Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - patch 1.50 na naszym serwerze

17 postów w tym temacie

Domek

Na serwerze gram.pl umieściliśmy właśnie nowego patcha do polskiej wersji gry Warhammer 40,000: Dawn of War. Łatka oznaczona numerem 1.50 to szereg rozmaitych zmian, mających na celu przede wszystkim lepsze zbalansowanie rozgrywki w trybie online. Patcha, wraz z kompletną listą zmian i poprawek, znajdziecie pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Dawn of War - patch 1.50 na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:34, teamki napisał:

Na oficjalnej stronie jeszcze nic nie pisze o nowym patchu, widac cos im sie nie spieszy.

Na oficjalnej stronie to nawet nie ma jeszcze działu o Dark Crusade. Strona oficjalna jest rzadziej aktualizowana niż niektóre nieoficjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten patch jest kiepski - spojrzcie tylko sobie na to jak doladowuje i tak juz za silnych taktycznych marinsow :) wystarczy tylko marinsami + dowodca rozwalac wszystkich zanim rozwina lepsze jednostki. za to chaosowi odpowiednicy maja teraz 2 boltery wiecej - ale innych zabawek i tak nie dostali spowrotem:) za to tu i owdzie chaos jeszcze oslabiono np. berserkerzy zabieraja 4 pop a terminatorzy nadal beztroskoj 3 :D Ogolnie rzecz biorac, owszem jest sporo drobnych sensownych zmian ale balansu jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt terminatorzy to przegięcie tylko 3 populacji zajmują... a whirwildy? postawisz 3 w bazie i prawie nic cie nie ruszy... marynarze faktycznie przegięci jak niewiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, nie wiem na co liczy relic - ze ludzie beda grac w nieskonczonosc w niezbalansowana gre po sieci ??? w starcrafta graja ludzie do tej pory - sam gralem w necie od pierwszej wydanej wersji SC i mozna bylo wtedy juz mowic o rownowadze ras. brood war troche to pogorszyl na poczatku (przegieci zergowie) ale potem nadrobili paczami choc tego juz nie sprawdzilem bo przestalem sie bawic w gry :) w tym roku zaczalem sie bawic na nowo i nie chce mi sie grac w starocia tylko w DoW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie takich poprawek! Eldarzy rozgramiali wszystko nawet tych waszych świetnych marines. Eldarów nie idzie pokonać jeżeli są dobrze dowodzeni. A teraz zamiast 10 pryzmatów tylko 7! Pająki znacznie słabsze, ale za to jednostki niskiego poziomu są silniejsze. Zresztą, pogramy, zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego, ja już wole żeby takie poprawki wychodziły. Jednak w obecnych czasach wydanie patcha to jak przyznanie sie do tego ze wydało sie cos badziewiastego. Co mnie boli bo to też często pojawia się w Polonizacjach, gdzie mimo czasem rażących poprawek Patche prawie wogóle nie są wydawane. Na całe szczęście nie występuje to we wszystkich firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra łatka, ale niestety osłabia Chaos, może nie dużo, ale jednak. Z resztą, tutaj niegdy nie bedzie pełnego zbalansowanie. Dlaczego? No to spójrzmy na IG i Chaos... kto ma wieksze szanse na wygrane w starciu w 3 minucie gry? mo... niestety chaos... a może to i lepiej, żę osłabili... zato już wcześniejsze podniesienie pancerza Kapłana Maszyny do klasy Dowódca było bardzo dobre. Niestety, szykuje sie kolejny dodatek, a z nim kolejne 5 patchy, zanim producent wyrówna szanse walki z Necronami... no, ale zato zabawa bedzie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Berserkerzy 4 pop!!! LoL A terminatorzy 3 oni chyba sobie jaja robią ja wiem że SM zawsze byli imba no ale po ukazaniu dodatku z jakies 7 patchy i bedzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ten patch nie idzie... Występuje błąd o treści:
"Uwaga! Błąd

Błąd aktualizacji: Próbujesz zaktualizować niewłaściwą wersję gry. Sprawdź czy zainstalowałeś wszystkie poprawki pomiędzy wersją 1.0 a obecną."

Sprawdziłem wszystkie poprawki, zapewniam, zresztą automatycznie po podłączeniu do gry sieciowej pokolei mi się ściągały.

Ps. wersja gry ofkoz oryginalna, więc tego nie wspominajcie przy rozwiązaniu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować