Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Slightly Mad Studios: World of Speed to darmowa gra, nie nazywajcie jej free-to-play

10 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Twórcy World of Speed, Slightly Mad Studios, pracują także nad Project CARS. Obie gry to zupełnie inne produkcje, tworzone przez różne zespoły, choć pieczę nad nimi sprawują ci sami ludzie.

Przeczytaj cały tekst "Slightly Mad Studios: World of Speed to darmowa gra, nie nazywajcie jej free-to-play" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 16:01, spidi1812 napisał:

Jest różnica między freeware a free-to-play.


Darmowa nie oznacza, że to freeware :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CARS to gra "arcadowa"? Z której strony? oO Toż to sim przecież. Ja wiem, że nie poziom jakichś hardkorowych rFactorów, ale na pewno nie jest to arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jeśli chodzi o Project CARS to jak grałem jakoś rok temu to ta gra miała bardziej realistyczny model jazdy niż Forza i Gran Turismo razem wzięte. Nie wspominając o immersji i uczuciu prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości, jak bardzo gra wg was musi być arcadowa żeby nazwać ją arcadową? możecie użyć skali 1-10 gdzie 1 to nfs a 10 to prawdziwe życie =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Pani Małgorzacie następnym razem dowiedzieć się dokładnie o czym pisze newsa, aby w przyszłości uniknąć takiej gafy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 16:15, Dared00 napisał:

World of Speed to darmowa gra, nie nazywajcie jej darmową grą.

k luz spoko


Gra jest darmowa, ale granie może nie. Dlatego nie jest free-to-play. Nie wiem co miał na myśli autor ale wydaje się że powiedział coś innego, albo bezsensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować