GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2014 o 17:43, Phobos_s napisał:

Hej, mam pytanie odnośnie niektórych tytułów od Artifex Mundi, które oferujecie/oferowaliście
w sklepie.
Otóż część z nich (w moim przypadku Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki - Cyfrowa Edycja
Kolekcjonerska oraz Otchłań: Upiory Edenu - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska) oprócz możliwości
pobrania gry, oferuje także klucz, który ponoć ma być kluczem Steam.
Otóż klucze dostępne w zakładce Pobierz klucz, kompletnie nie przypominają żadnej formy
kluczy Steam, a co więcej nie da się ich aktywować na Steam.
Stąd pytanie, czy mógłbym prosić o podanie właściwych kluczy, lub informację, do czego
faktycznie te dostępne już klucze służą? :)
Dzięki.


Hej,

na dobry początek, proszę o numer(y) zamówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 09:26, elambasadore napisał:

Hej,

na dobry początek, proszę o numer(y) zamówienia:)


To jedno zamówienie: P016848399 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 09:27, Phobos_s napisał:

> Hej,
>
> na dobry początek, proszę o numer(y) zamówienia:)

To jedno zamówienie: P016848399 :)


Jak słusznie zauważyłeś klucze, które dostałeś nie służą do aktywacji na Steamie ze względu na to, że zamówienie zostało złożone przed wprowadzeniem do sprzedaży kluczy do aktywacji na wspomnianej platformie w naszym sklepie. Nasz DOK odezwie się do Ciebie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 10:27, elambasadore napisał:

Jak słusznie zauważyłeś klucze, które dostałeś nie służą do aktywacji na Steamie ze względu
na to, że zamówienie zostało złożone przed wprowadzeniem do sprzedaży kluczy do
aktywacji na wspomnianej platformie w naszym sklepie. Nasz DOK odezwie się do Ciebie
w tym temacie.


Ok, dlatego właśnie ciekawiło co cóż to są za klucze, bo kompletnie nie mam pojęcia gdzie można je wykorzystać.
W takim razie dzięki i czekam na informacje z DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:56, Phobos_s napisał:

> Jak słusznie zauważyłeś klucze, które dostałeś nie służą do aktywacji na Steamie
ze względu
> na to, że zamówienie zostało złożone przed wprowadzeniem do sprzedaży kluczy
do
> aktywacji na wspomnianej platformie w naszym sklepie. Nasz DOK odezwie się do Ciebie

> w tym temacie.

Ok, dlatego właśnie ciekawiło co cóż to są za klucze, bo kompletnie nie mam pojęcia gdzie
można je wykorzystać.
W takim razie dzięki i czekam na informacje z DOKu.


Jeśli nic nie wydarzy się w tym temacie do środy, proszę o przypomnienie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli możecie na nie odpowiedzieć: o której miej więcej godzinie (lub porze dnia) w piątek 21 listopada można się spodziewać ,,wysłania" przez was kluczy Dragon Age''a: Inkwizycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 16:24, Ged4 napisał:

Mam pytanie, jeżeli możecie na nie odpowiedzieć: o której miej więcej godzinie (lub porze
dnia) w piątek 21 listopada można się spodziewać ,,wysłania" przez was kluczy Dragon
Age''a: Inkwizycji?


Hej,

klucze do Inkwizycji właśnie się wysyłają. Jeśli do 19-20 klucz nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej lub w szczegółach zamówienia proszę o kontakt tutaj (numer zamówienia będzie mile widziany). Jeśli chodzi o bonus pre-orderowy (Płomień Inkwizycji) nadal czekamy na klucze od wydawcy i będziemy je wysyłać w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy mogę liczyć na to, abym jeszcze w dniu premiery otrzymał maila z kodem do cyfrowej edycji Far Cry 4?
Mam już maile potwierdzające dokonanie zakupy i finalizację transakcji, ale wciąż nie mam maila z kodem do Uplay.
Wiem, wygląda to na post niecierpliwca, wszak dziś jest dzień premiery dopiero, ale odczuwam nieznaczną presję ze strony młodego i trochę mi zaczyna już truć zad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja również czekam na kod do Far Cry 4. Był to mój pierwszy zakup w Waszym sklepie i chyba ostani. Klienci kupują PRE-ORDER po to by grać -NATYCHMIAST- po uruchomieniu serwerów a nie o 9:00 jak otworzą sklepy bo wtedy kupiłbym tam. Tak przynajmniej to widzę. Poza tym kontakt z klientem - POZIOM ŻENADA - oczywiście zdarzają się różnego rodzaju problemy ale widzę że w Państwa firmie praktykujecie metodę "NA GŁUPA" tzn. robicie głupa z siebie i KLIENTÓW. Odkładamy słuchawkę telefonu i głupawy email z przesłaniem odpowiemy do 24 godzin - czyli de-facto "pocałujcie nas w du..e jelenie"
Dużo pracy domowej jeszcze do odrobienia Szanowni Państwo. Mam nadzieję ze posty czyta też może ktoś kto ustala WYPŁATY dla DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA. Szanowny Szefie proszę zaszaleć :)

Pozdrawiam Serdecznie
Mam nadzieję że ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@XanTyp @16stanley16 @delRalf

Klucze wysyłamy do Klientów po otrzymaniu od wydawcy a) samych kluczy oraz b) pozwolenia na wysyłkę. W przypadku FC4 nadal czekamy na komplet kluczy od Ubisoftu (brakuje kluczy do Season Passa, który wchodzi w skład Gold Edition). Mam nadzieję, że wspomniane klucze dotrą do nas przed 17 i będziemy mogli wysłać jeszcze dziś cały zestaw. Jeśli nie, dziś wyślemy wersję podstawową (zarówno edycja limitowana i złota), a klucze do Przepustki Sieciowej wyślemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Przepraszam za opóźnienie oraz dziękuję za wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 14:27, elambasadore napisał:

@XanTyp @16stanley16 @delRalf

Dnia 18.11.2014 o 14:27, elambasadore napisał:

Przepraszam za opóźnienie oraz dziękuję za wyrozumiałość.


Nic się nie stało, młody może trochę pocierpieć :P
Mnie tylko podstawowa wesja interesuje więc jeśli już macie klucze do niej, to i my mieć dziś będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w kwestii wieku to kolega nie trafił, co do cierpienia to pewnie tak :)
Zobaczymy za 15 min.
Słyszałeś kiedyś takie powiedzenie:
"Raz dobrze obiecać to jak dwa razy dać"
Oby się nie sprawdziło ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 16:51, delRalf napisał:

w kwestii wieku to kolega nie trafił, co do cierpienia to pewnie tak :)


Młody ma 19 lat więc jest dla mnie młodym ;)
Obrazek potwierdza, że bilet w Himalaje już się tworzy :)

20141118165422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@delRalf @XanTyp

Super, cieszę się, że klucze dotarły do Was na czas - miłego grania!

Niestety, nie doczekaliśmy się jeszcze kluczy do Season Passa do FC4. Mam nadzieję, że jutro do nas dotrą, będę dawał znaka na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 16:04, elambasadore napisał:

Jeśli nic nie wydarzy się w tym temacie do środy, proszę o przypomnienie tutaj:)


Hej, przypominam się :)
Jest czwartek a zero jakiejkolwiek informacji ze strony DOKu :/
(gdzie te czasy gdy DOK gram.pl działał najlepiej w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 09:20, Phobos_s napisał:

> Jeśli nic nie wydarzy się w tym temacie do środy, proszę o przypomnienie tutaj:)


Hej, przypominam się :)
Jest czwartek a zero jakiejkolwiek informacji ze strony DOKu :/
(gdzie te czasy gdy DOK gram.pl działał najlepiej w Polsce)


Poszedł mail w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się