Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

- Bylibyśmy głupcami, ingorując chęć graczy na nowego Assassin`s Creeda każdego roku, mówią władze Ubisoftu

25 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Assassin's Creed nie od początku ukazywał się w odstępie 12 miesięcy, ale duże zainteresowanie serią sprawiło, że w nowej odsłonie udostępniana jest każdego roku. Lionel Raynaud broni przyjętej przez Ubisoft strategii.

Przeczytaj cały tekst "- Bylibyśmy głupcami, ingorując chęć graczy na nowego Assassin's Creeda każdego roku, mówią władze Ubisoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie

1) Wypuszczajcie, mi to nie przeszkadza jeśli zmienicie co nieco w mechanice, bo same misje są momentami mdłe, ale fabuła i przerywniki zawsze kur... bardzo mi się podobały
2) Wypuszczajcie, ale bez żadnych spin-offów na smartfony itp szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dwie kwestie
>
> 1) Wypuszczajcie, mi to nie przeszkadza jeśli zmienicie co nieco w mechanice, bo same
> misje są momentami mdłe, ale fabuła i przerywniki zawsze kur... bardzo mi się podobały
> 2) Wypuszczajcie, ale bez żadnych spin-offów na smartfony itp szajs.

Mi w AC zawsze brakowało czegoś co zatrzyma po skończonej fabule. Najczęściej pograłem z 2-3 dni dłużej żeby pozbierać skrzynki itp. Z tym że to się szybko nudzi.
Multiplayer od 3 części niestety trochę mi nie podpasował ze względy na to iż tryb gry jaki lubię [zabójstwo] jest żadko grany

Plus niestety ale często mam ping 200+ [w Ghost Recon też tak miałem ] i trochę to psuje chęć gry w której liczy się refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta świata ale ja chociaż lubię tę serię to jestem już nią znudzony, Revelations był już w ogóle robiony na siłę, gdzie jeśli chodzi o historię Desmonda to odpuszczając sobie tą część nic nie stracimy z głównego wątku fabularnego, natomiast 3 przez głównego bohatera jest mdła (za to bitwy morskie były świetne). Mogliby też wywalić kontrę z systemu walki bo sytuacja gdzie atakuje cię 20 przeciwników a ty tylko riposta, riposta, riposta i wszyscy martwi bez straty HP też już nuży nawet na wyższych poziomach trudności. Jak wspomniałem odczuwam przesyt tą marką do tego stopnie, że Black Flag nie ruszyłem do tej pory a oni już kolejną część wypuszczają. Może gdyby dawali więcej historii poza Animusem fabuła byłaby ciekawsza ale bieganie Indianinem kilkanaście godzin po lesie tylko po to żeby otworzyć magiczne drzwi to jak dla mnie za słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tak to sobie tłumaczcie... Głupio jest przecież się przyznać że jesteście łasi na kaskę. Lepiej powiedzieć jak Mordimer: Jesteście uniżonymi sługami graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tyle chcą, co na pewno kupują.
Tak, bo pewnie do każdego podchodzi pracownik Ubisoftu i przytyka mu do skroni broń, grożąc, że jak nie kupi to skończy 6 metrów pod ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 12:56, Witka1995 napisał:

> Nie tyle chcą, co na pewno kupują.
Tak, bo pewnie do każdego podchodzi pracownik Ubisoftu i przytyka mu do skroni broń,
grożąc, że jak nie kupi to skończy 6 metrów pod ziemią.

Nie, po prostu niektórzy nabywaja gry jak kobiety buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 13:11, IC81 napisał:

Nie, po prostu niektórzy nabywaja gry jak kobiety buty.

Czyli dlatego, że chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 13:14, Dared00 napisał:

> Nie, po prostu niektórzy nabywaja gry jak kobiety buty.
Czyli dlatego, że chcą.

Albo dlatego że mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"coś, czego odbiorcy dotąd nie widzieli, a co jest spójne z byciem asasynem"

I zrobili assassina pirata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, polityka Ubi coraz bardziej mnie odrzuca... Z jednej strony szkoda lekceważyć taki dopływ gotówki, zapewniany przez bezkrytycznych fanów, ale też trzeba szanować markę, bo bez tego upada i nie jest już taka chwytliwa. Jak dla mnie powinni zakończyć jakoś efektownie całą serię i skupić się na nowych projektach, a nie ciągnąć tego tasiemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 13:27, Fang napisał:

"coś, czego odbiorcy dotąd nie widzieli, a co jest spójne z byciem asasynem"

I zrobili assassina pirata...

O tak, bo wcześniejsze inkarnacje miały bardzo dużo wspólnego z assassynami: aamiast zażywającego opium fanatyka religijnego o mentalności kamikaze dostaliście "złoczyńców w służbie światłości" "walczących w odwiecznym konflikcie" z kolejną inkarnacją Iluminatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft tworzy co rok Assasyna, bo ma z tego niezły zarobek i zwąchał to, po drugiej części cyklu. Powoływanie się na to, że ludzie chcą odgrzewanych kotletów, jest bezsensu i mija się z prawdą. Ubisoft to drugie po From Software studio, które kłamie i ma to w zwyczaju. I zbieg okoliczności bo w oby przypadkach został nakręcony hype na fragmenty gry, które w rzeczywistości będą bardzo się różnić od tego, co dostaniemy na sklepowych półkach. Bo co innego mogą dostać pecetowcy, jak nie port z konsol i wpieranie na siłę, że jest inaczej i że to nie wina developerów jest totalną głupotą i brakiem poszanowania do kupujących ich gry. AC - ACIII ujdzie, reszta to kilo mułu, które ciągnie tą biedną serię na dno, jak statek piracki z ACIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 15:47, vegost napisał:

Powoływanie się na to, że ludzie chcą odgrzewanych kotletów, jest bezsensu
i mija się z prawdą.

Mija się z prawdą? Kpisz czy o drogę pytasz? Mają rację. Sprzedaż kolejnych części AC, BFa czy CoDa potwierdza, że ludzie tak naprawdę chcą większej ilości tego samego niż nowych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 15:49, Henrar napisał:

Mija się z prawdą? Kpisz czy o drogę pytasz? Mają rację. Sprzedaż kolejnych części AC,
BFa czy CoDa potwierdza, że ludzie tak naprawdę chcą większej ilości tego samego niż
nowych marek.

Ludzie kupują to, co im dają twórcy. Bo niby skąd mają wiedzieć jaka jest zwartość gry, zanim jej nie kupią ? Kupują i tym samym nabijają im licznik i ich gówno obchodzi, bo w rezultacie mogą za rok zrobić kopiuj i wklej z tym samym bohaterem. Też ludzie kupią, bo są ciemną masą. Człowiekowi można opchnąć wszystko, nawet to czego sam nie potrzebuję. I tak samo jest z Assasynem, Codem i innymi śmieciami. Developerów boli to, że muszą co 10 lat zmieniać koncepcję gry, żeby ludzi nie przestali czasem kupować ich kotletów, bo nawet zombie w końcu zrozumieją, że opona to nie mięso.Jeśli ktoś ma klapki na oczach, to nigdy tego nie zrozumie i świadomie będzie pompował im balonik. Im w to graj. Ich sprawa, co robią ze swoimi pieniędzmi. I właśnie przez takich ślepców, branżą od lat zatrzymała się na paru markach, które są wyeksplatowane na maksa. I nic prócz powtórek nie sprzedają. Dobrze, że można jeszcze pograć w klasyki, które nie serfują schabowego z frytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo się ma z Kevin Sam w Domu na P....cie. Tam zawsze na prośbę telewidzów puszczają w okolicach świąt i Nowego Roku co Roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować