Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asystent/ka ds. marketingu i reklamy, czyli gram.pl zatrudnia!

21 postów w tym temacie

[AAAsia] Odpisujecie na zgłoszenia :)?
Chociażby jakaś mała wiadomość nawet jeśli ma być odmowna.
I jeszcze jedno pytanie. Czy byłaby możliwość odbycia stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 14:19, AAAsia napisał:

Zawsze możesz spróbować! Doświadczenie jest mile widziane ale doceniamy też inne aspekty.


Dochodzi tutaj jeszcze kwestia zamieszkania (Wielkopolska) i studia, które kończę dopiero w czerwcu, co pewnie mnie stawia w niezbyt korzystnej sytuacji. Ale może faktycznie spróbuję, bo od pracy w gramie marzę od samych moich początków na tym serwisie (a trochę czasu już minęło - na forum jestem już ponad 7 lat ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 16:21, Muradin_07 napisał:

Że to wszystko zawsze w tej Warszawie... ;(


Nie wszystko. Techland masz we Wrocławiu, a Portal Games w Gliwicach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej. W sumie to i tak lepiej niż w Krakowie ;)

Tak czy inaczej bym skorzystał z okazji (nawet już jakbym miał wyjechać do Wawy...). Tylko no... studia i na tym temat się kończy. Może za rok będę myślał o tym, aby na miejscu tam być ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można u was może praktyki odbyć? Studiuje co prawda Finanse i Rachunkowość ale praca w marketingu związanym z grami komputerowymi wydaje się być ciekawym doświadczeniem. Jestem z Warszawy i pasjonuje się grami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> [AAAsia] Odpisujecie na zgłoszenia :)?
> Chociażby jakaś mała wiadomość nawet jeśli ma być odmowna.
> I jeszcze jedno pytanie. Czy byłaby możliwość odbycia stażu?

Odpiszemy na każde przesłane CV po pierwszym etapie :) Kontaktuj się z nami odnośnie stażu w okresie wakacyjnym- zobaczymy co da się zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dochodzi tutaj jeszcze kwestia zamieszkania (Wielkopolska) i studia, które kończę dopiero
> w czerwcu, co pewnie mnie stawia w niezbyt korzystnej sytuacji. Ale może faktycznie spróbuję,
> bo od pracy w gramie marzę od samych moich początków na tym serwisie (a trochę czasu
> już minęło - na forum jestem już ponad 7 lat ;)).

Jasne, że spróbuj! W takim razie musimy zaplanować Twoje 8 urodziny z gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A można u was może praktyki odbyć? Studiuje co prawda Finanse i Rachunkowość ale praca
> w marketingu związanym z grami komputerowymi wydaje się być ciekawym doświadczeniem.
> Jestem z Warszawy i pasjonuje się grami ;)
Jeśli chodzi o praktyki dowiaduj się od lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 16:21, Muradin_07 napisał:

Że to wszystko zawsze w tej Warszawie... ;(

dat troll :>


Śmiechłem. To faktycznie wielki problem. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mieszkał tam gdzieś w tamtych rejonach to w sumie prawie jak u mnie wcześniej na "nowoczesnej wiosce". Czułbym się jak u siebie :3

Ale tylko nie w centrum, wszystko oby nie centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż chciałoby się zgłosić, ale wykształcenia w tym kierunku nie mam, ani doświadczenia w tej dziedzinie branży... A szkoda, bo fajnie byłoby dołączyć do ekipy gramowej.
Nic innego nie ma? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż chciałoby się zgłosić, ale wykształcenia w tym kierunku nie mam, ani doświadczenia
> w tej dziedzinie branży... A szkoda, bo fajnie byłoby dołączyć do ekipy gramowej.
> Nic innego nie ma? :3

Prześlij nam swoje CV- pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to że do ukończenia studiów zostało mi jeszcze 2 latka no i rok doświadczenia ;d
ALE jak macie staż to ja z przyjemnością do was napiszę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, z tego co się orientuję to posiadanie wykształcenia/nieposiadanie go nie jest jeszcze automatycznie kwalifikujące lub nie ;) Jasne, że wiele zależy od pracodawcy, ale często osoba bez doświadczenia, jeśli przejdzie jakoś pierwszy etap selekcji (czyli przeczytanie CV) później znajduje zatrudnienie ;)\

Jeśli Gram.pl oferuje umowę o pracę, to szacunek dla was, bo to coraz rzadziej spotykane, jeśli zatrudniacie kogoś niższego szczebla. Tak trzymać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować