Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miły prezent od EA - Dead Space za darmo na Origin

38 postów w tym temacie

> > wg dzieciarni i gimbusów.
>
> Dobrze wiedzieć, że zaliczam się do dzieciarni i gimbusów. Wprawdzie studia skończyłem
> już prawie dekadę temu i, patrząc na średnią życia, powolutku zbliżam się do półmetka,
> ale, jak widać, nadal jestem dzieciarnia ;)
>
> Owszem, uważam, że EA jest obecnie najgorszym wydawcą na rynku. Skutecznie udało im się
> zarżnąć kilka świetnych tytułów, które miały pecha trafić w ich pazerne łapki, podobny
> sukces odnieśli doprowadzając kilku developerów do upadku. Genialne serie (jak chociażby
> Medal of Honor, Need for Speed czy Battlefield) zeszły na psy dzięki ich "pomocy" i obecnie
> są praktycznie niegrywalne (a na pewno są jedynie mizernym cieniem tego, czym były kiedyś).
> Ale co ja tam wiem, w końcu dzieciarnia i gimbaza jestem.

Marki powstają i upadają, nie widzę w tym nic nienormalnego. Wielu wydawców popełnia błędy.
Battlefield? Zarówna 3 jak i 4 mają świetną grywalność. Mają bugi? A inne BFy go nie miały? BF2 przy premierze to był jeden wielki bug, wielu nie wyeliminowali a netcode jest beznadziejny w całej serii. Więc znowu bajeczki jak to kiedyś było lepiej.
Poza tym EA daje tylko wytyczne - nikt nie siedzi 24h na dobę nad pracownikami studia - jak zrobią beznadziejną grę to nie dziwne, że studio idzie do odstrzału - do biznesu się nie dopłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 15:50, czopor napisał:

Poza tym EA daje tylko wytyczne - nikt nie siedzi 24h na dobę nad pracownikami studia
- jak zrobią beznadziejną grę to nie dziwne, że studio idzie do odstrzału - do biznesu
się nie dopłaca.


Bzdura, Szanowny Panie, bzdura. Przytaczałem już tu ten przykład kilka razy, ale ok, powtórzę raz jeszcze. Otóż powodem klęski Hellgate: London oraz, w konsekwencji, upadku Flagship Studios był fakt, iż EA nalegało na jak najszybsze wypuszczenie gry, a tłumaczenie, że gra nie jest gotowa, nic nie dawało. W rezultacie studio zostało zmuszone do wypuszczenia gry, która była tak naprawdę w połowie ukończoną betą (dlatego mieliśmy do dyspozycji raptem cztery, o ile mnie pamięć nie myli, rodzaje "terenu"). Sukcesu nie odniosła, bo nie mogła, EA uznało, że serwery trzeba zamknąć i gra padła.

Ale masz rację, to norma w tym biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie po polsku, to shit a nie prezent" "na Originie, więc równie dobrze można spiracić"

A potem się oburzacie, że jesteście nazywani "entitled gamers".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć po polsku:
1. W menu "Start" wpisz "regedit".
2. Znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Dead Space.
3. Znajdź zmienną "local" i zmień en_US na pl_PL.
4. Odpal grę i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 16:11, Ring5 napisał:

Sukcesu nie odniosła, bo nie mogła, EA uznało, że serwery trzeba zamknąć i gra padła.


Nie padła, działa jako Hellgate Global. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że już mam konto na origin a moja edycję premierową ds1 pewnie szlak trafił z racji tego drm-a to chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:22, Cygi napisał:

Nie padła, działa jako Hellgate Global. :P


Ok, ale tylko dlatego, że Hanbit Soft wykupiło do niej prawa. Zresztą HG jest tak naprawdę jedynie częścią tego, co było planowane. A miał powstać cały cykl gier, z Bramami w różnych miastach, gra miała być rozwijana przez co najmniej kilka lat. Miały powstać nowe klasy, nowe obszary itp. Co zostało? Darmowa beta i nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 21:25, Ring5 napisał:

Co zostało? Darmowa beta i nic więcej :(


Ej no, do Londynu doszło Tokio. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 09:14, Cygi napisał:

Ej no, do Londynu doszło Tokio. :P


Które było już zaplanowane podczas premiery podstawki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 15:36, pinoyz napisał:

Gdyby to było na Steamie to bym ściągnął, a tak to równie dobrze można wejść na pirackązatokę...

A tak równie dobrze można nie ściągać wcale. To jest promocja mająca zachęcić do korzystania z Originu, nie podoba się to nie musisz się pod to podłączać ale nie zakładaj że dlatego iż użytkownicy Originu mogą tą grę mieć za darmo to Tobie również się ona należy nawet jeśli z tą platformą nie chcesz mieć nic wspólnego.
Czyste konto więc tym razem tylko ostrzeżenie za namawianie do piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja, miło dostać coś naprawdę za darmo - nigdy w DS nie grałem a tak może kiedyś się skuszę i odpalę żeby zobaczyć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 09:17, Ring5 napisał:

Które było już zaplanowane podczas premiery podstawki :]


O, no to touché.

Tego nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram i czuje, że przysiądę przy komputerze na jakiś czas:). Btw, miły gest ze strony EA, aż dziw bierze, że to ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem, pobrałem odpaliłem... Uuuuuła- chodzi na moim złomie bardzo fajnie, tylko trzeba do tego zasiadać wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem. Być może wreszcie zainstaluję Origina.


No i właśnie tak to działa ;]
Aczkolwiek gra jest zacna, to trzeba oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować