Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DayZ otrzyma kuszę, możliwość rozpalania ogniska, pojazdy i fizykę ragdoll

22 postów w tym temacie

> Niesamowite, dodają to co już dawno jest oferowane przez DayZ Origins albo DayZ Epoch.
> Brawa.

A co mają zrobić, jak budują samodzielne DayZ od zera? Wziąć Epocha i wyrżnąć z kodu odpowiednie fragmenty, żeby zaoszczędzić sobie czasu? Żeby iść w zaawansowane mechanizmy trzeba najpierw rozwinąć podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niesamowite, dodają to co już dawno jest oferowane przez DayZ Origins albo DayZ Epoch.
> Brawa.

Teraz odpowiedz sobie na pytanie jak działają te wszystkie elementy, bo jak dla mnie beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niesamowite, dodają to co już dawno jest oferowane przez DayZ Origins albo DayZ Epoch.
> Brawa.

Niesamowite. Szkoda, że DayZ Origins/Epoch to mody do... moda. A artykuł dotyczy wersji Standalone tworzonej na teoretycznie nowym silniku (zmodyfikowanym silniku Army II), więc dużo łatwiej im tworzyć wszystko od zera niż kopiować fragmenty czyjegoś kodu przystosowanego do modyfikacji i próbować go dostosować do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić w pierwszej kolejności lepszy loot no i też ulepszyć zombie bo na razie to one chodzą przez ściany jeszcze w budynkach albo na ulicy się zacinają a nie ogniska i inne błahostki ale fajnie że łuk będzie liczę na to że będzie można samemu go zrobić a nie latać po całym świecie po 2 strzały i łuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 17:10, felthat napisał:

hmmm dziwi mnie to ak47, wcześniej podawali że będzie akm

Nie powinno, to tylko autor artykułu źródłowego widział coś co mu przypominało AK-47 (na screenie). Mógł się pomylić bo gnaty są do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Bohemia powinna olać wersję PC i zrobić dayz na konsole ze względu na cheaterów. Oglądam filmiki z dayz sa i często widać na nich te marne wszy. W grach typu Dayz cheaterzy znacznie bardziej uprzykrzają ludziom grę niż w innych grach z wiadomych względów i moim zdaniem Bohemii nie uda się ich zwalczyć na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem Bohemia powinna olać wersję PC i zrobić dayz na konsole ze względu na cheaterów.
> Oglądam filmiki z dayz sa i często widać na nich te marne wszy. W grach typu Dayz cheaterzy
> znacznie bardziej uprzykrzają ludziom grę niż w innych grach z wiadomych względów i moim
> zdaniem Bohemii nie uda się ich zwalczyć na pc
2/10
Gratulacje, zalogowałem się żeby odpisać. Po 150h+ moge stwierdzić, że udany troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem Bohemia powinna olać wersję PC i zrobić dayz na konsole ze względu na cheaterów.
> Oglądam filmiki z dayz sa i często widać na nich te marne wszy. W grach typu Dayz cheaterzy
> znacznie bardziej uprzykrzają ludziom grę niż w innych grach z wiadomych względów i moim
> zdaniem Bohemii nie uda się ich zwalczyć na pc

A oddasz mi stówę za wersję PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale jak na zastrzyk finansowy, który dostali, prace nad poprawianiem gry są strasznie wolne. Rozumiem, ambitny tytuł i wszystko ale to już nie tylko jedna osoba nad tym pracuje a trochę więcej ludzi.

I tak, wiem co to "early access" ale te wszystkie Kickstartery i early access zaczynają ludziom bokiem wychodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadaćie, z silnikiem army 2 dayz standalone duzo wspolnego nie ma.... Wiem co mowie w arme gralem ponad 3 lata, sam tworzylem mody i skrypty, DayZ czy Arma to nie cod czy inne gówno, tu modyfikacje robi sie stosunkowo trudno ze względu na rozbudowany śilnik gry. To nie minecraft w do którego można napisać moda w tydzień.... Ci co nigdy nie grali w prawdziwą arme (a.c.e 2 + smk + cms) to niech lepiej sie nie udzielają na jej temat oraz temat silnika. To że ktoś pograł w dayz mod to nic nie znaczy i to nawet nie wierzchołek tego co oferowała arma 2. Jak jestesie ciekawi mechaniki to zapraszam na yt wpiszcie sobie "ArmA 2 - A.C.E. Artillery Tutorial" albo "16AA Medical Emergency" lub "arna 2 smk" i sprawdzcie sami jak to wyglada :) Dam sobie łape uciąć że połowa z was nie widziała by jak strzelać ze snajpy, odpalić silnik w smigłowcu ( nie mówiac o oddaniu strzału), czy zamienić lufu w km-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Głupoty gadaćie, z silnikiem army 2 dayz standalone duzo wspolnego nie ma.... Wiem co mowie w arme gralem ponad 3 lata"

Głupoty to Ty gadasz waćpanie, bo DayZ z silnikiem Army 2 ma bardzo dużo wspólnego. To, że gra pod względem mechaniki została uproszczona, nie oznacza, że to inny silnik. Zarówno Arma 2 jak i DayZ SA jadą na tym samym silniku, z tym, że na potrzeby DayZ silnik został zmodyfikowany i usprawniony, i mimo iż oficjalnie jest to nadal Real Virtuality 3 to można go śmiało nazwać 3.5.

"Tylko czemu 42€..."

Ale co 42 euro? DayZ SA przeca kosztuje bodaj 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tego co czytałem mają być jeszcze PSY i KONIE. W sensie jako towarzysze! Najlepsza gra EVER.

Dziwię się że są ludzie którzy narzekają na wolne tempo prac nad produktem - niektórym można tłuc wielkimi, pogrubionymi literami z milionem wykrzykników, że mają nie kupować bo wersja ALPHA i mogą minąć lata nim dojdzie do wersji finalnej, a i tak wolą kupić żeby potem przez długie miesiące narzekać jak to zmarnowali paręnaście ojro.

Kupiłem, jestem zadowolony i cierpliwie czekam na dalszy rozwój gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:12, zawcia napisał:

A z tego co czytałem mają być jeszcze PSY i KONIE. W sensie jako towarzysze! Najlepsza
gra EVER.

Jedno pytanie: o czym jest ta "najlepsza gra EVER" ?

Dnia 29.03.2014 o 14:12, zawcia napisał:

Dziwię się że są ludzie którzy narzekają na wolne tempo prac nad produktem - niektórym
można tłuc wielkimi, pogrubionymi literami z milionem wykrzykników, że mają nie kupować
bo wersja ALPHA i mogą minąć lata nim dojdzie do wersji finalnej, a i tak wolą kupić

No właśnie im się tłucze "nie czekajcie do premiery, kupcie Early Access".

Dnia 29.03.2014 o 14:12, zawcia napisał:

żeby potem przez długie miesiące narzekać jak to zmarnowali paręnaście ojro.

A nie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować