Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Middle-earth: Shadow of Mordor

23 postów w tym temacie

Adam Berlik

Przedwczoraj ujawniono dzienną datę premiery Middle-earth: Shadow of Mordor, natomiast teraz możemy zapoznać się z minimalnymi i zalecanymi wymagania sprzętowymi produkcji, której akcja toczy się w uniwersum Władcy Pierścieni.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Middle-earth: Shadow of Mordor " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia, czemu gra która jest tworzona także na starsze konsole działa tylko na 64 bitowym systemie? Po premierach nowych konsol gry na PC nagle drastycznie zwiększyły wymagania minimalne. To aż nadto pokazuje, pod co są optymalizowane i z myslą o czym są tworzone. Wydawcy mogą sobie mówić co chcą, prawda jest taka, że dla nich rynek PC to tylko odrzut z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest teraz przerażające jakie gry mają wymagania. 8 GB RAM, GeForce GTX 670 lub AMD Radeon HD 7970. Te karty są w cenach około 1000zł do tego nie są wymienione inne karty, czyżby gra poprawnie działa tylko na tych modelach. Jak ta gra dostanie ocenę 9/10 albo 10/10 to ja wysiadam. Producenci sobie po prostu w kulki lecą.

Ja nie chce myśleć jakie będzie miało wymagania GTA V = 16GB RAM, 150GB, Kartę graficzną która nie isnieje. LOL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie biorę nowego kompa na wakacje ;>. Ciekawe czy wymagania będą adekwatne do grafiki zaprezentowanej w grze czy znów będzie jak z Aliens Colonial Mariens ;>, choć sam osobiście i tak w te wymagania nie wierze szczególnie jak Thief uruchomił się na duuuuuuuużo słabszym PC'cie i chodził przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie bardziej zastanawia, czemu gra która jest tworzona także na starsze konsole działa
> tylko na 64 bitowym systemie? Po premierach nowych konsol gry na PC nagle drastycznie
> zwiększyły wymagania minimalne. To aż nadto pokazuje, pod co są optymalizowane i z myslą
> o czym są tworzone. Wydawcy mogą sobie mówić co chcą, prawda jest taka, że dla nich rynek
> PC to tylko odrzut z konsol.

Wersja na stare konsole jest trochę inna niż na nowe i na PC - nie ma tego całego systemu nemesis.
A co do wymagań sprzętowych to pecetowct chcieli nową generację, to ją mają. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 14:13, FallingStickman napisał:

Wersja na stare konsole jest trochę inna niż na nowe i na PC - nie ma tego całego systemu
nemesis.
A co do wymagań sprzętowych to pecetowct chcieli nową generację, to ją mają. Smacznego.

A gdzie się objawia ta nowa generacja? Bo na pewno nie w grafice, nagrania z rozgrywki już od jakiegoś czasu są dostępne w sieci i nie powalają. Pod żadnym względem.

Mam wielką nadzieję, że ten badziew zrobi karierę wyłącznie na TPB. Te "zalecane" wymagania to jawna kpina z właścicieli PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2014 o 16:55, michal_w napisał:


A gdzie się objawia ta nowa generacja? Bo na pewno nie w grafice, nagrania z rozgrywki
już od jakiegoś czasu są dostępne w sieci i nie powalają. Pod żadnym względem.

Ponoć w systemie sztucznej inteligencji - nemesis, której nie będzie na PS3 i X360
a oprawa graficzna wygląda ok a rozgrywka jest całkiem " miodna ", jak dla mnie.

Dnia 04.04.2014 o 16:55, michal_w napisał:

Mam wielką nadzieję, że ten badziew zrobi karierę wyłącznie na TPB. Te "zalecane" wymagania
to jawna kpina z właścicieli PC.


Poza tym, dziwi mnie to oburzenie:

64 bitowy system - siedzę na takim od premiery Visty
8GB RAM - toż to już standard w obecnych czasach
martwi mnie tylko ten I7 w zalecanych ale mam nadzieję, że I5 da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś znawca powie mi jak optymalnie będzie chodzić u mnie bo kiepski z tego jestem, bebechy komputera to temat który strasznie mnie odstrasza. AMD Phenom(tm) IIx4 955 Processor 3,20 GHz/ 8gb RAM / 64 bit SP1/ AMD Radeon HD 6800 series. Odpali mi na max ? I jeszcze jak by ktoś był miły to proszę wskazać słabe ogniwo do wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max? Z tych wymagań wynika, że nawet na minimalnych nie odpalisz.

Swoją drogą zabawna sprawa. Gra jeszcze zakotwiczona na starych konsolach czyli mechanika pupy nie urwie. Wniosek jest prosty - śmierdzi mi optymalizacyjną fuszerką, bo ta gra nawet w ćwierci nie wygląda na takie wymagania. Już dawno postawiłem na niej krzyżyk, ale miło, że co rusz mam kolejne potwierdzenia słuszności mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2014 o 13:23, Valmar napisał:


Swoją drogą zabawna sprawa. Gra jeszcze zakotwiczona na starych konsolach czyli mechanika
pupy nie urwie. Wniosek jest prosty - śmierdzi mi optymalizacyjną fuszerką, bo ta gra
nawet w ćwierci nie wygląda na takie wymagania. Już dawno postawiłem na niej krzyżyk,
ale miło, że co rusz mam kolejne potwierdzenia słuszności mojej decyzji.


Przesadzasz, gra wygląda całkiem fajnie - poza tym, może ten system AI będzie wymagał w miarę mocnego kompa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować