GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2015 o 19:42, Kricho napisał:

> Witam godzine temu kupiłem gre Cities : Skylines wersja cyfrowa. Po opłaceniu zamówienia

> dostałem wiadomosc w której teoretycznie powinien znajodwac sie klucz do gry ( klucza

> nie ma) a odnosnik "pobierz klucz" na stronie zamówienia nie wyswietla klucza gry
ani
> nie aktywuje żadnej formy pobierania.
>
> Numer zamówienia EVO 2341511 Zamówienia dokonałem bez rejestracji w serwisie.

> Pozdrawiam:)

Mam ten sam problem. Zauważyłem, że status dostępności gry w sklepie sie zmienił się
na "dostępność do 3 dni". Być może zabrakło już kluczy na Steam, ale wolałbym nie krakać
:)

Pozdrawiam



Podobny kłopot. Do teraz brak klucza.... :(

EB01981594

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak poprzednicy mam problem z zamówieniem nr: EV03191537 zamówienie składane bez rejestracji.
Dziwne, że system nie podał, że jednak mam już od dawna u was konto tylko przepuścił płatność dalej.

Zakupiłem 13.03 PayDay 2 - wersja cyfrowa .

W chwili składania zamówienia na stronie była informacja dostępna duża ilość.
Za jakimś dotknięciem magicznej różdżki informacja po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu (ok 5 minut czasu) nagle zmieniła się na dostępne do 3 dni.

Wybaczcie ale jest to moja ostatnia przygoda ze sklepem gram.pl.

Macie ewidentnie skopany system zamówień, bo w momencie przechodzenia do płatności klucz powinien zostać dla mnie zarezerwowany, a gdy to nie było by możliwe bo nagle wzrosło zainteresowanie produktem i duża ilość nakładu wyprzedała się w mniej niż 5 minut (bo 5 minut to maksymalny czas jaki minął od złożenia zamówienia do jego opłacenia) powinna pojawić się informacja, że nakład się wyczerpał i czy nadal chcę przejść do płatności z informacją, że czas oczekiwania wyniesie do X dni gdzie X informował by mnie o czasie oczekiwania.

Ewentualnie taka informacja powinna pojawić się w e-mailu, że przepraszacie bla bla bla ale nakład się wyczerpał bla bla bla, jak i na stronie w chwili kliknięcia na Pobierz Klucz.

Jestem poirytowany bo widzę po postach, że sklep gram.pl w ten weekend ewidentnie dał Ciała.

Biorąc pod uwagę brak klucza w piątek, kiedy go nie dostałem , domniemam iż informacja o dostępności do 3 dni pojawiła się już 13.03 bo gdyby pojawiła się w sobotę lub dziś w niedzielę to gdzie jest mój klucz zakupiony w piątek, dlatego mam nadzieję otrzymania klucza jutro w poniedziałek 16.03, w innym przypadku ocena sklepu będzie najniższa z możliwych.


P.S.
Jako że sklep oferuje sprzedaż 24/7 to DOK też powinien pracować 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Osoby, które czekają na swoje klucze do Skylines

Dobra wiadomość, przed chwilą dostaliśmy nową partię kluczy, które zostały dodane do naszego systemu i wszyscy, którzy nie dostali swojego klucza powinni otrzymać go w przeciągu najbliższych 30 minut.

@LAMAS

Bardzo mi przykro, że doszło do takiej sytuacji. Obecnie produkt jest dostępny wyłącznie na zamówienie, zgłosiliśmy prośbą o wysłanie kolejnej partii kluczy i oczekujemy na jej wysyłkę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, klucze do PayDay 2 zostaną wysłane jutro (16.03). Porozmawiam też z naszym działem IT w temacie usprawnienia informowania Klientów o dostępności produktów cyfrowych na kartach produktów tak żeby nie doszło do podobnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie o Gram bundle
kiedy sie pojawia klucze steam do tych gier? mam pierwszy prog i nie mam kluczy, a podobno juz październiku mogly byc wysylane.
mroczne Arkana: Carnival - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska
Enigmatis: Duchy Maple Creek - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 17:06, Tomeis napisał:

pytanie o Gram bundle
kiedy sie pojawia klucze steam do tych gier? mam pierwszy prog i nie mam kluczy, a podobno
juz październiku mogly byc wysylane.
mroczne Arkana: Carnival - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska
Enigmatis: Duchy Maple Creek - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska


Hej,

przypomnij się proszę naszemu DOK-owi: http://sklep.gram.pl/pomoc/#formularz-kontaktowy Podeślemy klucze do tytułów, do których mamy steamowe klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy coś już wiadomo kiedy będą rozsyłane brakujące klucze do Pay Day 2 - wersja cyfrowa których w tajemniczy sposób zabrakło w piątek 13.03?

Mija 4 dzień od pojawienia się informacji ( dostępny do 3 dni) a klucz jak nie mogłem pobrać w szczegółach zamówienia tak nie mogę.

Jednym słowem strona szczegółów zamówienia dalej kłamie komunikatem "Status twojego zamówienia: zamówienie zrealizowane, masz możliwość pobrania swojego produktu poniżej" skoro klikając w Pobierz klucz pojawia mi się tylko ikonka steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem w promocji DiRT 3, do tej pory nie otrzymałem klucza (w moich zamówieniach wyświetla się puste pole). Zaraz po zapłacie status produktu zmienił się na "niedostępny" (cóż, zdarza się), ale dziś w ogóle tej gry nie ma w ofercie sklepu.

Jak ta sprawa będzie rozwiązana?

Nr EM01391589.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 15:51, LAMAS napisał:

Witam czy coś już wiadomo kiedy będą rozsyłane brakujące klucze do Pay Day 2 - wersja
cyfrowa których w tajemniczy sposób zabrakło w piątek 13.03?

Mija 4 dzień od pojawienia się informacji ( dostępny do 3 dni) a klucz jak nie mogłem
pobrać w szczegółach zamówienia tak nie mogę.

Jednym słowem strona szczegółów zamówienia dalej kłamie komunikatem "Status twojego zamówienia:
zamówienie zrealizowane, masz możliwość pobrania swojego produktu poniżej" skoro klikając
w Pobierz klucz pojawia mi się tylko ikonka steam.


Hej,

Twój klucz jest już dostępny w szczegółach zamówieniach. Jeszcze raz przepraszam, że tyle to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 17:46, Kadaj napisał:

Wczoraj kupiłem w promocji DiRT 3, do tej pory nie otrzymałem klucza (w moich zamówieniach
wyświetla się puste pole). Zaraz po zapłacie status produktu zmienił się na "niedostępny"
(cóż, zdarza się), ale dziś w ogóle tej gry nie ma w ofercie sklepu.

Jak ta sprawa będzie rozwiązana?

Nr EM01391589.


Hej,

w trakcie trwania promocji wydawca poinformował nas o wycofaniu wspomnianego przez Ciebie tytułu z oferty. Z tego co udało nam się dowiedzieć, tytuł zostanie ponownie wprowadzony do sprzedaży jako wydanie kompletne, w którym poza podstawową wersją gry, znajdą się wszystkie DLC. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty "premiery" wspomnianego wydania, ale już teraz uzgadniamy z Codemasters promocję na ten tytuł.

Jeśli chodzi o kwestię zwrotu pieniędzy, nasz dział obsługi klienta zajmuje się tym tematem i wszystko wskazuje na to, że do końca tygodnia pieniądze wrócą na konto.

Przepraszam za brak informacji w tej sprawie, ale dopiero dziś udało nam się uzyskać więcej informacji, którymi mogliśmy się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś kod do Cities: Skylines, dostałem mailem tylko wiadomość o złożeniu zamówienia, nie dostałem wiadomości, w której miał być kod. Na stronie w szczegółach zamówienia jest informacja, że zamówienie jest zrealizowane i można pobrać kod, jednak zakładka z kodem jest pusta.

Gry nie zamawiałem na tym koncie tylko anonimowo, konto założyłem potem, by napisać o problemie na forum.
ID zamówienia: RQ02841557

Na stronie gry jest informacja, że towar jest dostępny, a ilość kluczy duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem dwie gry w ramach promocji Dirt3 i DiRT Showdown. Wszystko opłaciłem, zlecenie zrealizowane a nie mopge pobrać klucza bo pojawia sie puste pole. Na emaila też niczego nie dostałem ;/ A jeżeli wycofaliście to ze swojej oferty to kiedy mogę sie spodziewac zwrotu pieniędzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:17, gucio52 napisał:

Witam zakupiłem dwie gry w ramach promocji Dirt3 i DiRT Showdown. Wszystko opłaciłem,
zlecenie zrealizowane a nie mopge pobrać klucza bo pojawia sie puste pole. Na emaila
też niczego nie dostałem ;/ A jeżeli wycofaliście to ze swojej oferty to kiedy mogę sie
spodziewac zwrotu pieniędzy??


Hej,

tak jak pisałem wyżej, byliśmy zmuszeni wyłączyć DiRT 3 z naszej oferty.

Zwroty pieniędzy za wsopmnianą grę mają być realizowane jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również zakupiłem kod do Cities:Skylines, mail z fakturą przyszedł 19 marca, a kodu do gry jak nie było tak nie ma ,mimo że wyświetla się, że zamówienie jest zrealizowane. Kiedy mogę oczekiwać kodu? Numer zamówienia: EM03581520.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się zwrotu pieniędzy za gry dirt3 i DiRT Showdown? Kodów nie otrzymałem, a wszystko widnieje jako zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się