Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV - Carmageddon: Reincarnation, część druga

8 postów w tym temacie

Jakieś to takie... bez wyrazu.
Wszystkim, którzy będą bronić tej produkcji, powołując się na wczesną wersję gry (pre-alpha) przypominam, że bodajże w czerwcu miną DWA lata od momentu zakończenia zbiórki na ten tytuł na Kickstarterze. Proces tworzenia gry trwa, ale to Carmageddon!
Fabuła? No jakoś nie widzę tych tysięcy stron maszynopisu:P, to może jakiś koncept graficzny? JEST od 17 lat. Auta i trasy - przynajmniej w dużej części są wzorowane na pierwszej części - przeca to remake. Co oni tam robią? Pamiętam, że jakiś czas temu chwalili się odwzorowaniem fizyki i działania podwozia... fajnie, tylko po co to w Carmageddonie? W tej wersji nawet auta nie rozsypują się jak należy.

W takich chwilach zaczynam wątpić w idee Early Access, kickstarterów itp.
Niedługo będzie jak z developerami mieszkań: Każą sobie płacić za coś, pod co jeszcze nie kupili działki...a potem zostajesz na lodzie. Boję się, że z grami wkrótce będzie tak samo: Zapłać, za wczesny dostęp 20 Euro a po 3 miesiącach zdziwisz się, że studio nie rozwija produktu. Po co? Hajs zgarnięty, grę dostałeś. Nie podoba się? Twój problem.

Możecie mówić co chcecie, ale TDR2000 był lepszy iż to kiedykolwiek będzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otwarta alpha zaczęła się niecały tydzien temu a ty już płaczesz ze żal i opuszczony niedokonczony projekt?

w tej chwili jestem w 10 early accessach i wsparłem DCS WW2 na kickstarterze, każda z tych pozycji otrzymuje regularne updaty. Posiadam też parę gier które opuściły już EA. Jest w tym jakiś sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem sie zaczyna taki, że Carma miała mieć premierę ROK temu(już po przesunięciu w wyniku otrzymania kasy na konsole).. a wyjdzie (jak narazie, a na bank będa obsuwy) za rok. Teraz popatrz na tę grę, która rok temu miała juz mieć premiere. Ta gra wygląda jak by była robiona od pół roku a nie od prawie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie to gra lepsza niż jakikolwiek Carmageddon, ale czy będzie to gra dobra i grywalna? No nie wiem. To wszystko po prostu już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś to takie... bez wyrazu.
> Wszystkim, którzy będą bronić tej produkcji, powołując się na wczesną wersję gry (pre-alpha)
> przypominam, że bodajże w czerwcu miną DWA lata od momentu zakończenia zbiórki na ten
> tytuł na Kickstarterze. Proces tworzenia gry trwa, ale to Carmageddon!
> Fabuła? No jakoś nie widzę tych tysięcy stron maszynopisu:P, to może jakiś koncept graficzny?
> JEST od 17 lat. Auta i trasy - przynajmniej w dużej części są wzorowane na pierwszej
> części - przeca to remake. Co oni tam robią? Pamiętam, że jakiś czas temu chwalili się
> odwzorowaniem fizyki i działania podwozia... fajnie, tylko po co to w Carmageddonie?
> W tej wersji nawet auta nie rozsypują się jak należy.
>
> W takich chwilach zaczynam wątpić w idee Early Access, kickstarterów itp.
> Niedługo będzie jak z developerami mieszkań: Każą sobie płacić za coś, pod co jeszcze
> nie kupili działki...a potem zostajesz na lodzie. Boję się, że z grami wkrótce będzie
> tak samo: Zapłać, za wczesny dostęp 20 Euro a po 3 miesiącach zdziwisz się, że studio
> nie rozwija produktu. Po co? Hajs zgarnięty, grę dostałeś. Nie podoba się? Twój problem.
>
> Możecie mówić co chcecie, ale TDR2000 był lepszy iż to kiedykolwiek będzie;/

Mam podobne odczucia, za które zostałem już pojechany więc uważaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> otwarta alpha zaczęła się niecały tydzien temu a ty już płaczesz ze żal i opuszczony
> niedokonczony projekt?

Dwa lata roboty i otrzymujemy TO. Czyli jakąś pseudo alfę... na który zebrali pieniądze i.. teraz chcą kosić za dostęp do TEGO 25 Euro.... 225 tys Funtów górką (przy zbiórce) a im nadal mało! Skok na kasę. Boję się pomyśleć jakby to wyglądało, gdyby zebrali "jedynie" zakładane 400 tys zamiast 625 tys. Dokoła świata za te pieniądze jeździli i wzięli się do roboty w zeszłym miesiącu? Żeby to jeszcze była gra wymagająca, a to jest czysta arcadówka. Daleko nie muszę szukać wystarczy przyrównać to do NEXT CAR GAME, które mimo braku sukcesu na Kicku radzi sobie znacznie lepiej. W Dodatku wypuszcza techniczne demko za darmo... które pod pewnym względami prezentuje się lepiej niż carmagniot.

> Posiadam też parę gier które opuściły już EA.
> Jest w tym jakiś sens

Ok, jest sens. Sam mam kilka EA, ale uważam co wybieram. Wstrzymałem się na przykład z Wasteland 2, bo nie spełnia moich oczekiwań. Problem w tym, że niedługo twórcy zaczną brać pieniądze i wydawać gnioty. Zbiorą 625K a stworzą coś za 25K i każą Ci się cieszyć. Nie mów, że tak nie będzie, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto to wykorzysta. Chodzi o to, że EA jest za drogie. 25 Euro za zalążek gry, która jako finalny produkt powinna kosztować max 20 Euro:P.

>Mam podobne odczucia, za które zostałem już pojechany więc uważaj ;)

Spoko Afgncap, pojazdów się nie boję - zwłaszcza takich cienkich jak te z Carmageddonu: Reincarnation.
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gierkę nie grałem, obejrzałem tylko kilka filmików (te tutaj oraz jakieś z YT), które nasuwają mi kilka pytań:

Jest to remake pierwszej części gry, więc przypuszczam, że upgradów samochodów w niej nie ma?
Na filmikach zauważyłem, że dostaje się dużo sekund za rozjechanie przechodnia/krowy - czy w takim razie w tej części są "dopalacze" robiące prawdziwą rzeź na dużą skale rażąc/odpychając/podpalając przechodniów? (Nawet bez tego gra wygląda na strasznie łatwą)
W Carmageddonach byłem przyzwyczajony do tego, że jak silnik padnie, to się przegrywa, Czy w tej części jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować