• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
VasquPL

Anno 1404 - Multiplayer

Pytanie

Witam serdecznie,

jakiś czas temu w jednym z wydań CD Action była pełna wersja Anno 1404 - zakupiłem ją. Z grą nie ma żadnych problemów, wszystko chodzi i jest cacy tylko gdzie jest Multiplayer???

Chciałbym zagrać w Anno 1404 ze swoją żonką na dwóch komputerach podłączonych do jednej sieci ale nie wiem jak zrobić hosta i dołączyć się drugim kompem do sesji? Gdzie w ogóle są takie opcje?

Założyłem profil sieciowy bo myślałem że opcja "okno na świat" która jest dostępna w menu to multiplayer po czym okazuje się że jest to miejsce gdzie można wymieniać jedynie screenami, save''ami i scenariuszami.

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam serdecznie.

PS. nie mogę znaleźć nigdzie artykułu na ten temat w necie. Czy tylko ja mam taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.03.2014 o 21:47, VasquPL napisał:

Witam serdecznie,

jakiś czas temu w jednym z wydań CD Action była pełna wersja Anno 1404 - zakupiłem ją.
Z grą nie ma żadnych problemów, wszystko chodzi i jest cacy tylko gdzie jest Multiplayer???

Chciałbym zagrać w Anno 1404 ze swoją żonką na dwóch komputerach podłączonych do jednej
sieci ale nie wiem jak zrobić hosta i dołączyć się drugim kompem do sesji? Gdzie w ogóle
są takie opcje?

Założyłem profil sieciowy bo myślałem że opcja "okno na świat" która jest dostępna w
menu to multiplayer po czym okazuje się że jest to miejsce gdzie można wymieniać jedynie
screenami, save''ami i scenariuszami.

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam serdecznie.

PS. nie mogę znaleźć nigdzie artykułu na ten temat w necie. Czy tylko ja mam taki problem?

Anno 1404 nie posiada multi nawet wersja pudełkowa go nie mniał,multi doszło dopiero wraz z dodatkiem wenecja
niestety.Ostatnio za 19,90 był w Biedronce zestaw Anno1404+dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować