Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight - nowe szczegóły. Wiadomo, kiedy toczy się akcja; kilka słów o Gotham

13 postów w tym temacie

Joker

Spoiler

umarł

pogódźcie się ludzie z tym ;>, taka była wizja twórców i nie zmieni się tego. Mnie bardzo zastanawia kto kryje się pod maską Arkham Knighta ;D, ale tego dowiem się już w październiku mmm mniam!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Joker

Spoiler

umarł

pogódźcie się ludzie z tym ;>, taka była wizja twórców i nie zmieni
> się tego. Mnie bardzo zastanawia kto kryje się pod maską Arkham Knighta ;D, ale tego
> dowiem się już w październiku mmm mniam!>

Joker ginął w wielu alternatywnych wersjach batmana, choćby w Batman: The Dark Knight Returns lub The Kingdom Come, wystarczy poczytać. Jednak jest tak jak powiedział Mr_Spike Joker tak na 100% nie umrze nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 12:47, Dvight napisał:

Joker ginął w wielu alternatywnych wersjach batmana, choćby w Batman: The Dark Knight
Returns lub The Kingdom Come, wystarczy poczytać. Jednak jest tak jak powiedział Mr_Spike
Joker tak na 100% nie umrze nigdy :)

Wiesz film a gra to dwie różne rzeczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że może w tej części, bardziej rozwiną kwestie związane z faktem że Batman jest nazywany "największym detektywem" w świecie DC, i nie koniecznie wszystko rozwiązuje kopem w twarz.

Ale z tego co czytałem do tej pory to głównie skupiają się na Batmobilu co nie, jakoś nie szczególnie napawa radością.

W kwestii tego co można a czego nie można w świecie DC to, prawda jest taka że można wszystko :). Równie dobrze w następnej części/serii mogą na tapetę wziąć alternatywną wersje Batmana - Owlmen który rządzi przestępczością w Gotham a Joker należy do JL. Tak więc Intergalatic-Ninja-Pirate-Zombie-Mutant Cat jest możliwy jako przyszły przeciwnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również nie uśmiecha mi się to że batmobil ma być najważniejszą innowacją w grze... wolałbym żeby te trudy włożyli w npc, i zwykłych przechodniów którzy na widok gacka będą soczyście jęczeć i nie będą powtarzalni ze swoimi kłopotami na ulicy;D np jedna babka do uratowania, będzie wracać do domu nocą i skręci nie w tą uliczkę, a tam już paru dowcipnisiów zablokuje jej drogę... no i kilka zupełnie innych scenariuszy ratowania cywili w misjach nawet nie pobocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> również nie uśmiecha mi się to że batmobil ma być najważniejszą innowacją w grze... wolałbym
> żeby te trudy włożyli w npc, i zwykłych przechodniów którzy na widok gacka będą soczyście
> jęczeć i nie będą powtarzalni ze swoimi kłopotami na ulicy;D np jedna babka do uratowania,
> będzie wracać do domu nocą i skręci nie w tą uliczkę, a tam już paru dowcipnisiów zablokuje
> jej drogę... no i kilka zupełnie innych scenariuszy ratowania cywili w misjach nawet
> nie pobocznych


Przecież w trailerze jest pokazana ewakuacja Gotham City w obawie przed Strachem na Wróble. Więc pytam się po tam przypadkowi przechodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować