Zaloguj się, aby obserwować  
Hoplita

Disciples II + dodatki

708 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2005 o 11:26, BooBoN napisał:

Czy ktoś zna już jakieś konkretne plany kiedy będzie wydana część 3 Disciplesków?


Strategy First boryka się z dużymi problemami finansowymi i tak naprawdę nie wiadomo, czy "Disciples III" ujrzy światło dzienne. Prace nad projektem powierzono MiST Land, a choć od tego czasu upłynęło wiele wody, o samej grze ani widu ani słychu, co nie rokuje optymistycznie. Jeśli padnie SF, to chyba będzie po koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie małe pytanie. Otóż mam Disciples 2: Mroczne Proroctwo, Powrót Galleana i Bunt Elfów. Można zainstalować jednocześnie tak te gry, żeby naraz można było grać w Powrót Galleana i Bunt Elfów? Bo jak narazie to mam zainstalowane to osobno i musze osobno włanczać obie te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:18, mathewmw napisał:

Witam!

Mam takie małe pytanie. Otóż mam Disciples 2: Mroczne Proroctwo, Powrót Galleana i Bunt Elfów.
Można zainstalować jednocześnie tak te gry, żeby naraz można było grać w Powrót Galleana i
Bunt Elfów? Bo jak narazie to mam zainstalowane to osobno i musze osobno włanczać obie te gry.


Mozna tylko osobno i co więcej radzę mieć jedną na raz. Jak miałem obie to pamiętam że jakieś jaja były i jedną musiałem wywalić. Najpierw polecam zagrać w powrót galleana, a potem w bunt elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WG. Mnie gra jest super zakupiłem ją wczoraj i z zakupu jestem zadowolny gra jtes fajna choć ma kilka minósów :(
Lecz mimo wszystko można w nia grac o kazdej porze dnia i nocy ponieważ nie latwo sie nia znudzic a to wszystko dzieki dodatkom i edytorze map oraz to co najlepsze losowa mampa
Pozdro
Rob ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również powróciłem do tej gry po jakimś czasie.. To wspaniała gra - ładna grafika a niezbyt duże wymagania. Jest an prawdę świetna. Najlepsze są Gaje Elfów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo po końcu każdej misji możemy wybrać jednego bohatera do nastepnej misji. Ciągle ładowałem exp w jednego, (gram imperium) ale jak patrze na uthera ... no własnie 300hp, ale nie mogłem go wybrać do natępnej misji ... czyli on nie jest "zwyczajnym bohaterem" i nie będzie go mozna zawsze wybierać i czy opłaca się ładować w niego (uthera) expa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples 2, grałem we wszytskie ale najbardziej podobają mi się Bunt Elfuf i nie z teo powody że są najnowsze szczegulnie podoba mi się rasa Elfuf mają fajny zamek i spoko jednoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w Bunt Elfów nie grałem, słyszałem wiele dobrego o tym dodatku. Gdy HoMM4 okazało się totalną klapą - w poszukiwaniu jakiejś turówki, trafiłem na Disciples: Sacred Lands - bardzo fajnie się grało i następnie sprawiłem sobie Disciples: Powrót Galleana. Ale to juz nie bylo to samo. Pogralem trochę i się znudziło. Ale największą głupotą w D2 był tryb multi. Nie pamiętam już dokładnie jak to było. Ale przed założeniem gry trzeba bylo wybrać bohatera, i np. jak zakładałem grę na gamespy to czasami ładowali mi się kolesie z jakimiś full odchodowanymi bohami i jeszcze mieli pretensje jak im mowie, ze bez sensu. Szybko wrocilem do HoMM3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 01:59, Bedwyr napisał:


O ile dobrze pamiętam to nie. Dostajesz go tylko na kilka misji. Więcej informacji to byłby
spoiler :P

dzięki, teraz już mogę wracać do gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples II to jedyna strategia turowa, która może rywalizować z Heroes III. Ciekawi mnie czy planuje się wydanie trzeciej części. :-) Wtedy byłby to pewnie godny rywal dla Heroes V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 08:58, moonman napisał:

ja w Bunt Elfów nie grałem, słyszałem wiele dobrego o tym dodatku. Gdy HoMM4 okazało się totalną
klapą - w poszukiwaniu jakiejś turówki, trafiłem na Disciples: Sacred Lands - bardzo fajnie
się grało i następnie sprawiłem sobie Disciples: Powrót Galleana. Ale to juz nie bylo to samo.
Pogralem trochę i się znudziło. Ale największą głupotą w D2 był tryb multi. Nie pamiętam już
dokładnie jak to było. Ale przed założeniem gry trzeba bylo wybrać bohatera, i np. jak zakładałem
grę na gamespy to czasami ładowali mi się kolesie z jakimiś full odchodowanymi bohami i jeszcze
mieli pretensje jak im mowie, ze bez sensu. Szybko wrocilem do HoMM3 :)


CZESC mozesz mi poweidziec (lub ktokolwiek inny :D) czy w Disciples 2 da sie grac przez internet tylko za pomoca gamespy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem dalej mnie Disciples nawet bardziej urzekł niż Herosi, m. in. rozwiązanie w stosunku do armii, to że o bohatera musisz dbać bo jak zgine to już po ptokach (terzeba szkolic innego), i wogóle wiele innych. Chociarz w sumie to już jak kto woli tak wybierze, ja wcele niechce oczerniac Herosów (a w szczególności III-ki) bo w nich się też fajnie gra. Disciples poprostu mnie urzekło

PS jeszcze sobie musze kupic dodatki i będe happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 02:33, Kensej napisał:

CZESC mozesz mi poweidziec (lub ktokolwiek inny :D) czy w Disciples 2 da sie grac przez internet
tylko za pomoca gamespy??????


ja swoja przygode z Disciples juz zakonczylem (obecnie moje D1 i D2 na allegro :P)

ale z tego co pamietam to spokojnie mozna bylo grac z poziomu gry - ale wtedy trzeba znac adres IP przeciwnika (lub przeciwnik Twoj - w zaleznosci kto zaklada gre) - mozna tez bylo wyszukiwac gry ale przewaznie z marnym skutkiem. Takze jesli chcesz sobie pograc multi z kims juz umowionym to osoba z zew.IP niech zaklada gre i poda adres drugiej osobie, ktora do niej dolaczy i to wszystko.

GameSpy sluzy tylko do wyszukiwania przeciwnikow - gra i tak odbywa sie na serwerze hosta (zakladajacego gre) a nie na jakichs tam serwerach GameSpy. Takze, jesli nie masz przeciwnika to wtedy najlepiej szukac ich przez GS. Ale Disciplesy raczej nie ciesza sie popularnoscia multi. Ciezko kogos spotkac na GS w lobby Disciplesow.

jakbys mial problemy to sprobuj pytac tutaj lub szukac przeciwnikow: http://www.disciples2.forum.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie te rzeczy też mi sie podobały i za to właśnie lubie Disciples, tak właśnie to powinno być.
A tak pozatym to niema jak grać hordą nieumarłych (nimi można najprędzej zdobyć stolice innych ras, a pozatym są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dotego każda jednostka posiada swoją duszę :) (no w sęsie że ma swoją głębie unikalność(może przesadzam ale co tam), nie jest tak jak w herosach że masz tam dla przykładu 1k szkieletów i naparzasz na przeciwników, tu trzeba ćwiczyć armie bo inaczej lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować