Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono zawartość edycji limitowanej Enemy Front

18 postów w tym temacie

"Cały pakiet przedstawiony został w formie gustownej wizualizacji," ale wizualizacji brak.

Co więcej nie jest ona aż taka gustowna.
Jakby ktoś szukał to załączam.

20140409134349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moja ulubiona. Cholera, najwyżej nie kupię. Rozumiem... jakaś broń rzadko spotykana w grach, ale Garand to dla mnie jak Kałach w dzisiejszych, współczesnych fpsach.

Chyba, że dla przeciętniaków garand ma byc dopiero do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś takie dodatki zawierały się w podstawowej wersji gry, teraz na siłę mogłyby być dodane do pre-orderu, ale nie do edycji limitowanej. Marność nad marnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 14:48, Blutoniumboy napisał:

Cena powyżej 500zł??


A czytać umiesz?
"Enemy Front ukaże się w wartej 50 dolarów edycji limitowanej"
Dokładnie $49,90. To ok 150zł, a znając CI to w Polsce cena będzie niższa - jeśli taka edycja w ogóle się u nas pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne ....

Aby polska firma, najpierw nie pomyślała o polskim rynku, a tylko amerykański promuje. Marność, marność jak pisali poprzednicy. Rany, 8 lat temu, świetna edycja kolekcjonerska Company of Heroes - tyle dodatków i to pudełko, a wszystko za stówkę. A edycja limitowana lipna, już Ghost Warrior 2 miał lepszą - bo tam była ksiażka, ost itp. A tu? Płacić ku**** za Garanda??? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIG odpowiedział już konkurencyjnemu portalowi, że poinformuje o edycji limitowanej w Polsce. Może też dostaniemy fajne DLC w pakiecie, a cena nie będzie wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żałosne ....
>
> Aby polska firma, najpierw nie pomyślała o polskim rynku, a tylko amerykański promuje.
> Marność, marność jak pisali poprzednicy. Rany, 8 lat temu, świetna edycja kolekcjonerska
> Company of Heroes - tyle dodatków i to pudełko, a wszystko za stówkę. A edycja limitowana
> lipna, już Ghost Warrior 2 miał lepszą - bo tam była ksiażka, ost itp. A tu? Płacić ku****
> za Garanda??? LOL
>
Najpierw idzie na największy rynek zbytu, nie oszukujmy się , ale firma utrzymuje się z sprzedaży gier, więc nie wiem dlaczego dziwi cię to, że na Amerykański poszła wiadomość jako pierwsza. co do broni, jestem trochę zaskoczony, ale też nie wiadomo jakie inne rodzaje są udostępnione w grze, więc nie jestem pewny czy Garand nie został udostępniony w grze jako broń stricte" amerykańska" na amerykański rynek. W Polsce może być inny dodatek, tego jeszcze nie wiemy. Ważne że jest dodatkowa misja, i cena jak na warunki USA 50$ to nie jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez steelbooka? Za tyle kasy? OMG.

Ciekawe za ile będzie można kupić zwykłą edycję, bo podobno miała być "atrakcyjna cena". No i z tym Garandem to pocisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama dodatkowa misja jest pod amerykanów więc zgadzam się z tym, że na rynek europejski może wyjść w edycji limitowanej coś innego, jeżeli oczywiście takie coś będzie. Osobiście mam nadzieję że CI Games o nas nie zapomną:P Co do samej zawartości edycji limitowanej to niektóre gry wychodziły tylko z dodatkowymi mapami na multi lub misjami na single, a później i tak wszystko poszło w patchach. Ja bym tutaj CI Games nie skreślał i poczekał na jakieś informacje co do takiej edycji u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok. Niewielka różnica w cenie jak ktoś chciałby limitowaną.
A dodatkowa broń, postaci i ekstra misja to chyba to co powinno być w takiej wersji.
Sam jeszcze nie wiem na którą się zdecyduję ale Enemy bezwzględnie kupię.
Nie wiem jak inni ale ciągle mam w pamięci zabawę z Medal of Honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO fajna oferta - wiem że CIG miało zawsze fajne ceny gier nie były tak żyłowane jak u konkurencji. Ważne że gra będzie na słabszych sprzętach działać bo chętnie popykam w nią na Full detalach. Co do wersji Limitowanej to nie mam zastrzeżeń - mogli by dać jakąś fajną figurkę ale przypuszczam że cena także by musiała pójść w górę. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to wiadomo kto ma kupić edycję limitowaną to i tak ją kupi bez względu na to ile będzie droższa od podstawowej. Przede wszystkim to my nawet nie bardzo mamy co rozmawiać o edycji limitowanej bo jeszcze nie poszło nawet info czy takowa ukaże się w europie;) Na co osobiście liczę bo chciałbym chociażby zobaczyć co nam oferują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować