Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Aktualizacja karty produktu Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition na Steamie przyniosła informacje na temat minimalnej i zalecanej konfiguracji sprzętowej. Sprawdź, czy gra zadziała na Twoim komputerze.

Przeczytaj cały tekst "Wymagania sprzętowe Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z palcem w nosie. :) Na szczęście jeszcze są gry, które tak zadziałają.
Tja szkoda tylko że grafika jakas mega rewelacyjna nie jest i wymagania powinny byc sporo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 19:19, Eternal101 napisał:

Tja szkoda tylko że grafika jakas mega rewelacyjna nie jest i wymagania powinny byc sporo
niższe.

Jak dla mnie wygląda normalnie. To, że się ustawi kamerę, jak w "2D". Nie znaczy, ze mniej będzie ze sprzętu ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Windows XP i DirectX 9.0b nie są obsługiwane "
Ciekawe czy w takim razie Windows XP i DirectX 9.0c są obsługiwane;)
Swoją droga to ździebko tragiczne, że kolejna produkcja wymagajaca 2 GB RAM i na silniku pisanym pod DX 9 jest "nie dla XP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 19:42, Zgreed66 napisał:

> Tja szkoda tylko że grafika jakas mega rewelacyjna nie jest i wymagania powinny
byc sporo
> niższe.
Jak dla mnie wygląda normalnie. To, że się ustawi kamerę, jak w "2D". Nie znaczy, ze
mniej będzie ze sprzętu ciągnąć.

Niby tak ale gra która była projektowana bodajże na urządzenia mobilne nie powinna mieć wymagań zbliżonych do gier AAA które wychodza na platformy stacjonarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyższa rozdzielczość - wymagania większe. Po prostu, jakoś tak logicznie mi się to przekłada. Dziwnym by było, jakby taka Vita miała pociągnąć tekstury o rozdzielczości dość sporej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:30, Muradin_07 napisał:

Wyższa rozdzielczość - wymagania większe. Po prostu, jakoś tak logicznie mi się to przekłada.
Dziwnym by było, jakby taka Vita miała pociągnąć tekstury o rozdzielczości dość sporej...

No niby trochę racji w tym jest ale to nadal jest tylko troszkę lepsza jakość niż na PSV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować