Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sukces Bravely Default zmienia nastawienie Square Enix - gry będą tworzone dla fanów serii, nie dla przyciągnięcia nowych odbiorców

16 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Square Enix jako pierwsze postanowiło zerwać z chorym (choć często jednocześnie opłacalnym) trendem, gdzie twórcy zalewają nas dziwnymi ułatwieniami i niepotrzebnymi elementami rozgrywki "w imię poszerzania bazy graczy o nowych odbiorców".

Przeczytaj cały tekst "Sukces Bravely Default zmienia nastawienie Square Enix - gry będą tworzone dla fanów serii, nie dla przyciągnięcia nowych odbiorców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jRPG od Square w ostatnich latach wyszły na handheldy.

Więc jak już skończycie sequela BD, to proszę o druga część TWEWY. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że to taki wcześniejszy Prima Aprilis? :)

Ta informacja jest znana od wczoraj albo przedwczoraj więc to nie Prima Aprilis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 10:36, Rizzan napisał:

> Rozumiem, że to taki wcześniejszy Prima Aprilis? :)

Ta informacja jest znana od wczoraj albo przedwczoraj więc to nie Prima Aprilis. :)


Dlatego napisałem wczesny. Hmmm... mogłem napisać przedwczesny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To źle robią.. Bo grając w Deus Ex: Bunt Ludzkości, to byłem mega zadowolony z gry i nigdy nie grałem w coś takiego jeszcze. W tym momencie polubiłem steampunka. A tak innej gry bym nawet nie tknął w z tym gatunkiem. Mnie przyciągnęli na pewno takim podejście, że tworzą gry dla nowych ludzi a nie tylko dla fanów ;) A teraz może mi się nic nie spodobać -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 12:21, vegost napisał:

To źle robią.. Bo grając w Deus Ex: Bunt Ludzkości, to byłem mega zadowolony z gry i
nigdy nie grałem w coś takiego jeszcze. W tym momencie polubiłem steampunka. A tak innej
gry bym nawet nie tknął w z tym gatunkiem. Mnie przyciągnęli na pewno takim podejście,
że tworzą gry dla nowych ludzi a nie tylko dla fanów ;) A teraz może mi się nic nie spodobać
-_-

Chciałbym zwrócić twoją uwagę na to, że nowi ludzie zawsze mogą spróbować danego gatunku i sprawdzić, czy im się spodoba A jak nie? Właśnie po to są różne gatunki, żeby każdemu podobało się coś. To lepsze niż zamiana wszystkiego w jedną sieczkę "Bo to się podoba największej liczbie". Nie, żebym miał co do DE:HR. Mówię ogólnie o zmianach konwencji gatunku dla łapania klientów na siłę.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 14:36, NemoTheEight napisał:

Chciałbym zwrócić twoją uwagę na to, że nowi ludzie zawsze mogą spróbować danego gatunku
i sprawdzić, czy im się spodoba A jak nie? Właśnie po to są różne gatunki, żeby każdemu
podobało się coś. To lepsze niż zamiana wszystkiego w jedną sieczkę "Bo to się podoba
największej liczbie". Nie, żebym miał co do DE:HR. Mówię ogólnie o zmianach konwencji
gatunku dla łapania klientów na siłę.,

Właśnie już wcześniej próbowałem liznać tego gatunku i mnie odpychało. Dopiero jak Square zapowiedziało Deusa i spróbowałem, to wtedy zabłysnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 02:21, Kadaj napisał:

Najlepsze jRPG od Square w ostatnich latach wyszły na handheldy.

Więc jak już skończycie sequela BD, to proszę o druga część TWEWY. : >

Może jakiś cudem wydadzą go u nas sami zamiast pozwolić wydać Nintendo wersję rozszerzoną. Chociaż wcześniej mówili, że planuję z BD zrobić roczną serię. To już mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować