Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA zapowiada samodzielny multiplayer do Company of Heroes 2, The Western Front Armies

13 postów w tym temacie

Ale dlaczego chcą trzymać ten pseudo realizm historyczny i robić z tego coś osobnego, skoro nie tak dawno poprawili jedynke by działała poprawnie na Steam?

Nie można dać tego jako normalny dodatek do CoH2 by gracze mogli rozgryfać sobie US+Germany vs Russia? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Będzie możliwość walki stare armie vs. nowe armie, jak w przypadku jedynki, kiedy wyszło Opposing Fronts.

"New players can also access 23 existing Company of Heroes 2 maps in auto-match, and play against all other existing factions" .

via: http://community.companyofheroes.com/forum/company-of-heroes-2/company-of-heroes-2-general-discussion/34732-company-of-heroes-2-the-western-front-armies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 dolców? Rozumiałbym idee wydania tego w formie F2P, ale 20$?! Przecież ta gra wygląda na odgrzewania kotleta, w dodatku z samym multiplayerem. Powinna być promocją marki, albo po niższej cenie, albo właśnie w F2P.
No chyba, że ta zapowiedź jest jedną z gorszych ze strony marketingowców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się to całkowicie bez sensu... Już mogli zrobić z tego multika tytuł F2P i zawsze jakaś kasa by wpadła za mikropłatności ale lepiej było iść na łatwiznę phi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, RTSy są na wymarciu a produkcje klasy B i mody nie zaliczam do gatunku. Rocznie wychodzą najwyżej 3 dobre strategie (i to licząc z dodatkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciliby do pomysłu z Company of Heroes Online. To była dobra gra, ludzie grali, ja grałem i było słodko, ale twórcy powiedzieli nie i tyle tego było. A teraz co? 20 baksów za powtórkę z rozrywki? Hmm, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wróciliby do pomysłu z Company of Heroes Online. To była dobra gra, ludzie grali, ja
> grałem i było słodko, ale twórcy powiedzieli nie i tyle tego było. A teraz co? 20 baksów
> za powtórkę z rozrywki? Hmm, nie.

Nie "twórcy powiedzieli nie" tylko THQ, bo nie mieli pojęcia o "f2p" i liczyli na większe zyski niż te jakie dostali.

Wolę zapłacić 20$, niż gdyby miało wyjść takie CoH online gdzie prędzej czy później musiałbyś zapłacić 200$ żeby móc grać wszystkim wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też można potraktować jako f2p. Mając podstawkę możesz grać przeciwko armiom z dodatku. Chcesz zagrac nimi - zapłać za jedną lub obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam tak po prawdzie to kiepskim pomysłem jest cały ten samodzielny dodatek frontu zachodniego a juz na pewno nie za 20$ ogólnie w jedynce i jej dodatkach juz wyczerpano temat,teraz to bardziej bym sie spodziewał ze bedzie dodatek z japońcami, chińczykami,francuzami brytolami kowbojami i tymi kto tam jeszcze walczył na frontach 2wojny światowej o polakach nie wspominajac ale sam front zachodni z amerykanami i germanami to juz przerabiane było nawet brytyjczycy sie juz znudzili graczom z czesci pierwszej,no ale skoro company of heroes 2 kariery masakrycznej nie zrobił to trzeba sie łapac tego co juz ma sie gotowe i poprawic tylko gre która juz jest czyli czesc pierwsza,pozdrawiam graczy i może sie doczekamy jakiegos kontkretnego dodatku z udziałem japonii,hin i stanów bo ta wojna była swiatowa nie tylko europejska i ruska.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować