Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 22:57, Skywalker560 napisał:

A ja uważam,że ostatnie pięć etapów w Gruntz jest trudne!Przekombinowane i wystarczy jeden
zły save,a prawdopodobnie trzeba się będzie męczyć z porąbanymi zagadkami zręcznościowymi jeszcze
raz.A etapy w ostatniej kampanii to już szczyt porąbania.Dziękuję,na razie sobie kampanię odpuściłem,przyjdzie
czas,że jeszcze się zmierzę,ale teraz mi się nie chce...

Ostatnie etapy muszą być przekombinowane. Gdyby nie były, to nie byłyby ostatnimi. :) Mnie Gruntz udało się przejść do końca i, o ile pamiętam, ostatnie levele (te w kosmosie o ile się nie mylę) faktycznie były dość trudne.

Właśnie przypomniały mi się dwie gierki z Amigi, których tytułów już nie pamiętam. Jedna polegała na skakaniu pieskiem (?) po takich szufladkach, które miały różne funkcje. Każdy etap polegał na przeskoczeniu do wyjścia. W drugiej zaś przewracało się klocki domino (również mające różne właściwości) mrówką. Naprawdę trudne a przy tym świetne gierki logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze pamięta taką starą grę Dark Colony?
Kurcze miała swój klimat, ale była pikielnie, piekielnie trudna. Najtrudniejszy RTS w jaki miałem okazję grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2 - Noc Kruka. Ten dodatek sprawiał, ze wyrywałem sobie włosy z głowy. (zwłaszcza jak musiałem sam zasuwać do słonecznego kręgu po część ornamentu w środku lasu pełnego goblinów i szkieletów... miał mnie tam zaprowadzić Lares, ale z powodu bugu w grze nie miałem takiej opcji i męczyłem sie przez kilka podejść...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 01:23, Vroo napisał:

Gothic 2 - Noc Kruka. Ten dodatek sprawiał, ze wyrywałem sobie włosy z głowy. (zwłaszcza jak
musiałem sam zasuwać do słonecznego kręgu po część ornamentu w środku lasu pełnego goblinów
i szkieletów... miał mnie tam zaprowadzić Lares, ale z powodu bugu w grze nie miałem takiej
opcji i męczyłem sie przez kilka podejść...)

Jasne, wystarczy kupic kilka zwojów z przywołaniem jakichś demonów i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:37, FlankerD napisał:

Homeworld - doszedlem do 7 misji i tyle mnie widzieli
Praetorians - doszedlem do 2 misji i ta sama historia

Faktycznie Pretorianie to masakra ja dalem sobie spokoj z ta gra, maniacy ponoc cenia ja za mozliwosci taktyczne ale ja bym ja chetnie komus sprzedal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masakrycznie trudnych gier to ja nieznam.. (oprócz pretorianów)
ale niektóre misje w gta v-d i gta sa musiałem pare razy przechodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:37, FlankerD napisał:

Homeworld - doszedlem do 7 misji i tyle mnie widzieli
Praetorians - doszedlem do 2 misji i ta sama historia



Co!!?? Praetorians ??!! Przecież to było łatwe jak nic.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni poziom....?? To ten gdzie należało strzelać ze snajperki w te sznureczki ?? Nie widzę w nim nic trudnego :D
Chyba że mówisz ogólnie o walce w tym biurowcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować