Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

nie specjalizuję się w rpgach , apoza tymto był mój pierwszy tak rozbudowany erpeg , więc wiesz miałem problemy z ogarnięciem całości. a poza tym , kiedy wyszedł , to byłem 12-latnim szczylem grającym tylko dlatego , by rozsiekać 763752757036738257092809 przeciwników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:05, Probos napisał:

Sorka ale czy możesz rozwinąć skrót, bo nie wiem o jaką gierke Ci dokładnie chodzi :D
A co do RTS to inną trudną również było Knights and Merchants :D

Kill Krush ''n'' Destroy. Były tego dwie części ale grałem tylko w 1

A Morrowind jest dla mnie o wiele trudniejszy od Ghotica 3:P Nadal jestem na początku. Ale fakt że gram niestandardowo. 2lv i zabijam opancerzone orki 3lv i jakiegoś maga który zmniejszył mi siłę do 0 i musiałem opróżnić połowe eq (udało mi się z żarcia odzyskać tylko połowę i wszystkie inne statsy). A teraz wpadłem na jakiegoś demona czy tam pana ciemności po tym jak ruszyłem serce:P I to nadal początek gry bo w pierwszym dużym mieście nie mogę wypełnić misji dla gildi wojowników: znajdź pierścień. PRzeszukałem całe cholerne ruiny i nie wiem czy wsiąłkł czy go sprzedałem jak przechodziłem te ruiny idąc do miasta:P Poza tym gra mnie lekko odpycha zawiłością tekstu i zaciemnieniem misji. I tak samo jak Ghotic lubi wyskakiwać do windowsa:P

A jest jeszcze jedna gra co może nie jest trudna ale zdecydowanie dłuuuuuga: Settlers. Pamiętam że póki miałeś wojsko byłowojsko było ok. Ale jak się wykrwawiłeś to stworzenie 5 wojów zajęło mi 4h!!!!!! I tak nic nimi nie zwojowałem

Poza tym seria Eye of Beholder. Diablo 2 jak grasz nową postacią na patchu 1.10+ (zrobiłem sobie chetowanego druida z max all aby zobaczyć co jest dobre i co wybrać jak bedę nim gra i na poziomie piekła nie udało mi się żadnymi czarami chociaż zranić przeciwnika:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 12:40, Mar i jusz napisał:

Jak dla mnie Crystal Kingdom Dizzy na C-64 w to gralem i choc mialo kody do kolejnych
etapowto ja doszlem tylko do 2 no i na 8 bitowcu tez nie udalo mi sie wiele zdzialac moze za
malo czasu na to poswiecalem ale po 12 h to katorga a nie gra obiecuje sobie ze kiedys wyciagne
commodora z szafy i znowu zaczne grac ale jakos nic z tego nie wychodzi polecam wszystkim cala
serie mogli by zrobic jakis remake na obecne PC

Są gry dizzy na kompa:
dizzy fantsy i wiele innych szukaj a znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ta misja o której piszesz to jedno z zadań w głównym wątku :D I niemożliwe że kiedyś sprzedałeś tą kostke ( bo to jest kostka :D ) gdyż jest zablokowana do czasu aż nie będziesz wypełniał głównego wątku :). A kostka znajduje się na I piętrze w ruinach. Wychodzisz po skałach i na lewo masz pomieszczenie. Tam czeka ziomek z toporem. Zabijasz go i na półce na lewo leży sobie kość o nazwie " Dwemerowa Łamigłówka " :D. Alles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:14, Probos napisał:

Morrowind ??!! Przecież to jedna z najprostszych gier na świecie...Co innego Gothic z dodatkiem.
Tam to jest dopiero hardcore ;)

No. Myślałem sobie:
Później zabije tych bandytów z latarni Jacka, po powrocie z Jarkendaru(jakoś tak). A tu co 20 lvl zbroja strażnika kruka ,szpon beliara padam po 3 ciosach bandyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:35, Probos napisał:

Zapewne ta misja o której piszesz to jedno z zadań w głównym wątku :D I niemożliwe że kiedyś
sprzedałeś tą kostke ( bo to jest kostka :D ) gdyż jest zablokowana do czasu aż nie będziesz
wypełniał głównego wątku :). A kostka znajduje się na I piętrze w ruinach. Wychodzisz po skałach
i na lewo masz pomieszczenie. Tam czeka ziomek z toporem. Zabijasz go i na półce na lewo leży
sobie kość o nazwie " Dwemerowa Łamigłówka " :D. Alles :P

a gdzie są te ruiny bo jeszcze tego questa nie wykonałem? mógłbyś maznąć na mapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsza... Na najtrudniejszą się nie natknąłem jeszcze :P Ale dużo trudności przysporzył mi Gothic2:NK.
Same Gothica przelazłem na wszystkie sposoby. Nie sądziłem ze spotka mnie jeszcze w tej grze jakiś zaciach. Addonik brutalnie rozwiał moje wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsza to według mnie Hopkins FBI nigdy nie mogłem przejść tego labiryntu gdzie trzeba było strzelać pistoletem a widok był z oczu bohatera.
Druga to była Agent Gliniarz (nie śmiać się mój brat nie mógł przejść to chciałem mu pomóc), chodzi mi o moment gdzie trzeba było do komputera wpisać jakieś hasło albo komendę.
Jeżeli ktoś wie jak tego Agenta Gliniarza przejść niech napisze tutaj OT (chociaż OT nie popieram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najtrudniejszą grę jeszcze się nie natknąłem jakoś zawsze udaje mi się zrobić coś żeby przejść dalej... Tak macie rację nie gram w przygodówki ;) A propos przygodówek i tego tematu to ciekawe ilu ludzi wyłożyło się na zagadce z Szymka Czarodzieja (nie pamiętam która to była część) co na ekranie był Szymek przed taki wielkim komputerem i miał tam jakąś płytę w ekwipunku ale nie szło otworzyć napędu CD tego kompa... a trzeba było po prostu (albo aż ;) ) otworzyć.... swój własny napęd w komputerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejszą grą jest Gothic 3. Bez tweaka i 2 giga ramu masz zapewniony bullet time (którego o dziwo nie przewidziano w grze!) i niesamowite lagi. Giniesz, zanim postać się ruszy. A tak na serio to Chessmaster (obojętnie który) i Operation Flashpoint. Całkiem trudny był też Vampire:The Masquerade-Bloodlines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:11, M0hh4M3D napisał:

na ekranie był Szymek przed taki wielkim komputerem i miał tam jakąś płytę w ekwipunku ale
nie szło otworzyć napędu CD tego kompa... a trzeba było po prostu (albo aż ;) ) otworzyć....
swój własny napęd w komputerze :P


Czytałem o tym gdzieś w jakimś piśmie. :D
To się nadaje także do "Kwasów", to jest po prostu świetne. :D
Ja bym w życiu nie wpadł na to, aby wysunąć własną tackę czytnika CD... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudny to jest cs s jak sie gra z wyjadaczami.
kurde swietnie znaja kazda plansze i same headshoty leca.
CS to nie ET totaj seria (nawet krotka) ze sredniej odleglosci w okolicy klatki piersiowej konczy sie zgonem.
a najgorzej to jak sie w cieniu ukryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować