Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III

15 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że trochę mi brakuje takich osób jak Pan Kaczor podczas recenzji różnych gier czy też eventów ze świata gier. Super język, barwa głosu i jakaś taka wewnętrzna charyzma i spokój. Bardzo fajny materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał, przypomniały mi się lata 90-te i pan Kaczor grający w strategie w programie "Joystick".

Dla pana Kazimierza absolutny szacunek - był pionierem, przecierał w Polsce szlaki, wprowadzał granie "pod strzechy". Robił to ze stoickim spokojem i bez kompleksów :). Dzisiaj każdy może wymienić jakiegoś grającego celebrytę (Małaszyński, Chylińska, Rubik, Janiak - pierwsi z brzegu, którzy przychodzą mi do głowy) i nikogo to nie dziwi, ani chyba też... nie obchodzi.

Natomiast w latach 90-tych... zwłaszcza we wczesnych latach 90-tych, kiedy granie uważano za rozrywkę dla dzieci, ewentualnie nerdów lub niezbyt rozgarniętych próżniaków z nadmiarem wolnego czasu, pan Kaczor (już wtedy w słusznym wieku )z tym swoim stoickim spokojem był jak życiodajna oaza na pustyni ;-). Krzewił "dobrą nowinę" wśród stad hejterów i niedowiarków ;-) I za to dziś kłaniam mu się w pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie panem Kaczorem zaintrygowaliście że pomimo że nie przepadam za turówkami to będę za wszelką cene próbował przekonać się do tego tytułu w wolnej chwili.

Niechby tylko pan Kaczor założy swój kanał na youtubie w którym w wolnej chwili nagrywałby swoje granie po pracy to normalnie czułbym się znowu jak dzieciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie oszczędzają na reklamie gry.
Mam nadzieję, że gra jest tak dobra jak kampania marketingowa.
Niestety nauczony przykrymi doświadczeniami z przeszłości na marketing już się nie łapię. Będzie premiera to będą rzetelne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już recenzje, na metacritic 4, w polskich internetach (branżowych) 1. ;) To raczej przykład jak zrobić dobry marketing bez bardzo wielkich kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Są już recenzje, na metacritic 4, w polskich internetach (branżowych) 1. ;) To raczej
> przykład jak zrobić dobry marketing bez bardzo wielkich kosztów.

Nie wstyd Ci wprowadzać użytkowników w błąd?
http://www.metacritic.com/game/pc/age-of-wonders-iii
Póki co źle nie jest, ale należy poczekać z 2-3 dni na dokładniejsze oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 19:40, Kijkowaty napisał:

Nie wstyd Ci wprowadzać użytkowników w błąd?

Trochę to niefortunnie napisał, ale chyba chodziło mu o to, że metacritic wystawił ocenę na podstawie czterech recenzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah... w sumie fakt ;)
Moje przeoczenie. Przepraszam :P

W każdym razie poczekajmy ze 2-3 dni i zobaczymy jak ludzie to będą oceniać.
Póki co wygląda obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do sugestii już zaproponowanej, żeby Pan Kazimierz prowadził program typu Joystick. To tak bardzo dobra odtrutka na tych wszystkich wrzeszczących vlogerów. Ten człowiek nie używa może języka współczesnych internetów i gier, ale jakoś mi tego nie brakuje w jego wypowiedziach. Nadal słucha się interesująco.

Całe moje dzieciństwo, ech. :) Przyjemnie do tego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować