Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny świetny zwiastun Wolfenstein: The New Order

14 postów w tym temacie

Harpen, przyznaj się, że to ta beta Dooma przekonała Cię do pre-ordera ; )
A tak serio, ja mam preorder złożony już od jakiegoś czasu. Gdy zobaczyłem na jednym z wcześniejszych zwiastunów jak gra się prezentuje, poczułem, że to może być bardzo fajny kawałek kodu.

A jeśli chodzi o kampanię marketingową, to Beth rozgrywa ją bezbłędnie. Stare amerykańskie standardy nagrywane po niemiecku to strzał w dychę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają naprawdę ciekawie przygotowaną oprawę muzyczno wizualną. Jeśłi rozgrywka będzie, zgodnie z zapowiedziami, przypominała ten staromodny klimat, to z niecierpliwością czekam na pojawienie się nowego Wolfa. Marka sama w sobie ciekawa i pomimo ciągłego powielania kliszy jak widać da się z niej jeszcze wiele wycisnąć. Zobaczymy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 17:20, Ryan-Kam napisał:

Powrót do korzeni! To jest to :)


Eee... Pod jakim względem? Nie pamiętam tylu wstawek filmowych ani w Wolf3D, ani Spear of Destiny, ani w Return to Castle Wolfenstein (OK, cut-scenki pojawiały się tuż przed rozpoczęciem misji, ale można je było "przewinąć"). A zwiastun na dobrą sprawę niczego innego - poza rzeczonymi filmikami - nie pokazuje.
Wciąż liczę jednak po cichu, że dostaniemy coś więcej, niż oskryptowanego klona Call of Duty - obecność apteczek i brak limitu broni cieszy, niech przynajmniej poziomy nie będą do bólu liniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 20:47, Zgreed66 napisał:

Jak będzie w miarę udawać coś ala QIV, będę bardzo zadowolony ;p


Quake 4? Oby nie, to straszny przeciętniak był. Może gdybym nie był wielkim miłośnikiem Q2, oceniłbym Q4 łagodniej, ale o zachwytach wciąż nie byłoby mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować