GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Dzięki gram.pl , w takim razie niecierpliwie oczekuję na steam keya na maila, póki żona i dzieci śpią ;) .
Wrócić do czasów F1 / F2 (zbytnio nie miałem czasu na F3/NV) bezcenne, nawet jeśli to pod innym szyldem to jednak cieszą ficzery w stylu moda rts Arcoolki czy doskonała pełna piachu kuweta post apo pod przyszłe mody z Nexusa, mniam.
Wiedźminy i Pillarsy etc, swoją drogą ale Fallout ma w moim growym sercu specjalne miejsce .
Oby tylko czas się czasami znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w sprawie Assassins Creed Syndicate: Gold Edition - wersja cyfrowa chciałbym się dowiedzieć o której będą wysyłane klucze i czy będzie dzisiaj?
Premiera jest dzisiaj 19.11.2015
A jest już godzina 17.30

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 17:32, Detro napisał:

Pytanie w sprawie Assassins Creed Syndicate: Gold Edition - wersja cyfrowa chciałbym
się dowiedzieć o której będą wysyłane klucze i czy będzie dzisiaj?
Premiera jest dzisiaj 19.11.2015
A jest już godzina 17.30

Pozdrawiam


Cześć, proszę podaj numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już skontaktowałem się państwem telefonicznie , mam teraz poczekać na email w tej sprawie -proszę o to numer zamówienia : FC01281547

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 10:20, Detro napisał:

Już skontaktowałem się państwem telefonicznie , mam teraz poczekać na email w tej sprawie
-proszę o to numer zamówienia : FC01281547

Pozdrawiam


Super, daj znać gdybyś wciąż miał jakiekolwiek wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, złożyłem wczoraj zamówienie w Waszym sklepie na edycję cyfrową gry i opłaciłem kilka sekund po zamknięciu zamówienia. Otrzymałem maila zwrotnego z PayU, że pieniądze już są na Waszym koncie.
Wg informacji na stronie status produktu dostępny. Po uiszczeniu opłaty status zmienił się na "w trakcie kompletowania"
(nie wydaje mi się że magazynier teraz chodzi po magazynie i zbiera literki do klucza cyfrowego)
Po rozmowie telefonicznej z Waszą firma, Pani powiedziała że coś jest nie tak i przekaże do odpowiedniego działu i od tego czasu korespondencja będzie prowadzona drogą mailową. Dzwoniłem około 14:30 jest 21:00, żadnego maila od Państwa firmy w tym czasie nie otrzymałem, zostałem "zbyty" najprościej mówiąc. Status w zamówieniu wciąż ten sam.
Wybrałem Wasz sklep ponieważ nie miałem ochoty czekać 1 dnia i jechać po grę do Empiku czy Media, tylko grać od razu, a okazało się, że grę otrzymam jeszcze później(jeżeli otrzymam).
Przepraszam za sarkazm w mojej wypowiedzi ale jestem delikatnie rozdrażniony zaistniałą sytuacją.
numer zamówienia: GW01271598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 21:19, dr000 napisał:

Witam, złożyłem wczoraj zamówienie w Waszym sklepie na edycję cyfrową gry i opłaciłem
kilka sekund po zamknięciu zamówienia. Otrzymałem maila zwrotnego z PayU, że pieniądze
już są na Waszym koncie.
Wg informacji na stronie status produktu dostępny. Po uiszczeniu opłaty status zmienił
się na "w trakcie kompletowania"
(nie wydaje mi się że magazynier teraz chodzi po magazynie i zbiera literki do klucza
cyfrowego)
Po rozmowie telefonicznej z Waszą firma, Pani powiedziała że coś jest nie tak i przekaże
do odpowiedniego działu i od tego czasu korespondencja będzie prowadzona drogą mailową.
Dzwoniłem około 14:30 jest 21:00, żadnego maila od Państwa firmy w tym czasie nie otrzymałem,
zostałem "zbyty" najprościej mówiąc. Status w zamówieniu wciąż ten sam.
Wybrałem Wasz sklep ponieważ nie miałem ochoty czekać 1 dnia i jechać po grę do Empiku
czy Media, tylko grać od razu, a okazało się, że grę otrzymam jeszcze później(jeżeli
otrzymam).
Przepraszam za sarkazm w mojej wypowiedzi ale jestem delikatnie rozdrażniony zaistniałą
sytuacją.
numer zamówienia: GW01271598


Cześć, z informacji które uzyskałem mamy problem z kluczami. W imieniu sklepu przepraszam za wszelkie niedogodności, w dniu dzisiejszym zostanie dokonany zwrot środków za to zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 11:29, jrb88 napisał:

Czy za gry cyfrowe można płacić on-line przez bank inny niż na liście, która pokazuje
się podczas składania zamówienia?


Cześć, niestety nie :/ Jeśli Twój bank nie widnieje na liście możesz zapłacić przez kartę płatniczą lub paypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedy będzie można kupić grę Dragon''s Dogma w wersji cyfrowej [steam] w sklepie gram.pl? Dziś premiera gry na PC''tach i liczyłem że pogram, będąc szczerym to zdziwiło mnie że nie można nawet było złożyć zamówienia [zazwyczaj tak robiłem gdy kupowałem u was grę zanim była jej premiera a pieniądze przelewało się kilka dni przed premierą]

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 20:23, Noma napisał:

Witam.

Kiedy będzie można kupić grę Dragon''s Dogma w wersji cyfrowej [steam] w sklepie gram.pl?
Dziś premiera gry na PC''tach i liczyłem że pogram, będąc szczerym to zdziwiło mnie że
nie można nawet było złożyć zamówienia [zazwyczaj tak robiłem gdy kupowałem u was grę
zanim była jej premiera a pieniądze przelewało się kilka dni przed premierą]

Z góry dziękuje za odpowiedź.


Czekamy na dostawę wersji cyfrowej - zostało kilka sztuk wersji pudełkowej http://sklep.gram.pl/pc/dragons-dogma-dark-arisen.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kupiłem Prince of Persia 2008 w wersji cyfrowej. Instalacja przebiegła pomyślnie natomiast przed odpaleniem gry prosi o nr seryjny i niestety ten dostarczony od Was nie działa.
Numer zamówienia:
QN00891667
Prince of Persia - wersja cyfrowa, pobierz produkt
Twój numer seryjny do gry: 4G42J-6DQ66-H273P-K3R34-47W72

20160125092930156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2016 o 09:29, azsztulpa napisał:

Witam!
Kupiłem Prince of Persia 2008 w wersji cyfrowej. Instalacja przebiegła pomyślnie natomiast
przed odpaleniem gry prosi o nr seryjny i niestety ten dostarczony od Was nie działa.
Numer zamówienia:
QN00891667
Prince of Persia - wersja cyfrowa, pobierz produkt
Twój numer seryjny do gry: 4G42J-6DQ66-H273P-K3R34-47W72


Cześć, nie jest to problem z kluczem: spróbuj pobrać http://www.tagesprotection.com/main.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2016 o 09:29, azsztulpa napisał:

Witam!
Kupiłem Prince of Persia 2008 w wersji cyfrowej. Instalacja przebiegła pomyślnie natomiast
przed odpaleniem gry prosi o nr seryjny i niestety ten dostarczony od Was nie działa.
Numer zamówienia:
QN00891667
Prince of Persia - wersja cyfrowa, pobierz produkt
Twój numer seryjny do gry: 4G42J-6DQ66-H273P-K3R34-47W72


Cześć, nie jest to problem z kluczem: spróbuj pobrać http://www.tagesprotection.com/main.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Was Wiedźmina 3 w wersji cyfrowej. zamówienie opłacone i otrzymałem klucz na Steam... Problem w tym że otrzymany klucz NIE DZIAŁA. Co teraz?
numer zamówienia: EG00451615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2016 o 12:37, Grazziani napisał:

Kupiłem u Was Wiedźmina 3 w wersji cyfrowej. zamówienie opłacone i otrzymałem klucz na
Steam... Problem w tym że otrzymany klucz NIE DZIAŁA. Co teraz?
numer zamówienia: EG00451615



Cześć,

Jak aktywować klucz?

1. Zarejestruj się na stronie gog.com
2. Przejdź do sekcji gog.com/redeem
3. Podaj otrzymany kod i pobierz grę ze swojej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się