GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Zamówienie PF00861410 - steam uznał kod za duplikat użyty na innym koncie co nie miało miejsca. Wersje no-drm mam z poprzedniego , bundlowego zamówienia. Napisałem do DOK w piątek 01.08 , do tej pory nie mam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a zalezy mi na czasie bo w dziale Playstation 4 nie dostałem jeszcze odpowiedzi, pierwszy raz kupiłem wersje cyfrowa na PS4 zrobiłem nowe konto jak pisało na aukcji dałem jako podstawowe i ściągam gre wszystko cacy ale potem jak sciagne moge juz grac na innym profilu ? W sęsie po prostu przełaczyć użytkownika i grać na tym co zawsze czy tylko na tym nowym zrobionym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedyś w sklepie można było kupić cyfrowy kod abonamentowy do WoWa. Teraz widzę, że w ofercie jest tylko wersja pudełkowa. Związku z tym mam pytanie - czy będzie możliwość kupienia karty pre-paid w wersji cyfrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 11:19, maziiii napisał:

Mam pytanie a zalezy mi na czasie bo w dziale Playstation 4 nie dostałem jeszcze odpowiedzi,
pierwszy raz kupiłem wersje cyfrowa na PS4 zrobiłem nowe konto jak pisało na aukcji dałem
jako podstawowe i ściągam gre wszystko cacy ale potem jak sciagne moge juz grac na innym
profilu ? W sęsie po prostu przełaczyć użytkownika i grać na tym co zawsze czy tylko
na tym nowym zrobionym ?


Z tego co udało mi się znaleźć w Internecie, gra powinna działać również na koncie podstawowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 21:54, Andrzej15 napisał:

Witam.

Kiedyś w sklepie można było kupić cyfrowy kod abonamentowy do WoWa. Teraz widzę, że w
ofercie jest tylko wersja pudełkowa. Związku z tym mam pytanie - czy będzie możliwość
kupienia karty pre-paid w wersji cyfrowej?


Oferta na wersję cyfrową pre-paidów do WoW-a na pewno wróci do naszej oferty, ale niestety, nie stanie się to jeszcze w tym miesiącu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 10:52, elambasadore napisał:


Oferta na wersję cyfrową pre-paidów do WoW-a na pewno wróci do naszej oferty, ale niestety,
nie stanie się to jeszcze w tym miesiącu:/

A jest szansa, że będzie na początku przyszłego miesiąca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 09:03, Andrzej15 napisał:

A jest szansa, że będzie na początku przyszłego miesiąca? ;)


Chciałbym żeby tak było, ale znając życie nie będzie tak kolorowo:/ Dam znaka, kiedy tylko będziemy wiedzieć coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na swój kod do The sims 4. Dostałam email iż opłatę przyjęto jednakże gdy klikam w "szczegóły zamówienia" odnosi mnie do str głównej gram.pl i nic więcej. Nadal czeka się tak długo na klucze do gier? Kiedyś przychodzily mi w ciągu 5 minut :/ na str mają napisane iż mają kluczy bardzo dużo więc to pewnie nie wina ich braku. Jakieś inne powody długiego oczekiwania?
Dodam iż zamówiłam bez rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 15h na klucz. zamówienie nr RC00181496 Bardzo prosze o pomoc. Nie mogę nawet sprawdzić statusu. Wiem tylko tyle, że jest opłacone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na http://sklep.gram.pl/pomoc/#formularz-kontaktowy Zreszta juz sobota-niedziela nie wiem czy pracuja wtedy. Sprobuj moze na innej przegladarce, a link na ktory trzeba kliknac, nie klikaj tylko PPM i z menu wybierz skopiuj adres odnośnika i samodzielnie wklej w pasek adresu w przegladarce *zakladam, ze link w mailu jest poprawny,a sypie sie cos przy automatycznym otwieraniu*.
Placac Paypalem chyba czeka sie najdluzej, bo pracownik musi to "zweryfikowac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciał bym się dowiedzieć dlaczego nie mam klucza, który powinien się znajdować na mailu? Dostałam email iż opłatę przyjęto jednakże gdy klikam w "szczegóły zamówienia" później wchodze w pobierz klucz i pojawia sie puste okno. Proszę o pomoc. Nr. zam. SD00781416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się