Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cykl dobowy w czasie rzeczywistym i ponad 3000 unikatowych NPC w Watch Dogs

16 postów w tym temacie

Shakować? Że jak to czytać? /szakować/?

*zhakować

Bo samo "h" było kiedyś dźwięczne. Patrz, w niedalekim czeskim, Praha.


A propos skrinów - czy tylko mnie się wydają strasznie brzydkie, z małą ilością detali, butami wtapiającymi się w ziemię itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Shakować? Że jak to czytać? /szakować/?
>
> *zhakować
>
> Bo samo "h" było kiedyś dźwięczne. Patrz, w niedalekim czeskim, Praha.
>
>
> A propos skrinów - czy tylko mnie się wydają strasznie brzydkie, z małą ilością detali,
> butami wtapiającymi się w ziemię itp.?
No serio shakować?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zastanawia to, że jest to gra, którą absolutnie nie powinien praktycznie nikt się jarać, kto jest obeznany z tematem gier typu sandbox a tymczasem widzę (niekoniecznie tutaj) jakieś masowe orgazmy. Myślę, że obecna nowa generacja nie jest po prostu w stanie dać sobie rady z tymi innowacjami i zwyczajnie dostaniemy normalny tytuł bez fajerwerków ale i gorszy od GTA V bo mistrzów nikt nie pobije. Nie mniej jednak mogę sobie wyobrazić początkowy hurra optymizm pierwszymi misjami i wysoką średnią ale będą one ściśle nieuzasadnione. Po prostu nie da się zrobić na tym etapie technologii gry z takimi bogatymi założeniami. Widać to choćby po grafice, która została znacznie utemperowana od czasu zapowiedzi a jest to tylko jeden z wielu składników nowoczesnej gry komputerowej. Watch Dogs będzie dobre, ale tylko dobre - tymczasem gracze na prawdziwy przełom w grach muszą sobie jeszcze poczekać - jak widać obecna nowa generacja to tylko wydmuszka, parę pierdółek i nic więcej w porównaniu ze starą. Czasami mam wrażenie, że jedyna właściwie duża zaleta PS4 i XONE czyli lepsza grafika pałęta się gdzieś w gruzach bo jak tak patrzę na te screeny z nowych gier (zarejestrowane w żałosnym 720p@30fps) to nie mogę z siebie wykrzesać żadnego optymizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 10:44, pawbuk napisał:

Jak rozumiem grałeś już w Watch Dogs? :D


He he, dobry wniosek ;) Oczywiście, że nie ale zauważ iż ja sobie głównie gdybam ale mam ku temu pewne przesłanki bowiem śledzę materiały o tej grze od dawna - przyglądam się gameplay''om, screenom i czytam informacje, stąd mogę jakieś wnioski i argumenty wysunąć, prawda? :) Ale w sumie poczekajmy do premiery a potem jeszcze odczekajmy miesiąc i będzie wszystko pewne, tak dla ochłodzenia sytuacji.
Ja tylko napiszę ponownie, że dla mnie Watch Dogs miało być pierwszą w pełni next-genową kupioną grą do testów mechaniki, grafiki i... nowego komputera. Ale teraz, z tego co widzę, nie bardzo będę miał się z czego cieszyć.
Ale poczekajmy.

BTW - zwróćcie uwagę, z ilu wielokątów składa się ta next-genowa opona ze screena numer 44 - nie wiem, czy jest sens to komentować. Porażająca jest też kasa fiskalna ze screena 50... i w ogóle wszystko to jakieś takie rozmazane, szaro-bure, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next gen kazdemu kojazy sie z nowa lepsza grafika... Prawda jest taka ze nawet jesli ta lepsza grafika zostaje w next genowych grach zaimplementowana to tylko czesciowo. Glownym winowajca sa stare konsole dla ktorych rowniez robi sie nowe gry i aby wszystkie konsole mogly te nowe gry obslugiwac tworcy ida na kompromis. Za duzo by ich kosztowalo przygotowanie kilku wersji gry z zupelnie innej wielkosci teksturami a wlasnie tekstury wplywaja na jakosc grafiki nie wszelkie wodotryski, ktorymi sie ogol podnieca.
Stad tez jest jak jest tak samo jak w Watch Dogs jest w Dark Souls 2. Ktos powie grafika to nie wszystko i to prawda niestety dzis na palcach jednej reki mozna policzyc gry w ktorych grafika to nie wszystko czyli sa to gry, ktore nawet ze slaba grafika zawieraja wartosci godne zainteresowania np dobra fabule czy ciekawa mechanike. Malo jest gier naprawde oryginalnych oraz malo jest gier naprawde dobrych, ktore nawet ze slaba grafika potrafia sobie poradzic. Dark Souls 2 to przyklad gry tak trudnej ze ta trudnosc stala sie jej wartoscia wazniejsza nawet od grafiki ale nie kazda gra moze sie wybic dlatego ze jest poprostu trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy na teksturach, za to jestem maniakiem "realistycznych cieni" jak to w opcjach niektórych gier jest nazywane. Katuję swoją kartę graficzną żeby tylko cień mojej postaci ładnie się załamywał na nierównościach lub w ogóle go miała. Na ostatnich trailerach Watch_Dogs bohater jest wampirem, nie ma choćby staroszkolnej "chmurki" pod stropami. No, ale zanim zacznę oceniać muszę wreszcie zainstalować 64bitowy Windows i poczekać do premiery WD... Ech, żal się żegnać z systemem, na którym odpalałem swoje ulubione gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się teraz po tych screenach bo dupy nie urywają, ale uważam, że mimo wszystko trzeba rzucić okiem. No i mam nadzieję, że jakość czapki i komina będą co najmniej dobre, bo kolekcjonerka zamówiona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 11:03, Agntx napisał:

BTW - zwróćcie uwagę, z ilu wielokątów składa się ta next-genowa opona ze screena numer
44 - nie wiem, czy jest sens to komentować. Porażająca jest też kasa fiskalna ze screena
50... i w ogóle wszystko to jakieś takie rozmazane, szaro-bure, dziwne...


Szczerze? Opona kojarzy mi się z oponami motorów w GTA VC - też były takie...nie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:14, Cygi napisał:

Szczerze? Opona kojarzy mi się z oponami motorów w GTA VC - też były takie...nie okrągłe.


To już nawet opony w stareńkim Half-Life 2 były zbudowane ze znacznie większej ilości wielokątów. Pamiętam, bo wielokrotnie przechodziłem poziom Ravenholm by się tylko pobawić piłami i oponami rzucając nie w maszkary z tymi śmiesznymi stworzeniami na głowach. A pamiętacie opony z Enter The Matrix? To dopiero było polewka :P Nie wiem, ja W_D pewnie kupię (jak będzie ocena 80% i sensowne recenzje) bo chcę poczuć tego next-gena na swoim kompie, ale coraz ciemniej widzę sytuację normalnego grania a nie wszechobecnej brechty. Mam na lato w planach kupić jeszcze przecenionego Titanfalla a także przecenione Premium do BFa 4 tak więc w każdej chwili jeszcze mogę zrezygnować z Watch Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować