Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiatr, woda, oświetlenie - efekty w Watch Dogs przedstawione na wideo

34 postów w tym temacie

To chyba wczesna wersja. Niby fajnie ale od momentu 2:22 w ciągu całego dnia tylko kilka aut przejechało i kilkunastu przechodniów widać... I według mnie to ciągle nie jest to co pokazali w 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 10:32, TuRaSs napisał:

To chyba wczesna wersja. Niby fajnie ale od momentu 2:22 w ciągu całego dnia tylko kilka
aut przejechało i kilkunastu przechodniów widać... I według mnie to ciągle nie jest to
co pokazali w 2012 roku


Tego co pokazali w 2012 roku już nigdy ponownie nie ujrzysz... czyba, że modderzy coś zmątują na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaję, a że łodzie mają jedną trasę? Od 2:22 pod mostem przepływały motorówki, które trzymały się tej samej drogi na wodzie. Potem od 3:24 dwie łódki, które płyną gęsiego, jakby trzymały się wytyczonej ścieżki. Tak ma wyglądać tam symulacja otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne oświetlenie, modele i tekstury wyglądają jak z plastiku tudzież plasteliny. Nasrali refleksami i myślą, że będzie dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... A podobno wersja na PC wygląda lepiej niż build z E3 2012. Ciekawe tylko w którym miejscu? Przecie stare Sleeping Dogzy z 2012 wyglądają lepiej niż to coś. Niech ten Ubiszaft skończy się pogrążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozbawiło to, że w tym ujęciu od 2:22 większość ludzi schodzi schodami po prawej stronie, obchodzi fontannę i z powrotem wchodzi schodami po lewej stronie kadru... Kto normalny tak chodzi?
Oj chyba dobrze zrobiłem, że odwołałem preorder. Poczekam na recenzje i wersję GoTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadnym sandboxem 3 osobowym od ubi nie pogardzę, dalej mam frajdę bujając się po lasach connorem w AC3 mimo, że misje już dawno skończone:) miłe będą spacery wieczorem po chicago nim zacznę normalnie grać:) wiadomo, że gra idealna to nie będzie i może wszystkich nudzić, ale nie mam czasu żeby łupać jak jakiś psychol więc wiem, że już mi się podoba i będzie przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na PC nie wygląda tak dobrze jak w 2012 roku na pokazie. Dark Souls, Watch Dogs i Metal Gear Solid Ground Zeros. Trzy gry, w które zagram, jeśli będą kosztować w granicach 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na spadek fps przy tym ''lepszym'' trybie (testowanym na pewno na niezłym sprzęcie) coś czuję, że jak ja go włączę to zobaczę 2-4 fps :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @kesik93 Gdzie ty wyczytałeś, że ma być lepiej niż na E3? Nigdy tego nie powiedzieli...

Przecie sam dyrektor kreatywny WD napisał o tym na Twitterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet na PC nie wygląda tak dobrze jak w 2012 roku na pokazie. Dark Souls, Watch Dogs
> i Metal Gear Solid Ground Zeros. Trzy gry, w które zagram, jeśli będą kosztować w granicach
> 50 zł
Chyba w bundlu, z czego 49zł to cena Dark Soulsów, bo gra jest wyśmienita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 13:58, DeithWX napisał:

> Nawet na PC nie wygląda tak dobrze jak w 2012 roku na pokazie. Dark Souls, Watch
Dogs
> i Metal Gear Solid Ground Zeros. Trzy gry, w które zagram, jeśli będą kosztować
w granicach
> 50 zł
Chyba w bundlu, z czego 49zł to cena Dark Soulsów, bo gra jest wyśmienita


Osobiście bardziej do gustu przypadł mi " Dragon Dogma ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się dzieje, że ta gra jest coraz brzydsza?! :D Aż boję się pomyśleć jak to będzie wyglądało na premierę...
Podsumowując, Watch Dogs bylo zdecydowanie najładniejsze 2 lata temu i od tego czasu specjaliści z Ubi cięzko pracują nad zniszczeniem wrażenia, jakie gra na nas wszystkich wywarła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować