Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Persona Q: Shadow of the Labirynth - gameplay przedstawiający walkę

13 postów w tym temacie

najbardziej podoba mi się niekonsekwencja językowa - część tekstów po angielsku, a reszta po japońsku ... i caaała masa tekstów do czytania .. jak mam tyle czytać - to wolę sięgnąć po książkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 05:01, sebba99 napisał:

najbardziej podoba mi się niekonsekwencja językowa - część tekstów po angielsku, a reszta
po japońsku ... i caaała masa tekstów do czytania .. jak mam tyle czytać - to wolę sięgnąć
po książkę ...

Moment, to dużo tekstu do czytania do zła rzecz w rpgach? Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 05:01, sebba99 napisał:

najbardziej podoba mi się niekonsekwencja językowa - część tekstów po angielsku, a reszta
po japońsku ... i caaała masa tekstów do czytania .. jak mam tyle czytać - to wolę sięgnąć
po książkę ...


Najwyraźniej jrpgi nie są dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie podczas eksploracji lochu nie widać bohatera z 3 osoby. W wersji chibi fajnie by się prezentowało. Mam nadzieję na fajną ścieżkę dźwiękową. Czas zmienić dzwonek telefonu z battle theme z P4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 09:28, Darnok_Rukia napisał:

Szkoda że nie podczas eksploracji lochu nie widać bohatera z 3 osoby. W wersji chibi
fajnie by się prezentowało. Mam nadzieję na fajną ścieżkę dźwiękową. Czas zmienić dzwonek
telefonu z battle theme z P4 :)

To spinoff robiony przez inny zespół odpowiedzialny za serię Etrian Odyssey. Cutscenki z modelami postaci czy animacje ataków członków drużyny to i tak dużo w porównaniu do ich ostatniej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 09:33, Martius0 napisał:

To spinoff robiony przez inny zespół odpowiedzialny za serię Etrian Odyssey. Cutscenki
z modelami postaci czy animacje ataków członków drużyny to i tak dużo w porównaniu do
ich ostatniej gry.


Spoko. Takie moje przemyślenia. Zawsze można że siebie wykrzesać więcej. W jakąś cześć Etrian grałem tylko chwilkę na DS ale odrzucił mnie brak choćby przyzwoitej historii. Dla Persony Q jak wyjdzie w Europie kupie 3ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 09:42, Darnok_Rukia napisał:

Spoko. Takie moje przemyślenia. Zawsze można że siebie wykrzesać więcej. W jakąś cześć
Etrian grałem tylko chwilkę na DS ale odrzucił mnie brak choćby przyzwoitej historii.
Dla Persony Q jak wyjdzie w Europie kupie 3ds.

>
Grałem w czwartą cześć na 3ds, Q to jest duży krok naprzód (przykładowo 4 ma już modele potworów w 3d ale npc czy cżłonkowie drużyny to co najwyżej art 2d). Co do daty premiery w Europie to narazie nic nie wiadomo, ostatnie Etriany były wydawane u nas dosyć szybko ale nie mam pojęcia jak będzie z Q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 09:33, Martius0 napisał:

> Szkoda że nie podczas eksploracji lochu nie widać bohatera z 3 osoby. W wersji chibi

> fajnie by się prezentowało. Mam nadzieję na fajną ścieżkę dźwiękową. Czas zmienić
dzwonek
> telefonu z battle theme z P4 :)
To spinoff robiony przez inny zespół odpowiedzialny za serię Etrian Odyssey.

Niby tak, ale przy projekcie pracują właściwie wszystkie najważniejsze osoby z ekipy Persony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 10:58, ww3pl napisał:

Niby tak, ale przy projekcie pracują właściwie wszystkie najważniejsze osoby z ekipy
Persony.

>
Taa, ale sam zespół wraz z reżysetem Daisuke Kanada to ludzie którzy pracowali nad Etrian Odyssey 4. Reszta Persona Team w tej chwili pracuje nad Personą 5.
Mi tak miks się podoba ale obstawiam, że niektórzy fani Person będą narzekać na "oldchool hardcore dungeon crawling".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > najbardziej podoba mi się niekonsekwencja językowa - część tekstów po angielsku,
> a reszta
> > po japońsku ... i caaała masa tekstów do czytania .. jak mam tyle czytać - to wolę
> sięgnąć
> > po książkę ...
>
> Najwyraźniej jrpgi nie są dla ciebie.

No - wiesz jakoś nie sikam z radości na widok sztampy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 16:36, sebba99 napisał:

No - wiesz jakoś nie sikam z radości na widok sztampy ..

Tylko od kiedy tekst w menu walk opisujący zdolności to sztampa? Chciałbyś robić wszystko na ślepo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 16:36, sebba99 napisał:

No - wiesz jakoś nie sikam z radości na widok sztampy ..


Ja też nie, ale nawet jeśli historia jest sztampowa to lubię znać otoczkę fabularną/relacje między postaciami. Jak nie chcesz tektsu to graj sobie w CoDy/BFy czy w co się teraz gra gdzie nie ma tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować