GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2015 o 12:50, rob-art napisał:

Witam co z kluczem do Sleeping Dogs DE

czekam i czekam

zamówienie nr SH01491518


Cześć, przez problem techniczny system dopuścił złożenie zamówienia. Niestety gra jest niedostępna, zamówienie nie zostanie zrealizowane. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Postaramy się odpowiednio zrekompensować te niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 12:09, Y3richo napisał:

Cześć!

W gram.pl zajmuję się działem gier cyfrowych. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania związane
z katalogiem, dostępnością produktów, promocjami, czy realizacją zamówień na produkty
cyfrowe

Kuba

Kiedy będą wysłane kody do DLC Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równiez bardzo proszę o informację, kiedy będą wysłane kody do dodatku Sid Meiers Civilization: Beyond Earth - Rising Tide. Cały czas widnieje informacja ''Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za DLC Horse Lords w Cyfrogramie, maile z PayU przyszły, a dodatku nie widać, ani u mnie na mailu ani w zamówieniach na koncie. O co chodzi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 22:14, RakuPL napisał:

Zapłaciłem za DLC Horse Lords w Cyfrogramie, maile z PayU przyszły, a dodatku nie widać,
ani u mnie na mailu ani w zamówieniach na koncie. O co chodzi? ;-)


Cześć, proszę daj znać jeśli jutro (13 października) do 15:00 nie otrzymasz kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamówiłem dzisiaj u Was "Gothic Complete Edition". Wszystko opłaciłem i dostałem od PayU potwierdzenie o prawidłowym przebiegu transakcji. Jednak do tej pory nie otrzymałem kodu do gry. Logowałem się bez rejestracji na stronie.

Numer zamówienia to: P103241551

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 17:38, warcin016 napisał:

Zamówiłem u Was grę How to survive.
Wszystko opłacone , klucza nie dostałem, zamawiałem bez rejestracji konta. W spamie nic
nie ma.
Numer zakupu: DS02811566


Zamówienie zostało zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 22:16, Inko90 napisał:

Witam.

Zamówiłem dzisiaj u Was "Gothic Complete Edition". Wszystko opłaciłem i dostałem od PayU
potwierdzenie o prawidłowym przebiegu transakcji. Jednak do tej pory nie otrzymałem kodu
do gry. Logowałem się bez rejestracji na stronie.

Numer zamówienia to: P103241551

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Zamówienie zostało zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamówiłem w środę kilka gier. Wszystko opłaciłem i dostałem od PayU potwierdzenie o prawidłowym przebiegu transakcji. Jednak do tej pory nie otrzymałem kodów do gier. Logowałem się bez rejestracji na stronie.

Numer zamówienia to: P206101599

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się