• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
charnjit013

Zwieszanie się komputera

Pytanie

Witam.

Mam dosyć frustrujący problem z komputerem, a mianowicie czasem podczas pracy system zawiesza się na kilka sekund, po czym wraca do normy. Po takim przywieszeniu często kursor zmienia kolor i kształt, często robi się większy i żółto-zielono-różowy. Dzieje się to sporadycznie, czasem komputer działa prawidłowo. Czasami komputer zawiesi się całkowicie. Nie mam zielonego pojęcia w czym może leżeć problem. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.04.2014 o 15:35, Prince_Miki napisał:

Próbowałeś defragmentację dysku? Od kiedy tak się dzieje?


Dzieje się tak od kilku tygodni. Zauważyłem że przy korzystaniu z firefoxa po freezie często jakieśelementy pozostają zbugowane, np kolory na czacie na Facebooku. Wczoraj przy wyłączaniu komputera na ekranie "trwa zamykanie systemu windows" po przywieszeniu się na ekranie zrobił się dziwny wzorek w kwadraty. Z tego co czytałem na forach może to mieć związek z firefoxem i kartą graficzną lub zterownikami do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To może być grafika, albo... kabel monitor<->grafika. Poważnie, spróbuj go wymienić na początek, będzie to chyba najtańsza czynność jaką możesz teraz wykonać (no, może poza przeinstalowaniem sterownika grafiki) :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować