Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii 6 listopada?

31 postów w tym temacie

Domek

Według najnowszych plotek, nowa konsola Nintendo miałaby zadebiutować na rynku 6 listopada tego roku. Brzmi to faktycznie prawdopodobnie, a debiut przed PlayStation 3 z pewnością byłby dla ojców Maria korzystny, ale czy rzeczywiście można uznać tę wiadomość za wiarygodną?

Przeczytaj cały tekst "Wii 6 listopada?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ta konsolka wprowadza nowego ? Bo seria Gameboy nie jest zbyt ciekawa, moze teraz cos lepszego wystawia. Ja mam od roku PSP i ciagle gram, nigdy mi sie nie znudzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Nie wiadomo czy od razu pojawi się na całym świecie (znając życie w Polsce będzie opuźniona zapewne :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skater_ - Wii to nie konsola przenośna, nie możesz porównywać jej z GamyBoy czy z PSP... Poza tym - seria GameBoy jest ciekawa, choćby rewelacyjny GBM. Poza tym - pomijasz NDS, które do serii GB nie należy. A co Wii wprowadza ciekawego? Gdzie Ty byłeś przez ostatnie pół roku? :P Wii ma kontroler oparty o czujniki ruchu, jest tańsza od konkurencji i ma jeszcze kilka ciekawych cech, których poprzednie generacje konsol N nie miały (a które to elementy ma jak na razie tylko X360, a i to tylko niektóre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na GOL-u, jest podobny new, z tego samego źródła, tyle, że tam data wydania WII to 6 Listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić Wii, nawet mam odłożoną na niego kasę, ale gdy dowiedziałem się, że w grze w której macha się mieczem ( he he, zapomniałem nazwy ) , wszystkie ruchy będą zaprogramowane, tzn. nie będzie można ciachać dokładnie tak jak się będzie chciało. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 12:16, WorldWar3PL napisał:

Ja chciałem kupić Wii, nawet mam odłożoną na niego kasę, ale gdy dowiedziałem się, że w grze
w której macha się mieczem ( he he, zapomniałem nazwy ) , wszystkie ruchy będą zaprogramowane,
tzn. nie będzie można ciachać dokładnie tak jak się będzie chciało. A szkoda.


Ostatnio czytałem, że RedSteel, bo o nim mowa, od czasu E3, przeszedł gruntowne zmiany w sterowaniu i będzie można ciachać dokładnie tak jak się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 11:41, BuuBuu napisał:

Spokojnie. Nie wiadomo czy od razu pojawi się na całym świecie (znając życie w Polsce będzie
opuźniona zapewne :p )



masz racje XboX 360 chyba jeszcze oficjalnie w Polsce nie wyszedł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 12:45, Inki napisał:

masz racje XboX 360 chyba jeszcze oficjalnie w Polsce nie wyszedł ;p

DS pojawił się w tym samym dniu w całej Unii, czyli także u nas, więc nie widzę powodu dla którego z Wii miałoby być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 11:52, Baki_ napisał:

Co ciekawe na GOL-u, jest podobny new, z tego samego źródła, tyle, że tam data wydania WII
to 6 Listopada...


Racja, mój błąd - biję się w pierś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja juz jakis czas temu sie wypowiadalem na temat ceny i daty premiery Wii na tym forum. opieralem sie na filmiku, ktory znalazlem na video google. oto link do niego http://video.google.com/videoplay?docid=1087027876550257027&q=wii . jak sami tam mozecie podaja date premiery 6 listopada 2006 i cene 199.99$ (po przeliczeniu daje to ok 634 zl na dzis dzien). ja szczerze mowiac bym byl bardzo rad z premiery 6 pazdziernika. i jest to dosc mozliwe, bo w krajach unii (nie liczac naszego) wszelkie reklamy swiateczne zaczynaja sie nawet we wrzesniu (u nas tak nie jest, bo mamy swieto zmarlych, ale zaraz po nim juz sa). nintendo na pewno by chcialo skorzystac z takiej okazji. a jakby wprowadzili u nas 6 pazdziernika wii, to mozliwe, ze duzo by go z poczatku nie zeszlo - reklamowac by zaczeli dopiero po 1 listopada:) a jeszcze ta cena... jesli by u nas taka byla, to ja koczuje pod mediamarktem jakims cala noc, zeby kupic je jako jeden z pierwszych w polsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, zle przeczytalem newsa i myslalem, ze mowa jest o pazdzierniku:) ale tak to w sumie moj post jest git:) btw, propozycja do ludzi z gram.pl: zrobcie mozliwosc edycji postow, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować