Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: Zawartość wydania Vigilante Edition na filmie

25 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Ubisoft kontynuuje branżową tradycję wydawania filmów określanych jako unboxing, będące tak naprawdę zwykłą wizualizacją zawartości pudełka. Wciąż, jeśli chcecie nieco bliżej przyjrzeć się kolekcjonerce gry, to zapraszamy do rozwinięcia wpisu.

Przeczytaj cały tekst "Watch Dogs: Zawartość wydania Vigilante Edition na filmie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Źródło!?
Nie ma konkretnego źródła. W ciągu kilku dni widziałem kilkanaście komentarzy osób, że wycofują swoje zamówienia. Bo gra na nowych trailerach nie wygląda w połowie tak jak miała wyglądać na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 13:34, sosniasty napisał:

Nie ma konkretnego źródła. W ciągu kilku dni widziałem kilkanaście komentarzy osób, że
wycofują swoje zamówienia. Bo gra na nowych trailerach nie wygląda w połowie tak jak
miała wyglądać na początku :)


To że 2-3 osoby wycofały preordera bo patrzyły tylko na graficzne fajerwerki to nie znaczy że "ludzie" wycofują pre ordery... I drugi raz proszę o źródło ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem filmik z WD na E3 2013 to od razu wiedziałem że to gra dla mnie, planowałem kupić full zestaw kolekcjonerski niestety po opublikowaniu filmików z gorszą oprawą graficzną nie mam pewności czego się spodziewać po wersji na PS4, czuję się trochę oszukany przez ubisoft który w moich oczach chce nabić kasy za naciągane informację o wydawanej grze. Z tego względu wycofałem mój preoder na full wersje kolekcjonerską a grę zakupie w dniu lub w kilka dni po premierze w wersji podstawowej, dlaczego? To jest mój bunt wobec producenta który naciąga prawdę o wydawanej grze, w obecnej chwili to nikt nie ma pewności czego się spodziewać, gra pewnie będzie interesująca no ale przekonamy się o tym pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja cię, paru pieniaczy tyłek rozbolał, że OMG GRAFA NIE JEST TAKA SUPER, narobili szumu na forach, a już się znajdą ludzie którzy piszę, że ich zaufane źródła dokładnie wykazują, że znaczna część ludzi wycofuje preordery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ludzie wycofują preordery z tego co wiem............
A ja wczoraj preordera właśnie złożyłem...bo mam gdzieś że grafika nie jest taka jak zapowiadano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko grafika była przycięta to było by spoko, ale czytałem na zagranicznym forum, że cała warstwa fabularna została zmieniona, że istnieją pourywane wątki. Mam nadzieje, że gdy pojawią się pierwsze recenzje trochę światła zostanie na to rzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 15:31, Eternal101 napisał:

To że 2-3 osoby wycofały preordera


2-3 osoby =/= kilkanaście osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 23:33, Eternal101 napisał:

O tym pisze :).


Tja, tylko że ja widzę, że wg ciebie kilkanaście osób to 2-3 osoby.

Kilkanaście = dwu-cyfrowa liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 09:07, Cygi napisał:

Tja, tylko że ja widzę, że wg ciebie kilkanaście osób to 2-3 osoby.

Kilkanaście = dwu-cyfrowa liczba.

A masz źródło że faktycznie kilkanaście osób wycofało? Czepiasz się szczegółów... -.-. P.S. I nie ucz mnie matematyki bo doskonale umiem rozpoznawać cyfry i liczby ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 11:31, Eternal101 napisał:

A masz źródło że faktycznie kilkanaście osób wycofało?


Ale co mnie się o to pytasz, ja tej liczby nie podałem.

Zresztą, hah, wołasz o źródło, jak sam nie możesz udowodnić, że pre-order wycofały tylko 2-3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 14:38, Cygi napisał:

Zresztą, hah, wołasz o źródło, jak sam nie możesz udowodnić, że pre-order wycofały tylko
2-3 osoby
.

Boże ja to napisałem w przenośni a ty to wszystko tak na serio bierzesz... Nawet jakby 9 osób wycofało to nadal nie jest kilkanaście, po 2 to nie ja pierwszy napisałem że wycofują ludzie pre ordery ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 15:54, Eternal101 napisał:

Boże ja to napisałem w przenośni


A użytkownik sosniasty tego nie zrobił?
Też nie podał konkretnej liczby...

Dnia 06.04.2014 o 15:54, Eternal101 napisał:

a ty to wszystko tak na serio bierzesz...


...ale i tak żądasz od niego źródła.

Dnia 06.04.2014 o 15:54, Eternal101 napisał:

Nawet jakby 9 osób wycofało to nadal nie jest kilkanaście


Że też nie wszyscy zdają sobie sprawę, że ten cały shitstorm na Watch Dogsów nie jest inscenizowany przez tak małą grupę tzw. hejterów.

Dostatecznie niezadowolonych jest wiele więcej.
Handluj z tym.

Dnia 06.04.2014 o 15:54, Eternal101 napisał:

po 2 to nie ja pierwszy napisałem że wycofują ludzie pre ordery ;>.


Sugestia sosniasty'ego jest bliższa prawdy niż twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 17:40, Cygi napisał:

A użytkownik sosniasty tego nie zrobił?
Też nie podał konkretnej liczby...

No jeśli pisze takie rzeczy to chce by podał dowody ;>.

Dnia 06.04.2014 o 17:40, Cygi napisał:

...ale i tak żądasz od niego źródła.

Tak bo to nie ja wypisuję bzdury bez pokrycia ;>

Dnia 06.04.2014 o 17:40, Cygi napisał:

Że też nie wszyscy zdają sobie sprawę, że ten cały shitstorm na Watch Dogsów nie jest
inscenizowany przez tak małą grupę tzw. hejterów.

Nie jest? Mi się właśnie wydaję że jest ;>, bo gry na oczy nie widzieli a na forach jest oceniana po grafice... Dark Souls też miał uciętę efekty graficzne a okazał się bardzo dobrą grą ;>.

Dnia 06.04.2014 o 17:40, Cygi napisał:

Dostatecznie niezadowolonych jest wiele więcej.
Handluj z tym.

Niezadowolenie =/= z tym że od razu ludzie anulują pre ordery deal with it ;>.

Dnia 06.04.2014 o 17:40, Cygi napisał:

Sugestia sosniasty'ego jest bliższa prawdy niż twoja.

A masz na to dowody? Bo tak samo jak sosniasty nie masz ;>, więc jego prawdą może być równie to że jutro zielone ludki ziemie najadą.

W ogóle o co my się kłócimy a w zasadzie o co ty się wykłócasz? Napisał jedno słowo a robisz shitstorm jakbym mu nie wiadomo jak na ambicje wjechał i zmieszał z błotem... Ehh z taką mentalnością ludzi nie dziwię sie że takie ragestormy są w watku o GTA V gdzie zamiast spokojnie czekać na premierę PC''tową każdy, każdego wyzywa i ubliża na takim GoL''u ;< już nie będę dokładnych nicków podawał bo to nie leży w temacie obecnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku każdej jednej gry widzę komentarze ludzi, że wycofują pre-ordery. Gra sprzedaje się następnie w kilkunastu milionach egzemplarzy (ot, chociażby Call of Duty).

Tzw. "anegtodal evidence" to żaden dowód, że masy wycofują się z pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować