Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Trudne gry... może po kolei. Pierwszą naprawdę trudną gra było MGS, i jej boss psych mantis, cały tydzień się męczyłem, następną grą było Vagrant story, i boss zwany Wyvern, ale podszkoliłem się w skillach i poszło. Następnie BG Tron Bhaala i finałowa walka, nie skończyłem tej gry przez to ehhh... Jakieś inne trudne? Nie takie których po czasie nie zdołałbym ukończyć, podobno jest na ps one trudna gra o nazwie... Oni? Moge sie mylić, podobno wykozaczona nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kilka gier było trudnych:
GTA: SA- Nie mogłem przejść szkoły latania
GTA: VC- Nie mogłem wykonać misji z tym małym helikopterkiem co trzeba było zniszczyć budowę i nie mogłem wystartować tym samolotem wodnym ( misja w studiu filmowym)
GTA III- Nie mogłem przejść jednej misji dla Raya co trzeba było zawieźć go na lotnisko ( nie mogłem znaleźć drogi obok szpitala a tunel był obserwowany przez FBI)
Gothic 3- Nie mogłem znaleźć wieży Xardasa w Nordmarze
Fahrenheit- Nie mogłem sobie poradzić z minigrą w biurze ( atakowały nas robale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem na tyle trudnej gry by jej nie przejść ale tak najtrudniejszy do przejścia to Gears of War na INSANE myślałem że nie dam rady nieźle się wkurw... ale jakoś dałem rade.A oprócz tego Stronghold: Crusader
o sorry sprostowanie tej gry nie przeszłem xD.Za dużo nerwów przy tym straciłem i prawie rozkurw... klawe ze złości.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować