Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wargaming planuje dalsze inwestycje w e-sport

9 postów w tym temacie

Nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Możesz sobie kupić odpowiednią amunicję, nie ma ku temu przeszkód. Z tego co piszesz wynika że grasz bez konta premium - masz problemy z kasą. Rozwiązanie są dwa, konto premium lub czołg premium, Co do rozgrywek na poziomie turniejowym, musisz wziąć pod uwagę kilka spraw: różne konfiguracje czołgów różnie strzelają pociskami za złoto, a także to ze na takim poziomie nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Możesz sobie kupić odpowiednią amunicję, nie
> ma ku temu przeszkód. Z tego co piszesz wynika że grasz bez konta premium - masz problemy
> z kasą. Rozwiązanie są dwa, konto premium lub czołg premium, Co do rozgrywek na poziomie
> turniejowym, musisz wziąć pod uwagę kilka spraw: różne konfiguracje czołgów różnie strzelają
> pociskami za złoto, a także to ze na takim poziomie nie ma to znaczenia.

Albo dobry klan i wtedy ma się i jedno i drugie, ale problem w tym, że do dobrego klanu trzeba ogarniać. Najczęściej na gold ammo narzekają "pomidorki". Prawda taka, że jak się nie potrafi grać to i gold nie pomoże, miałem znajomego, który kupił sobie Lowe ciągle grał na premce i wiecznie miał problemy i tak z kasą, jednocześnie był jedną z najgorzej grających osób jakie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemow z kasa. A i tak gram papierowymi czolgami co ledwo co odbijaja, nie siiemka tomato z KV1S Ale problem z goldem jest taki że kompletnie zabija balans w grze. Po co ci pancerz jak i tak nic nie zdingujesz. Bez gold atrzeba czasem pokombinowac zeby zdjac ciezki czolg, a tak nie ma takiej glebi w gameplayu.

W tej chwili z goldem grac trzeba zeby cos ugrac na wyzszym tierze, czy turniejach, a i na niskich tierach roi sie od Gold Ammo.

Co do czołgow premium -- IMHO 3/4 z nich jest znacznie gorsze on normalnych odpowiednikow z drzewka, pozostala 1/4 to max przyzwoite maszyny - napewno nie daja przewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi nie w żadnym gold ammo tylko w zbyt dużym rozrzucie losowania penetracji czy szansy trafienia czy uszkodzeń.

Dopóki różnice nie będą minimalne, to nie będzie miało nic wspólnego z esportem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pompują zielone. Scena powinna się rozwijać.

Fenomenu tego tytułu nie rozumiem, oglądałem zmagania z okazji ostatniego turnieju. Porywające jak mieszanie grochówki kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo WoT to taki troszke RPG jest - stad te wirtualne zuty kostka.

A Gold ammo to zakala jakiejkolwiek gry onlie. To tak jakby kupować GOLD stimmy w SWTOR które zwiekszaja DMG o 50%.
Albo przyspieszacze do producji Zergów za Real money w Starcrafcie.

A to że każdy z czasem zaczyna grac z gold ammo to nie jest okolicznosc lagodzaca - wrecz przeciwnie swiadczy o calkowitym zepsuciu sportu w tej grze.

Jedynym argumentem za GOLD ammo jest $, ale nie gralem w druga gre Multi która pozwala za $ zwiekszac swoje szanse o 25%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wypowiada się tutaj masa osób, które nawet nie wiedzą, że w WoT gold ammo można kupić za kredyty zdobywane w grze i tak wychodzi się z nimi na minus ale w pubach służą głównie do zabezpieczania fragow kiedy od tego ostatniego strzału zależy czy wygramy czy nie. Balans w WoT jest tragiczny, zawsze był i będzie przez skopany MM przez zbyt duży rozbieżności pomiędzy czołgi itd. Gold ammo przy niektórych czolgach jest niestety konieczny żeby w ogóle coś ugrać, nie mówiąc o sytuacji gdzie powiedzmy MM wylosuje nas jako najgorszy czołg tzn przeciwnicy są dwa tiery nad nami, a my ciągle grindujemy wyposażeni w działo które było dobre dwa tiery niżej. Jedyna w miarę zbalansowana opcja to kompanie i może nadchodzące bitwy historyczne gdzie z góry mamy ustalone ammo i ilości czołgów oraz ich wyposażenie. Na 10 poziomy penetracji niemal każdego działa sprawiają że w większości przypadków gold nie jest specjalnie potrzebny, a i tez trzeba patrzeć na rodzaj ammo bo co z tego ze mam 320 mm na HEAT jak nie ma dla nich normalizacji wiec strzelając do skątowanego czołgu z lepszym pancerze i tak będzie ding? Byle noob I tak nic nie zdziała jak trochę ogranicza rng to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować