Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs - poznaliśmy minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe

45 postów w tym temacie

W zalecanych procesor nie jest równomierny do karty graficznej ;>. Pewnie i tak uruchomi się i będzie działało w 30-40 fpsach nawet na słabszych sprzętach jak każda gra z resztą... Wymagania=marketing robiony producentom sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W zalecanych procesor nie jest równomierny do karty graficznej ;>. Pewnie i tak uruchomi
> się i będzie działało w 30-40 fpsach nawet na słabszych sprzętach jak każda gra z resztą...
> Wymagania=marketing robiony producentom sprzętu.
Albo gra jest po prostu źle zoptymalizowana i ma za duży narzut na CPU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczegóż Panie Eternal101 procesor miał by być równomierny do karty? Przecież to dwie różne rzeczy nie bez przyczyny... Gra ma dość rozbudowaną symulację miasta i jego mieszkańców a takie operacje od zawsze są prowadzone na procesorach więc nawet "minimalny" jest tutaj czterordzeniowy. Co do karty zaś, widocznie grafika nie wskoczy na poziom pierwszego trailera i dostaniemy to samo co nowa generacja konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, sprzęt z najwyższej półki do odpalenia czegoś, co wygląda gorzej niż Crysis. "Silnik stworzony specjalnie na potrzeby Watch Dogs" Chyba im tego silnika brakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie, sprzęt z najwyższej półki do odpalenia czegoś, co wygląda gorzej niż Crysis.
> "Silnik stworzony specjalnie na potrzeby Watch Dogs" Chyba im tego silnika brakło

Ty tak na serio? Porównujesz grafikę sandboxa z otwartym światem do fps-a z małymi mapami? Kolejny gimbo-specjalista od optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 11:01, HanSatan napisał:

Albo gra jest po prostu źle zoptymalizowana i ma za duży narzut na CPU...

To też jest jak najbardziej możlwe ;)


Rocket02 I7 3770K i GTX 560 nie zbyt pasują, grafika ogranicza i to sporo moc procesora i o to mi chodziło, więc te wymagania są absurdalne albo jest tak schrzaniona optymalizacja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, wszędzie ostatnio w wymaganiach pojawia się I7 ... mam nadzieję, że mój I5 jeszcze podoła, choć wczoraj czytałem, że na I7 i GTX 780 krztusi się i wiesza " Batman Arkham Orgins " a ja chcę na moim sprzęcie grać w nowego Batmana, Assassyna i Wiedźmina 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurka, wszędzie ostatnio w wymaganiach pojawia się I7 ... mam nadzieję, że mój I5 jeszcze
> podoła, choć wczoraj czytałem, że na I7 i GTX 780 krztusi się i wiesza " Batman Arkham
> Orgins " a ja chcę na moim sprzęcie grać w nowego Batmana, Assassyna i Wiedźmina 3 ...
ja mam i5 i radka hd 7850 lekko podkręconego i Batman AO chodził mi na ultra w około 45-50 fpsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2014 o 12:42, mtz1990 napisał:

ja mam i5 i radka hd 7850 lekko podkręconego i Batman AO chodził mi na ultra w około
45-50 fpsach.


Dlatego też się dziwię, że komuś na takim sprzęcie Batman AO się tnie
a nad WD się zastanawiam, oby tylko procesor nie był wąskim gardłem ... ale, póki co, bardziej mnie kusi " Wolfenstein: The New Order ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj czytałem, że na I7 i GTX 780 krztusi się i wiesza " Batman Arkham
> Orgins " a ja chcę na moim sprzęcie grać w nowego Batmana, Assassyna i Wiedźmina 3 ...

Nie wiem skąd te informacje... U mnie na i5 (i to starym, jeszcze dwurdzeniowym) z 4GB RAMu i GTX470 (wprawdzie AMP! od Zotaca, ale to ciągle 470tka) Batman AO chodzi bardzo płynnie w max detalach i z ustawionym full PhysX... Co jest nawet dziwne, serio myślałem że będzie gorzej, a tu nawet w czasie niezłej zadymy na monitorze nie doświadczam spadków płynności (choć fakt, nie jestem maniakiem fpsów, jeśli czasem coś spadnie poniżej 30 fps to nawet tego nie zauważam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hehe... śmieszy mnie to, że mój komputer ma już ponad dwa lata, a nadal nie wyszła żadna
> gra, której by nie łyknął:)
A moja konsola ma ponad 7 i łyknie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mój staruszek Quiad tylko daje rade w minimalnych :( Pewnie i tak bym pograł na jakiś 30 fpsach, ale szkoda patrzeć na pokaz slajdów. Nie było by przyjemności z gry. No cóż, może za 3 lata, jak będzie kasa na odnowienia skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować