• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Daedagor

Program bioshock.exe przestał działać

Pytanie

Witam

Dzięki Wiosnobraniu na muve.pl chwilą zakupiłem sobie Bioshocka w wersji Steam. Pobieranie jak i instalacja przebiegły bez zarzutów... niestety, kiedy tylko uruchamiam tą grą to pojawia się jej logo by po chwili ukazał się błąd "program bioshock.exe przestał działać". Trochę to dziwne bo gra i sam komputer jest nowy... Spotkał się ktoś z takim problemem i wie jak sobie z nim poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.04.2014 o 14:10, Daedagor napisał:

Trochę to dziwne bo gra i sam komputer jest nowy...

Co może właśnie być przyczyną. Nowy komputer = pewnie nowy system.
A nowe systemy mogą mieć czasami problemy ze starymi grami.
Teoretycznie Steam powinien sam ściągnąć wszystkie aktualizacje, ale czasami coś się do końca nie ściągnie i mogą występować problemy. Najlepiej na start sprawdzić integralność plików:
W Steam na liście swoich gier znajdź Bioshocka --> PPM --> Właściwości --> na jednej z zakładek znajdź przycisk w stylu "Sprawdź spójność plików".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do systemu to jest stara, dobra siódemeczka. W ósemkę bym się nie bawił. Trochę to dziwne, ale kilka dni wcześniej sprawdzałem na piracie czy działa (wiem, wstyd) i było w porządku. Oczywiście, jedynym "błędem" był czarny pasek po lewej stronie, który pojawiał się na mojej rozdziałce, ale sama gra jak i spolszczenie działało. Tutaj gra prosto ze sklepu, promocji i pupa ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, działa.

Wystarczyło w opcjach dać zgodność z Windows Vista i się uruchamia. Oczywiście ze względu na czarny pasek, tj. przesunięcie się ekranu gry za bardzo w prawo i jego ucięcie nawet nie pograłem. I zapewne tak będzie do kupna nowego monitora : S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować