Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games with Gold na Xbox One nie powtórzy starych błędów

12 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2014 o 09:54, KingShaq32 napisał:

W kwietniu jest Hitman Absolution, także ja nie narzekam :)
Pewnie po 16 kwietnia będzie jakieś candy crush, czy coś, ale 47 mi pasuje ;)

Po 16 kwietnia Deadlight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Własnie to samo miałem powiedzieć :/ Coś jest u nich nie tak. Gra jest, możesz w nią
> wejść, ale nie ma opcji POBIERZ.

Poprzednio jak była ostatnia wielka wyprzedaż, to też był tydzień ze Square i Hitman był jako główna gra i też nie można jej było kupić. Na ostatnie 2 dni promocji zmienili grę, bo pewnie mieli dużo telefonów.

Masakra. A z innych regionów pobrać się nie da, jak się ma Polskie konto Live:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto wpadł na taki pomysł... Facet z pomocy technicznej napisał mi tak:

"Okay, sorry about that, we''re having a service alert right now, and system maintenance, but our Technicians are doing their best to resolve it immediately. Please try it again after an hour or two."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze korzystacie z polskiego live''a ? Tam nic nie ma, ceny z pupy i jeszcze ciągle blokady regionalne :) Jak zmieniłem, to żałowałem. Jak kiedyś kupię xbox one, to na pewno nie zarejestruje się jako polak :D Widać, że to obciach na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam - kupiłem ostatnio sporo tytułów po nieziemskich cenach na polskim Live. Chociażby Bioshock Infinite za 42 złote, Dishonored za 30, oba pierwsze Bioshocki za 17 złoty były. POmijam już fakt, że ostatnio dorwałem też wspomniane Deadlight za 8 złoty, czy MGS HD collection za 30 (Peace Walker + 2 i 3). Nie warto?

Po za tym, jeśli jesteś na innym regionie, nie ściągniesz żadnej gry na żądanie - xbox blokuje porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować