Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto Online: co przyniosą wiosenne aktualizacje?

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Już w przyszłym tygodniu Rockstar wyda Capture Creator – pierwsze z kilku nadchodzących rozszerzeń trybu multiplayer w GTA V, pozwalające projektować własne zadania (Capture Jobs), podobnie jak wcześniej można było tworzyć własne deathmatche czy wyścigi.

Przeczytaj cały tekst "Grand Theft Auto Online: co przyniosą wiosenne aktualizacje?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V na PC i PS4 dostało rykoszetem od XO, który jest tak mocny technologicznie, że nie potrafi tej gry uciągnąć i R* teraz dłubie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 13:45, kesik93 napisał:

GTA V na PC i PS4 dostało rykoszetem od XO, który jest tak mocny technologicznie, że
nie potrafi tej gry uciągnąć i R* teraz dłubie nad tym.

Źróóóódłooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 13:45, kesik93 napisał:

GTA V na PC i PS4 dostało rykoszetem od XO, który jest tak mocny technologicznie, że
nie potrafi tej gry uciągnąć i R* teraz dłubie nad tym.

Nie znudziło Ci się to na GoL''u? Tutaj nikt w twoje bajki nie uwierzy ;).

Witka1995 Coś chciałeś?

Henrar To jest troll z GoL'a on nie takie brednie pisał już xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, to bardzo fajnie... Tylko szkoda, że (przynajmniej na PS3) nie ma z kim grać. Obojętnie o jakiej porze dnia bym nie wszedł, to wyszukując nawet losową szybką akcję, nigdy nie trafiam na grę z więcej niż 3 graczami. W misje dla 16 graczy gram w 2, albo 4 osoby... TDM ludzie często zaczynają 1 vs 1. Gdy sam hostuję grę to zapraszam każdego kogo się da i muszę mieć naprawdę szczęście, żeby w ciągu 5 minut ktokolwiek dołączył... Inaczej wyobrażałem sobie to wielkie GTA Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 16:32, Jeffero napisał:

Ta, to bardzo fajnie... Tylko szkoda, że (przynajmniej na PS3) nie ma z kim grać. Obojętnie
o jakiej porze dnia bym nie wszedł, to wyszukując nawet losową szybką akcję, nigdy nie
trafiam na grę z więcej niż 3 graczami. W misje dla 16 graczy gram w 2, albo 4 osoby...
TDM ludzie często zaczynają 1 vs 1. Gdy sam hostuję grę to zapraszam każdego kogo się
da i muszę mieć naprawdę szczęście, żeby w ciągu 5 minut ktokolwiek dołączył... Inaczej
wyobrażałem sobie to wielkie GTA Online.


Nie wiem czy od grudnia się aż tyle zmieniło, ale też mnie na początku rzucało na mapy z kilkoma graczami, ale wystarczyło kilka wyszukiwań i wchodziło się na pełną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować