Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiatr, woda, oświetlenie - efekty w Watch Dogs przedstawione na wideo

34 postów w tym temacie

Filmiku już nie ma, po za tym z tego co słyszałem to wersja z ps4, a nie pc. po za tym na serio zastanawiam się nad tym czy by nie cofnąć pre-ordera na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Nawet na PC nie wygląda tak dobrze jak w 2012 roku na pokazie. Dark Souls,
> Watch
> > Dogs
> > > i Metal Gear Solid Ground Zeros. Trzy gry, w które zagram, jeśli będą kosztować
>
> > w granicach
> > > 50 zł
> > Chyba w bundlu, z czego 49zł to cena Dark Soulsów, bo gra jest wyśmienita
>
> Osobiście bardziej do gustu przypadł mi " Dragon Dogma ".
Nie ma na PC więc niestety muszę pominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak z Thief''em, coś mi się tak wydaje. Przyzwoita gra. I tyle. Hype był ogromny, a to rzadko kiedy ostatecznie wychodzi grze na dobre. Co nie zmienia faktu, że w tego typu produkcjach, przynajmniej dla mnie, grafika jest duuużo mniej istotna od mechaniki rozgrywki. Jak ten element skopią, to już naprawdę będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kolejne komentarze o tym, jak to grafika jest sprzed 10 lat. Idę po popcorn.

Nie ma to jak ocenianie jakości grafiki na podstawie filmu, na którym wyraźnie widać jak obraz jest pogorszony na skutek kompresji video.

Osobiście nie mam zamiaru oceniać grafiki na podstawie filmików, bo biorąc pod uwagę jak wyglądały na gameplayach Ground Zeroes lub InFaoums, jest całkiem widoczna różnica na żywo na PS4, co mnie pozytywnie zaskoczyło.

Jestem ciekaw co powiedzą ci wszyscy krzykacze po premierze, jak się okaże, że gra graficznie wymiata. Mi pogorszona jakość grafiki nie przeszkadza o ile grywalność i AI będzie na wysokim poziomie. A poza tym, jako że nigdy nawet nie miałem sprzętu wystarczającego by odpalić te najbardziej zaawansowane graficznie obecnie gry na ultra, i tak będę zachwycony grafiką na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 15:38, Trzebiat47 napisał:

Nie ma to jak ocenianie jakości grafiki na podstawie filmu, na którym wyraźnie widać jak obraz
jest pogorszony na skutek kompresji video.

>

Dnia 02.04.2014 o 15:38, Trzebiat47 napisał:

Osobiście nie mam zamiaru oceniać grafiki na podstawie filmików, bo biorąc pod uwagę
jak wyglądały na gameplayach Ground Zeroes lub InFaoums, jest całkiem widoczna różnica
na żywo na PS4, co mnie pozytywnie zaskoczyło.

Wyglądały świetnie. Tak, jak świetnie wyglądało na filmach Watch_Dogs. I teraz na filmach tak świetnie nie wygląda. Porównujemy filmy z filmami, kompresja nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film zablokowany, ponieważ szefostwo Ubi dopiero po wydaniu wykonawcy zgody na publikację uświadomiło sobie, że materiał uwidacznia nieścisłości w marketingu i decyzja musiała zostać cofnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za CRAP. Ten filmik ma być zachętą do kupna gry dla PCtowców?
Nie, nie ma, bo okazuje się, że to jest filmik z wersji na PS4 a nie PC. Źródła masz zalinkowane wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co jest bardziej żałosne- matactwa Ubisoftu, czy rozchwiana percepcja publiczności. Tutaj, na gramie nic się nie zmieniło- lipa, bieda i w ogóle Crysis 1 najlepszy po wsze czasy. Ale żeby na GAF-ie? Zaprezentowany footage nie odbiegał zbytnio od ostatnich trailerów, ale bogatszy setting, parę dodatkowych refleksów a ludzie już wykonali taniec śmierci na grobie ps4 ;) Po czym przeszli do (próby) udowadniania wyższości tego nad Infamousem, bo przecież dwie literki "pc" w klapie z miejsca wszystko czynią lepszym. A to zwykły konsolowy devkit takie rzeczy robi.

Ubisoft zalicza chyba najcięższego faila z tą grą, jakiego można sobie wyobrazić. Ale jak ta cała sytuacja rozwodniła niektórym umysły to aż trudno uwierzyć. Zaczynam się zastanawiać, czy w obecnych czasach warto jeszcze stawiać na community, jako względnie niezmącone źródło wartościowych opinii. Ehh, w nowej generacji Tweeter wygrywa z człowiekiem ;] Ludzie tak się rozkręcili w lizaniu ścian, że potrzebne jest nowe, większe sito na bullshit. I to nie tylko na ten od wydawcy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować