracić kogoś z oddziału, wyeliminować(tzn.zabić, mocno zranić itp.) przestępcy, korzystać z ostrej amunicji(chyba, że z pistoletu, żeby wytrącić przeciwnikowi broń z ręki) i trzeba sprawdzać każde pomieszczenie przed wejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś w Ligę Polską Manager 2005 ? na poziomach Trudny, Bardzo Trudny i Ekstermalny jest gorzej niż w rzeczywistośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II na piekle (spróbuj zabić zombiaka ręcami :]
Baldur''s Gate II (Boże, ale ja głupi jestem, przecież to nie tak...)
Gothic II Noc Kruka jako mag (te czary są żałosne, nawet go nie ruszają!)
MotoGP 3 (ach te zakręty...łup!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować