Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs bez dema przed premierą gry, garść drobnych informacji

30 postów w tym temacie

Wersja na PC ma wyglądać jak wersja z E3 2012 ? No to Dawać ten gameplay z PC, a nie będziecie nam mydlić oczy jakiś obietnicami. Jak zobaczę wersję z PC to uwierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 18:15, Dark_Lemur napisał:

Wersja na PC ma wyglądać jak wersja z E3 2012 ? No to Dawać ten gameplay z PC, a nie
będziecie nam mydlić oczy jakiś obietnicami. Jak zobaczę wersję z PC to uwierzę ;)

Tylko shadery mają wyglądać podobnie. Reszta ma być "ładna", ale nie wiadomo, jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko shadery mają wyglądać podobnie. Reszta ma być "ładna", ale nie wiadomo, jak bardzo.

Faktycznie, źle to zrozumiałem. Mimo wszystko wynika z tego, że wersja na PC ma być tą najładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wersja na PC ma wyglądać jak wersja z E3 2012 ? No to Dawać ten gameplay z PC, a nie
> będziecie nam mydlić oczy jakiś obietnicami. Jak zobaczę wersję z PC to uwierzę ;)

No to 27 maja zobaczysz. Jezu ludzie zrozumcie, że ta gra nie wychodzi za 15 lat tylko za niecałe dwa miesiące. Skoro twórcy mówią że gra tak nie ucierpiała to nie ucierpiała. Po co zaraz przed premierą mają kłamać jak i tak niedługo wszyscy się dowiedzą. Jak ja nie lubię tego typu "znafcóf", że jakiś tam gameplay brzydko wyglądał i koniec, nagle wszyscy piszą tego typu bzdury jak Dark Lemur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:42, GreyWarrior napisał:

No to 27 maja zobaczysz. Jezu ludzie zrozumcie, że ta gra nie wychodzi za 15 lat tylko
za niecałe dwa miesiące. Skoro twórcy mówią że gra tak nie ucierpiała to nie ucierpiała.

Ta, tak samo jak mówili to twórcy Colonial Marines i Dark Souls 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal licze że to co pokazali ostatnimi czasy to marna wersja z past genów bo jak tak ma wyglądać next gen to zaczynam wątpić czy w ogóle w niego my jako gracze weszliśmy ;<. Tak w ogóle nim to kupie chyba pierw pooglądam gameplay'e i popytam się znajomych którzy ją nabędą w dniu premiery jaka ona jest ;>.

Dared00 Colonial Mariens to była porażka na całej linii, a DS 2 prócz słabszej grafiki jest genialne ograłem pożyczoną od kumpla wersje na xboxa 360 (sam czekam na kopie PC'tową ale to jeszcze prawie miech) i gra jest i dla starych wyjadaczy soulsów i dla mniej obeznanych z ta serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to 27 maja zobaczysz. Jezu ludzie zrozumcie, że ta gra nie wychodzi za 15 lat tylko
> za niecałe dwa miesiące. Skoro twórcy mówią że gra tak nie ucierpiała to nie ucierpiała.
> Po co zaraz przed premierą mają kłamać jak i tak niedługo wszyscy się dowiedzą. Jak ja
> nie lubię tego typu "znafcóf", że jakiś tam gameplay brzydko wyglądał i koniec, nagle
> wszyscy piszą tego typu bzdury jak Dark Lemur...
A ja nie lubie kolejnych wielkich, "pro" zachwalaczy i "lizusów" [Ubisoftu] czy innych gier, którzy to mówią jaka ich gra jest zajebista, mimo ze na tacy mają co innego. Chcesz czy nie chcesz, świat taki ładny nie jest jak ci się wydaje, i twórcy robią graczy w bambuko. Pogódź się z tym. A co do tego, po co twórcy mają kłamać przed premierą, jak po niej ludzie sie dowiedzą że zostali oszukani... kasa, po premierze już bedzie im.. cięzko zjednać biedne papużki, i wmówić im bzdury i zachwalac grę jaką to ma świetną grafikę i aby kupiły grę.. jak będą real gameplay i recenzje na każdym kroku. Teraz [Ubisoft] ma jedyny jeszcze moment na robienie ludzie w bambuko, po premierze nie będa miec juz szansy. Więc.. skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach pojęcie dema zanika, trailery przejęły ich zadanie, bo są bardziej opłacalne dla twórców, niestety. Watch Dogs straciło w moich oczach tą graficzną aferą i na pewno nie zagram bez kilku recenzji i opinii znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to 27 maja zobaczysz. Jezu ludzie zrozumcie, że ta gra nie wychodzi za 15 lat tylko
> za niecałe dwa miesiące. Skoro twórcy mówią że gra tak nie ucierpiała to nie ucierpiała.
> Po co zaraz przed premierą mają kłamać jak i tak niedługo wszyscy się dowiedzą. Jak ja
> nie lubię tego typu "znafcóf", że jakiś tam gameplay brzydko wyglądał i koniec, nagle
> wszyscy piszą tego typu bzdury jak Dark Lemur...
Jeżeli to bzdury to nie musisz tego czytać ;) Do premiery 2 miesiące może nie jest to wiele, ale nadal musimy poczekać, a przez ten czas mogą jeszcze coś pokazać. Afera z gorszą grafiką jest na tyle duża, że większość osób wyczekująca na ten produkt była tym faktem oburzona. Chyba na większości osób to grafika zrobiła świetne wrażenie na E3 2012. Ale widocznie Ty lubisz wierzyć w to co Ubisoft napiszę i to Ci wystarczy. Ja jednak liczę na prezentacje wersji na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest najwarzniejsza!!! 89 % internautów uważa, że grafika jest najważniejsza. Ja jestem w tych 21%. Więc niech i grafika będzie na poziomie lat 40, to ja dalej będę się rozkoszował fabułą, ahh esencją gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w związku z obecną sytuacją na forach absencja dema to dobre posunięcie, brakiem pewności siebie (bo nie brakiem funduszy na wersję demo jak mniemam) dolewają tylko oliwy do ognia. Zwłaszcza że -jak się okazało- masa ludzi dała by się obedrzeć ze skóry dla nieco lepszej grafiki i nie spocznie, dopóki nie wysączy ostatniej kropli jadu. Co to się porobiło z prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną grą tego roku, jeden dodatkowy blef, który przelał czarę goryczy. Teraz trudno myśleć o grze inaczej niż przez pryzmat tego całego hejtu, ciężko będzie się ponownie nastroić do zabawy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wersja na PC ma wyglądać jak wersja z E3 2012 ? No to Dawać ten gameplay z PC, a nie
> będziecie nam mydlić oczy jakiś obietnicami. Jak zobaczę wersję z PC to uwierzę ;)

Żeby gracze musieli wymóc prawdę na temat grafiki. Sukcesem jest, że nexgenowa grafika sprzed 2012 (bo w końcu w 2012 trailer był nowoczesny) PCetowców nie czeka... Może dostaną coś lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na pc to chyba wyłącznie Japończycy pozwalają sobie/mają odwagę na wydawanie dem do swoich gier przed ich premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku ten tytuł zdaje mi się niby interesujący (HAJP jak nic), wydaje mi się, że gracze szybko będą się nudzić przy tym tytule. Gdybym miał się opierać na moich założeniach to jest to trochę ponad przeciętna gra typu, przejdź i zapomnij, a już na pewno nie obejdzie się bez nudnego trybu multiplayer. Taki trochę AC, zbieranie skrzynek itp...

Tak to widzę po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dema to trzeba sobie ściągnąć "wersję nieoficjalną" i podjąć na podstawie tego decyzję, czy jest warta zakupu? Jak nie, usunąć z dysku i własnej pamięci. Ja tak robię i dzięki temu zaoszczędziłem sobie nieraz już kasy i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować