Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs - poznaliśmy minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe

45 postów w tym temacie

> Kurka, wszędzie ostatnio w wymaganiach pojawia się I7 ... mam nadzieję, że mój I5 jeszcze
> podoła, choć wczoraj czytałem, że na I7 i GTX 780 krztusi się i wiesza " Batman Arkham
> Orgins " a ja chcę na moim sprzęcie grać w nowego Batmana, Assassyna i Wiedźmina 3 ...

Gra spokojnie na i3 pójdzie, to tylko marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2014 o 14:07, DeadPL napisał:

Gra spokojnie na i3 pójdzie, to tylko marketing.


Ta osoba pisze tak:

" Mam pytanie odnośnie optymalizacji. Gram w FHD wszystko mam na max TXAA wysoki, PhysX wysoki. Gram na i7 4770k 4Ghz i GTX780 po mocnym OC. Gra potrafi bardzo zwolnić. Jestem na początku i na arenie podczas Walki Z DeathStrokiem gra zwalnia dość mocno, zresztą w innych na pierwszy rzut oka nieobciążających miejscach też zwalnia. Myślałem że na takim kompie stary UE3 będzie chodził bardzo dobrze i trzymał zawsze więcej niż 60 klatek. Może się przeliczyłem i to normalka że tak działa? "

http://forum.pclab.pl/topic/871450-Batman-Arkham-Origins/page__st__400

zależy jeszcze od tego, co dla kogo oznacza, że gra " zwalnia "? - dla mnie, 30 kl jest ok, dla innych, 60 i wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Wam - kupcie i7, zamiast i5, to było "Nie, bo to nie ma znaczenia". No a teraz jednak wyjdą gry, w których będzie to miało znaczenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to już chyba nie mamy co narzekać na poziom oprawy w WD? Bo na tym co wrzucili do zalecanych nie uświadczymy jakości z E3, to pewne ;) Zaczynać z tego pułapu to marketingowa klęska, większość konsumentów ma low-endowe zabawki a na kimś trzeba zarabiać przeca;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mówiłem Wam - kupcie i7, zamiast i5, to było "Nie, bo to nie ma znaczenia". No a teraz
> jednak wyjdą gry, w których będzie to miało znaczenie. :D


Jezu jak można takie bzdury pisać.

Widziałeś czym się różni I5 od I7 i jaka jest różnica w FPS w po szczególnych grach?

~2 FPSy różnicy, w większości gier.

Ale nie, lepiej pisać gimbo bzdury na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6GB RAM w minimalnych. No proszę Was, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

i7 mamy kupować? Może od razu i9 i najlepiej 2 i połączyć je w macierz mostkiem i będzie super wtedywszystko chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz spójrz na Crysisa 3.

Najpierw ludzie narzekają, że gry na PC nie wykorzystują mocy PCtów, ale jak się okaże, że gra wymaga i7 zamiast i5, to nagle pojawiają się narzekania, że po co to wszystko, że i5 starczy, że ktoś sobie leci w kulki, że gra niezoptymalizowana czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za brednie? Kolejne wymagania sprzetowe wyssane z palca. Jeszcze ta dopiska ze wymagany jest procesor z osmioma watkami (tak, WATKAMI, a nie rdzeniami). Juz widze, jak gra wykorzystuje te watki -.- nie wspominajac nawet o gtx 560 w zalecanych... Karta nieco lepsza od gtx 460 ktora z kolei jest w minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 18:31, SplitGrave napisał:

Co to za brednie? Kolejne wymagania sprzetowe wyssane z palca. Jeszcze ta dopiska ze
wymagany jest procesor z osmioma watkami (tak, WATKAMI, a nie rdzeniami). Juz widze,
jak gra wykorzystuje te watki -.- nie wspominajac nawet o gtx 560 w zalecanych... Karta
nieco lepsza od gtx 460 ktora z kolei jest w minimalnych.


Na Polygami piszą, że gra wymaga ośmiordzeniowego procesora ;)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15756204,Jesli_chcecie_sie_w_pelni_cieszyc_Watch_Dogs_ns_PC_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania odnośnie procesora to oczywiście żart jak w przypadku AC4 założę się że na moim 2 rdzeniowym pentium dam rade (a przynajmniej na to liczę :) jedynie grafikę zmienię bo moja już dx11 nie obsługuje, ram pewnie też przy 4 gb będzie się dało grać. Czyli z mojego punktu widzenia martwcie się tylko o grafikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Na Polygami piszą, że gra wymaga ośmiordzeniowego procesora ;)
>
> http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15756204,Jesli_chcecie_sie_w_pelni_cieszyc_Watch_Dogs_ns_PC_.html

A czy Intel Core i7-3770 jest ośmiordzeniowy? :) Z tego co ja się dowiedziałem, procesor ma cztery rdzenie, ale jest za to ośmiowątkowy. Widziany jest przez system jako ośmiordzeniowy, ale faktycznie nim nie jest, więc chyba bezsensu go tak nazywać. Prawdziwie ośmiordzeniową rodziną procesorów są Intel Xeon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście przeszedłem na konsolę, po tym jak nie mogłem normalnie pograć w GRID 2 :) to była dobra decyzja, bo mam dosyć modernizacji kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować