Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Gracze nigdy nie odgadną końcowego zwrotu akcji w Murdered: Soul Suspect"

23 postów w tym temacie

Obstawiam 3 opcje :) : 1. sam się zabił, 2. ustrzelił go ktoś bardzo bliski 3. może jego najlepszy przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym samym myślałem, sam się musiał zastrzelić! Ewentualnie, skoro nikt się tego nie spodziewa... mogła to być również hiszpańska inkwizycja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza opcja już odpada, bo nawet widać było na trailerze, że ktoś go zabił ;) No chyba, że nie wiem jak to zrobią i to usprawiedliwią.

Natomiast powiem szczerze, że miało o grze samej wiedziałem i dopiero teraz zacząłem się nią interesować. Podobnie jak wcześniej interesowałem się Sleeping Dogs i bardzo mi się spodobało. Po prostu jakoś tak mam, że gry od Square Enix zauważam po czasie i zazwyczaj jestem bardzo zadowolony z nich po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że albo nie uda mu się rozwiązać zagadki swojej śmierci zanim jego dusza zostanie pożarta przez demony, sam zostanie demonem, albo okaże się, że to on był tym złym i został po prostu powstrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie okaże się, że to świat równoległy, a w tych innych główny bohater żyje. W tym, w którym rozgrywa się akcja gry, wszyscy nie żyją prócz głównego bohatera, który tak naprawdę nie umarł, a jako jedyny przeżył jakąś katastrofę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, by gracze, o ile nie przeczytają spoilerów, wpadli na to, jaki jest ostatni element, ostatni zwrot akcji

Nie jestem pewien czy to brzmi jak zaleta, aczkolwiek gra zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo to wszystko dzieje się w jego głowie, a on sam siedzi w szpitalu psychiatrycznym i opowiada kolejną zmyśloną historyjkę jednemu z lekarzy ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro urządzono quiz to ja stawiam na
A: świat rzeczywisty nie istnieje, realny jest tylko Matrix
B: Pochodna powyższego- bohater tak na prawdę nie umarł, wszystko mu się śniło
C: Tajemniczy rządowy eksperyment...implantacja pamięci....bla,bla,bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna pozycja " znikąd ". Mam ją na oku już od jakiegoś czasu i coraz to bardziej mam ochotę ją kiedyś sprawdzić. Oby takie zagrywki, jak to niespodziewane zakończenie wyszły grze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyżej wymienione przykłady w postach to idealny przykład na to, że gdzieś już coś takiego się przewijało. Na poczekaniu mógłbym podać np "Szósty zmysł" z 99 czy inne motywy np z gier. Dzisiaj trudno zaskoczyć odbiorcę czymś naprawdę dobrym i pomysłowym i dlatego liczę na Soul Suspect bardzo. Liczę, że to będzie właśnie taka gra która mnie zaskoczy i to będzie epickie zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> okaże się, że to on był tym złym i został po prostu powstrzymany.

Też na to stawiam. To by był dobry zabieg fabularny w sumie. Trochę gra przypomina fabułą Ghost Trick na DS'a, a tam naprawdę było zaskoczenie w końcówce fabuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować