GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Kupiłem bez rejestracji World of Warcraft Legion w pre-orderze wersja cyfrowa
zamówione 10 sierpnia, opłacone 26 sierpnia klucza na razie nie ma na skrzynce
Nr zamówienia PB00281698

Czy jest to związane z dużym zainteresowaniem grą czy nakład kluczy się wyczerpał i kiedy mógłbym spodziewać się klucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2016 o 12:17, Kebabinho napisał:

Witam, dzisiaj o godzinie 10 zakupiłem http://sklep.gram.pl/digi/wiedzmin-3-dziki-gon-goty-edycja-gry-roku-wersja-cyfrowa.shtml
. Kiedy mogę się spodziewać klucza do gry ? Dodam, że zamówienie zostało opłacone. Numer
mojego zamówienia : AZ00091623


Otrzymałeś kod 31 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2016 o 14:52, Raptorek3 napisał:

Dzień Dobry chciałbym się zapytać czy będzie dostępna gra dragon ball xenoverse 2 na
pc w preorderze


Cześć, czekamy na informację w sprawie dostępności tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. zmówiłem dwa dni temu cyfrowa wersje fifa 17.
Zrobiłem od razu przelew bankiem (PayU) dostałem potwierdzanie ze pieniądze dostał sklep.
Problem w tym ze Gram.pl nie wysłało do mnie żadnej informacji co z moim zamówieniem, nie odpisują na maila dodzwonić się nie da, na fb tez nie odpisują. Co z taka sytuacja zrobić?
Kupiłem po to wersje cyfrowa żeby nie czekać na przesyłkę a tu ktoś mnie ktoś olal.....
miałem dostać klucz do gry mailem, co w takim wypadku zrobić? do kogo się kontaktować ?

ps. czy miał ktoś może taki problem przy kupnie fifa 17 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielę zakupiłem grę The Settlers 7 Złotą Edycję, niestety pomimo dokonania płatności do dziś nie otrzymałem kodu na grę, również pomoc techniczna nie odpowiada na moje maile, mimo że przesłałem zrzut ekranu z numerem transakcji i potwierdzenie płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem właśnie GTA V dokonałem płatności przez kartę płatniczą dodam, że przy kupowaniu nie zakładałem konta. Na mail przyszło potwierdzenie od PayU oraz pozytywnym zakończeniu płatności lecz nigdzie nie widzę kodu aktywującego grę
tytuł płatności: FC00051699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2016 o 09:20, Kurpiiii napisał:

Witam,

Kupiłem właśnie GTA V dokonałem płatności przez kartę płatniczą dodam, że przy kupowaniu
nie zakładałem konta. Na mail przyszło potwierdzenie od PayU oraz pozytywnym zakończeniu
płatności lecz nigdzie nie widzę kodu aktywującego grę
tytuł płatności: FC00051699


Cześć, klucz wysyłałem na maila - przepraszam za wszelkie niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

piszę w sprawie wersji cyfrowej gry ME: Andromeda. Zamówienie zostało opłacone, w szczegółach stoi, iż klucz zostanie udostępniony 22 marca, ale do tej pory go nie widzę. Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale pojawił się klucz do zawartości dodatkowej dostępnej z tytułu zamówienia gry przed premierą. Czy to tak ma być i klucze do gry zostaną rozesłane jutro, czy powinienem mieć tam już zestaw wszystkich kluczy i coś poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2017 o 20:06, Shade001 napisał:

Dzień dobry,

piszę w sprawie wersji cyfrowej gry ME: Andromeda. Zamówienie zostało opłacone, w szczegółach stoi, iż klucz zostanie udostępniony 22 marca, ale do tej pory go nie widzę. Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale pojawił się klucz do zawartości dodatkowej dostępnej z tytułu zamówienia gry przed premierą. Czy to tak ma być i klucze do gry zostaną rozesłane jutro, czy powinienem mieć tam już zestaw wszystkich kluczy i coś poszło nie tak?

 

Hej!

Klucze były wysyłane zaraz o północy zgodnie z informacją na karcie produktowej. Dzień wcześniej wysyłamy zawsze pudełka, które muszą dotrzeć na dzień premiery do klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

dziś zakupiłem kolekcję Gothic na waszej stronie i wszystkie 4 klucze jakie do mnie doszły były... wcześniej użyte.

 

Numer zamówienia:
RK00591796

LMUVTnV.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wciąż oczekuję na klucz do SW Battlefront II, klucz miał zostać wysłany 16.11. Do godziny 17 go nie otrzymałem. Nr zamówienia mogę podać w prywatnej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Napiszcie proszę do naszego Działu Obsługi Klienta - dok@gram.pl.

Postaramy się pomóc tak szybko, jak tylko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się