GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa kluczy do season passa FC4. Wczoraj zakupiłem Gold Edition i dalej czekam na klucz. Wiadomo kiedy można spodziewać się tych kluczy?

Pozdrawiam
Jasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:36, RaViOne86 napisał:

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa kluczy do season passa FC4. Wczoraj zakupiłem
Gold Edition i dalej czekam na klucz. Wiadomo kiedy można spodziewać się tych kluczy?


Cztery posty wyżej :)

Elambasadore właśnie o tym pisał: "Niestety, nie doczekaliśmy się jeszcze kluczy do Season Passa do FC4. Mam nadzieję, że jutro do nas dotrą, będę dawał znaka na bieżąco."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:46, Phobos_s napisał:

Elambasadore właśnie o tym pisał: "Niestety, nie doczekaliśmy się jeszcze kluczy do
Season Passa do FC4. Mam nadzieję, że jutro do nas dotrą, będę dawał znaka na bieżąco."


Tak, zauważyłem ale chciałem się dowiedzieć czy może już dotarły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:36, RaViOne86 napisał:

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa kluczy do season passa FC4. Wczoraj zakupiłem
Gold Edition i dalej czekam na klucz. Wiadomo kiedy można spodziewać się tych kluczy?


Hej,

mieliśmy małe opóźnienie z dostawą klucza do Season Passa, który wchodzi w skład Gold Edition. Dobra wiadomość jest taka, że klucze są już na miejscu i w przeciągu najbliższych 24h zostanie wysłany mailing do Klientów, którzy zamówili w naszym sklepie Złotą Edycję oraz nie otrzymali klucza do Przepustki Sezonowej.

Przepraszam za opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:54, elambasadore napisał:

Dobra wiadomość jest taka, że klucze są już na miejscu i w przeciągu najbliższych
24h zostanie wysłany mailing do Klientów, którzy zamówili w naszym sklepie Złotą Edycję
oraz nie otrzymali klucza do Przepustki Sezonowej.


HUAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W dniu 31 października zamówiłem 2 gry z wyprzedaży serwisu gram.pl.
Były to: - Battlefield Bad Company 2 - Car Mechanic Simulator 2014 Do dnia
dzisiejszego nie otrzymałem e-maila z kodami do tych gier. Jedyne informacje,
które zostały mi nadesłane to automat PayU, który potwierdził, że zapłata,
czyli kwota w wysokości 24,89 została prawidłowo wykonana i zakończona. Numer
zamówienia: P000010472



Mija już prawie miesiąc od mojego zamówienia podanego powyżej. Nadal nie dostałem maila z kodami do gier. Zawsze byłem zadowolony z usług serwisu Gram.pl, polecałem was innym znajomym, rodzinie, przyjaciołom. Proszę was ponownie o pomoc. Mam nadzieję, że sprawa się w końcu wyjaśni, bo czekanie na wirtualny kod 20+ dni nie jest normalne, nawet jeśli po drodze wystąpiły jakieś problemy. Wierzyłem, że ktoś w końcu zwróci się do mnie, lecz na marne. Musiałem znów reagować, bo DOK także nie odpowiada.

Wasz klient Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

piszę w sprawie zamówienia GU01191482.
Chodzi o tytuł Mroczne Legendy: Czarny Łabędź; na stronie produktu napisane jest, iż jest to gra na platformę Steam.
Jednak w szczegółach zamówienia nie ma klucza.
Pozostałe gry klucze posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 18:41, Phobos_s napisał:

Hej,

piszę w sprawie zamówienia GU01191482.
Chodzi o tytuł Mroczne Legendy: Czarny Łabędź; na stronie produktu napisane jest, iż
jest to gra na platformę Steam.
Jednak w szczegółach zamówienia nie ma klucza.
Pozostałe gry klucze posiadają.


Hej,

na stronie produktu jest błąd, którym zajmiemy się najwcześniej w poniedziałek. Obecnie sprzedajemy ten produktu jako DRM free a gra nie jest jeszcze dostępna na Steamie, więc nie jesteśmy w stanie dostarczyć klucza do aktywacji na wspomnianej platformie. Po weekendzie postaram dowiedzieć się od AM, na kiedy planują premierę Czarnego Łabędzia na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 10:44, elambasadore napisał:

Hej,

na stronie produktu jest błąd, którym zajmiemy się najwcześniej w poniedziałek. Obecnie
sprzedajemy ten produktu jako DRM free a gra nie jest jeszcze dostępna na Steamie, więc
nie jesteśmy w stanie dostarczyć klucza do aktywacji na wspomnianej platformie. Po weekendzie
postaram dowiedzieć się od AM, na kiedy planują premierę Czarnego Łabędzia na Steamie.


Dzięki za wyjaśnienie.
Szkoda, że nie ma tego klucza, w sumie z tego powodu kupiłem tę grę :)
No nic. Mówi się trudno i dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 17:48, Phobos_s napisał:

Dzięki za wyjaśnienie.
Szkoda, że nie ma tego klucza, w sumie z tego powodu kupiłem tę grę :)
No nic. Mówi się trudno i dzięki :)


Udało mi się dowiedzieć, że gra pojawi się na Steamie w 2015 (niestety w tym momencie nie mogę podzielić się konkretniejszą datą:)). Po premierze na wspomnianej platformie, proszę o przypomnienie się z tematem, podeślemy klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 14:20, gostfejskila napisał:

Witam
Piszę w sprawie mojego zamówienia GY03101435 i mam pytanie. Kiedy otrzymam klucz ?


Zamówienia pre-orderowe na The Crew zostały już skierowane do realizacji i w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu minut klucze powinny znaleźć się w skrzynkach odbiorczych/szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2014 o 14:51, elambasadore napisał:

Zamówienia pre-orderowe na The Crew zostały już skierowane do realizacji i w przeciągu
najbliższych kilkudziesięciu minut klucze powinny znaleźć się w skrzynkach odbiorczych/szczegółach
zamówienia.


No i klucza jak nie było tak nie ma ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 16:33, gostfejskila napisał:

No i klucza jak nie było tak nie ma ech...


Z tego co widzę, klucz dotarł. Jeśli ktoś z Was składał zamówienie przedpremierowe na The Crew i jeszcze nie otrzymał swojego klucza, proszę o kontakt (koniecznie z nr zamówienia) - zadziałamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pisze w sprawie zamówienia nr GK02601472 na The Crew Season Pass. Po zapłaceniu otrzymałem notke, że zamówienie zostało opłacone i mogę już pobrać klucz z zakładki moje zamówienia. Jednak po wejsciu gdzie trzeba i naciśnieciu na pobierz klucz wyskakuje mi okienko z logiem uplay i puste miejsce (w którym powinien być klucz)

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 21:17, okonon napisał:

Witam.
Pisze w sprawie zamówienia nr GK02601472 na The Crew Season Pass. Po zapłaceniu otrzymałem
notke, że zamówienie zostało opłacone i mogę już pobrać klucz z zakładki moje zamówienia.
Jednak po wejsciu gdzie trzeba i naciśnieciu na pobierz klucz wyskakuje mi okienko z
logiem uplay i puste miejsce (w którym powinien być klucz)

Proszę o pomoc


Hej,

problem wynika z braku dostępności tego produktu w naszym sklepie. Dobra wiadomość jest taka, że wczoraj złożyłem zamówienie na nową partię kluczy, które powinno być zrealizowane do środy i tego dnia będziemy mogli wysłać Klientom brakujące klucze. Czekanie na klucz to jedno z rozwiązań, drugim jest zwrot pieniędzy, który możemy ogarnąć jeszcze dziś.

Oczywiście przepraszam, że tak wyszło i postaram się żeby w przyszłości taka sytuacja nie miała miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej,
>
> problem wynika z braku dostępności tego produktu w naszym sklepie. Dobra wiadomość jest
> taka, że wczoraj złożyłem zamówienie na nową partię kluczy, które powinno być zrealizowane
> do środy i tego dnia będziemy mogli wysłać Klientom brakujące klucze. Czekanie na klucz
> to jedno z rozwiązań, drugim jest zwrot pieniędzy, który możemy ogarnąć jeszcze dziś.
>
> Oczywiście przepraszam, że tak wyszło i postaram się żeby w przyszłości taka sytuacja
> nie miała miejsca.
>
>

A to ok, nie ma problemu poczekam.

Dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się