Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars Jedi Knight II w HD? Dlaczego nie

11 postów w tym temacie

Cóż, kiepeły nie urywa to HD: pewnie dlatego, że sama gra nadal wygląda przednio. Może w akcji, z shaderami i cieniami renderowanymi w czasie rzeczywistym byłoby widać jakiś znaczący postęp bo tak to po prostu ostrzejsze tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 13:18, zadymek napisał:

Cóż, kiepeły nie urywa to HD: pewnie dlatego, że sama gra nadal wygląda przednio. Może
w akcji, z shaderami i cieniami renderowanymi w czasie rzeczywistym byłoby widać jakiś
znaczący postęp bo tak to po prostu ostrzejsze tekstury.


Dokładnie to samo pomyślałem.
To co jeszcze rzuciło mi się w oczy, chyba przede wszystkim, to ilość wielokątów. Nawet jeśli teksturami będzie można się golić, to i tak, modele będą nadal kanciaste i efekt w dużej mierze zostanie przez to zniwelowany.
Zobaczymy jak będzie to wyglądać dalej. Może doda jakieś AA czy "cuś" i będzie trochę lepiej? Na tę chwilę IMHO ciekawostka i tyle : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 16:39, leszeq napisał:

Black Mesa, mimo że modderska była całkiem spoko. Fajnie gdyby podobny poziom udało się
osiągnąć w przypadku JK II.

Black Mesa była robiona 9 lat i nadal jest niedokończona. Mimo wszystko wolałbym, żeby JKII osiągnęło nieco "wyższy" poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taka myśl mnie napadła, że fajnie by było zagrać w remake JK jedynki z dodatkiem Mysteries
> of the Sith

Jedi Knight to DRUGA z serii gier z Kyle''m Katarnem :) Pierwszą była Dark Forces. Jedi Knight to podtytuł Dark Forces 2. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to lat minęła! Wspaniała gra, cudowna. Mam ją jeszcze głęboko w szafie. Zagrywałem się długi i ten multi :D

Nie dostrzegam żadnej różnicy między wersją hd, a w to co kiedyś grałem. Dziwne. Tak dobrze ją wspominam, że zapamiętałem ją tak ładną :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować