Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kwietniowe Games with Gold z łysym zabójcą w roli głównej

13 postów w tym temacie

Pytanie go Gram-owiczów!
Jestem oszczędnym graczem multi (szkoda mi na golda :D jednak Hitman jest zacny)
Jeśli aktywuje miesięcznego Gold-a przypuśćmy 1 albo 2 kwietnia to "załapię się" na te 2 gry z aktualnego miesiąca i jeszcze na grę z pierwszej połówki maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w tekście

". Przypominamy, że pierwszą z nich była Sid Meier''s Civilization V"

nie Civilizaton V tylko Civilization Revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie go Gram-owiczów!
> Jestem oszczędnym graczem multi (szkoda mi na golda :D jednak Hitman jest zacny)
> Jeśli aktywuje miesięcznego Gold-a przypuśćmy 1 albo 2 kwietnia to "załapię się" na te
> 2 gry z aktualnego miesiąca i jeszcze na grę z pierwszej połówki maja?
Nie chcę cię martwić, ale wydaje mi się, że miesięczne konto to tylko tutorial do którego nie przysługują gry, ale mogę się mylić więc proszę nie rozszarpujcie mnie hejterzy! A jeśli jednak by przysługiwały, to załapiesz się na 2 gry, tak jak ja w 3 miesięcznym załapałem się na 6, a nie na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 18:00, comep napisał:

Pytanie go Gram-owiczów!
Jestem oszczędnym graczem multi (szkoda mi na golda :D jednak Hitman jest zacny)
Jeśli aktywuje miesięcznego Gold-a przypuśćmy 1 albo 2 kwietnia to "załapię się" na te
2 gry z aktualnego miesiąca i jeszcze na grę z pierwszej połówki maja


Tak, będziesz miał dostęp do dwóch gier z kwietnia i jednej z maja (jeżeli aktywujesz 1 lub 2 kwietnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No krew mnie po prostu zalewa co ten M$ robi sobie z klientów.... Przez cały dzień sprawdzam co chwilę, czy już da się ściągnąć tego hitmana i nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do serwisu MS, gościu doradził mi żebym zmienił lokalizację mojego konta na USA i właśnie ściągam hitmana ;). Szkoda tylko, że trzeba się tyle naużerać, żeby dostać coś za co się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 20:21, Jelly napisał:

Napisałem do serwisu MS, gościu doradził mi żebym zmienił lokalizację mojego konta na
USA i właśnie ściągam hitmana ;). Szkoda tylko, że trzeba się tyle naużerać, żeby dostać
coś za co się płaci.

NIe chce nic mówić, ale od dzisiaj można i na Polskim LIvie ściągnąć grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować