Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 16:18, Ryan Kam napisał:

Call of Duty Finest Hour na ps2 - szlag mnie brał przez bugi , 1 chceckpoint na cła dluga
misje i trudna i wogole do bania ale PRZESZEDŁEM !! :)


crysis i misja z dsamolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trudno było kilka misji w Mafii, w szczególności wyścig.
Dość trudna była aleja snajperów w MoH AA.
Trudna była misja Return to the Cathedral z pierwszego Thiefa.
Trudno uciec U Bootem w Silent Hunter III, jeśli jest to 44-45 rok, siedzisz w VIIc lub IXc a nad Tobą całe stadko eskortowców (zwłaszcza z GWX 2).

Jednocześnie muszę powiedzieć, że każda z ww. pozycji była genialna i wspominam je bardzo miło. Może najmniej MoH, ale generalnie wszystkie te gierki były bardzo fajne w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dla mnie najtrudniejszy był SWAT 4. SZczególnie jak sie odpalało na poziomie elita, jeden mały błąd misja nie zaliczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm według mnie niektóre misje w THUG i w THAW były nie zabardzo łatwe a zwlaszcza w wesji angielskiej gdzie to ich slownictwo przechodzac na nasze ma w ogole inny tok myslenia :D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mnie natomiast denerwuje nierówny poziom trudności, grasz sobie spokojnie na luzie a tu nagle dostajesz misję której poziom trudności różni się o 100% od poprzednich:/
Nie powiem, że jest to szczególnie radujące.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:18, DragonLord napisał:

jedna z najtrudniejszych
gier to właśnie NWN, gdy próbujesz ją przejść solo mnichem, ja nigdy nie miałem dość
cierpliwości, żeby chociaż parę etapów przejść (nie mówiąc już o ustawieniu statysyk,
oni muszą mieć każdy atrybut na wysokim poziomie).


Czy ja wiem? Ja grałem mnichem i uważałem to za banał, przy jego rzutach na refleks szło się w stado lecących kuli ognia i jak 1 na 10 trafiła naszego bohatera to było dużo. Poza tym wysokie rzuty na atak i k20 w obrażeniach w NWN była. Ostatniego bossa to tylko kliknąłem atakuj i mogłem w zasadzie wyjść z pokoju, bo resztę załatwiały liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za karę dałem mojemu kumplowi który grał no stop shootery Operatio flashpoint, nie przeżył takiego poziomu trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic I i zwłaszcza Gothic II NK są bardzo trudnymi grami. Właściwie to nie pamiętam jakiejkolwiek trudniejszej gry. Mimo to uważam te gry za genialne, a Gothic to moja ulubiona saga jaka kiedykolwiek powstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie przejść Jedi Knight Jedi Outcast na najtrudniejszym poziomie a zrozumiecie czym jest trudna gra.
Już na poziomie Jedi (poziom drugi w czterostopniowej skali) finałowa walka z Desanem to istne Mission Impossible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dużo problemów sprawiło przejście gier BloodRayne II i Prince of Persia: Dusza Wojownika. W obydwu przypadkach zapis gry był możliwy tylko w określonych miejscach a spora ilość bossów bardzo utrudniały rozgrywkę. Dodatkowo w PoP było bardzo dużo elementów zręcznościowych gdzie "grunt palił sie pod nogami" i trzeba było przechodzić etap w bardzo szybkim tempie a tego w takich grach nie lubię. Przyznam szczerze, że odetchnąłem z ulgą gdy czytałem napisy końcowe w tych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jako takich problemów z grami.Ale najtrudniejsza gra to było Atlantis 2.To była moja pierwsza i ostatnia przygodówka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech dla mnie zdecydowanie najtrudniejsze były misje z lataniem w GTA omg masakra,2 pierwsze akrobacje z tym lataniem udalo sie wykonac ale potem to juz za chiny przejsc niemoglem.Do teraz jak ktos przy mnie wspomina o lataniu w GTA to sie nerwowy robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsza gra w którą grałem to :
Gothic II ale oczywiście sobie z nią poradziłe:)
Nie umiałem przejść jednej misji w Twierdzy dla tego wydaje mi sie trudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować