Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands: The Pre-Sequel potwierdzone. Są szczegóły, screeny i gameplay

42 postów w tym temacie

Skok na kaskę.... Przynajmniej poszli po rozum do głowy i dadzą na dzień dobry więcej niż jedną laskę którą można by zagrać.
PS: Randy bez zarostu i gogli jest mniej przekonujący niż z xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 16:30, Sanders-sama napisał:

Skok na kaskę.... Przynajmniej poszli po rozum do głowy i dadzą na dzień dobry więcej
niż jedną laskę którą można by zagrać.
PS: Randy bez zarostu i gogli jest mniej przekonujący niż z xD

Nie narzekaj, gość chudnie w oczach: widać zyski firmy dołują, więc wziął się do kreatywnego myślenia. I stąd nowy Border :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda to na chęć zarobienia kasy na obecnych konsolach zanim te pójdą do piachu, ale dla mnie brzmi nieźle. Pewnie się skuszę, ale raczej nie w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 16:38, zadymek napisał:

Nie narzekaj, gość chudnie w oczach: widać zyski firmy dołują, więc wziął się do kreatywnego
myślenia. I stąd nowy Border :)

Jak sprzedać znowu to samo. W sumie z drugą częścią wyszło to tutaj też może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 17:03, grzegrz napisał:

Przecież druga część była dużo lepsza!

>
Trochę lepsza jak dla mnie. Na dłuższą metę kończyłem ją na siłę bo w praktyce to raczej rozszerzenie niż pełnoprawny sequel. Pre-sequel wygląda podobnie, dodane jakieś pierdoły ale bardziej to pasuje jak duże dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 17:09, Martius0 napisał:

Trochę lepsza jak dla mnie. Na dłuższą metę kończyłem ją na siłę bo w praktyce to raczej
rozszerzenie niż pełnoprawny sequel. Pre-sequel wygląda podobnie, dodane jakieś pierdoły
ale bardziej to pasuje jak duże dlc.

No wiesz, ja Reah i Heroes III nawet nie skończyłem...ale nie krytykuję bo wiem, że ja po prostu nie lubię turówek i przygodówek. Nie wiem ile ty Borderów potrzebujesz by dojść to analogicznego wniosku ale życzę ci...wielu wyprzedaży -75% na Steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 17:16, zadymek napisał:

No wiesz, ja Reah i Heroes III nawet nie skończyłem...ale nie krytykuję bo wiem, że ja
po prostu nie lubię turówek i przygodówek. Nie wiem ile ty Borderów potrzebujesz by dojść
to analogicznego wniosku ale życzę ci...wielu wyprzedaży -75% na Steam ;)

Akurat jedynka mi się podobała, gry oparte na zbieraniu ekwipunku tez (Diablo, Path of Exile, Torchlight itd.), strzelanki które nie są CoD-em też to takie połączenie wydawało mi się ciekawym pomysłem. Drugi Border to po prostu więcej tego samego, jak dla mnie sequel powinien jednak mieć jednak jakieś ważne zmiany. Tego pre-sequela to raczej nie kupię nawet na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 17:24, Martius0 napisał:

Drugi Border to po prostu więcej tego samego, jak dla mnie
sequel powinien jednak mieć jednak jakieś ważne zmiany. Tego pre-sequela to raczej nie
kupię nawet na wyprzedaży.

Nie wiem jak ty ale ja zauważyłem takie ulepszenia:
-fabuła która wreszcie jest
-wyższy poziom trudności
-New Game+ z prawdziwego zdarzenia
-mniej chaotyczny farming
-prawdziwe achievementy
-mapy wykraczające poza kilka górek w tę, kilka wewte
-eksploracja, eksploracja, eksploracja
-mobki różnicowane inaczej niż w Diablo 2
-badassy, które nie są jeno przerośniętymi wersjami mięsa armatniego
-and last but not least, Handsome Jack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i skok na kasę, ale i tak się troszkę jaram, bo po prostu polubiłem Bordery. Za bezpretensjonalną siekę, fajne przerysowane postacie i niezłą mechanikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cały czas takie drobnostki jak przeciwnicy których najmocniejszą stroną jest pokaźny pasek życia czy ciągle średnio działający system losowania broni. Przydałoby się inne rzeczy jak np. dodatkowe umiejętności aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam teraz czekam na zapowiedź pierwszego dlc. Z nową grywalną postacią.

Spoiler

Angel

, bo syrena musi być. Kupi się tak czy inaczej, ale jeśli już mam farmić jakąś postać do maksymalnego poziomu to wolałbym żeby miała niebieskie tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 17:58, Martius0 napisał:

I cały czas takie drobnostki jak przeciwnicy których najmocniejszą stroną jest pokaźny
pasek życia czy ciągle średnio działający system losowania broni. Przydałoby się inne

Eee, jak wygląda dobre działający system losowania broni?

Dnia 09.04.2014 o 17:58, Martius0 napisał:

rzeczy jak np. dodatkowe umiejętności aktywne.

Jasne, i nieliniowość i crafting i tuning pojazdów, i animacje kontekstowe a także zniszczalne otoczenie. Każdy by chciał. Może nawet kiedyś się tego doczekamy. Niemniej twierdzenie, że " to prostu więcej tego samego" jest chyba na wyrost, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować