GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2014 o 15:08, korinek2 napisał:

> Generalnie łatwiej byłoby "odkręcić" całą sytuację, w której nie opłaciłbyś zamówienia.

> Z tego co widzę, oczekujemy na płatność z banku, ale jeśli nadal zależy Ci na czasie

> to proszę o kontakt z DOK-iem, spróbujemy coś zadziałać.

A czemu to tak długo idzie ? :E
Jak już przeczekałem te 3 dni, to już chyba nie ma sensu kombinować, niemniej jednak
czas tego przelewu krajowego trochę mnie niepokoi.


Hmmm, wygląda na to że znów zadziałała "magia" przelewu krajowego, u nas nadal oczekiwanie na płatność:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 22:01, kerajh napisał:

Jakby co nr mojego zamówienia DX05431419

Widzę, że lepiej było ściągnąć z torrentów;p


Hej,

prośba o sprawdzenie folderu spam. W naszym systemie widzę, że klucz został wysłany 22 października 2014 o 21:10 oraz dostałem informację z DOK-u, że klucz został wysyłany również 24 października 2014 o 12:24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 18:47, Gumisiek2 napisał:

Witam, 24. października zamówiłem wersję cyfrową Rocksmith 2014 oraz Call of Juarez:
Gunslinger. Tego samego dnia zrobiłem przelew, jednak wciąż mam informację, że zamówienie
oczekuje na opłacenie. Mój bank podaje, że przelew został wykonany. Numer zamówienia
to DV04581464.


Problem pojawił się na skutek braku kluczy do RS 2014, na które nadal czekamy:/ W tej sytuacji widzę trzy możliwe rozwiązania:

a) zamówienie zostaje oraz realizujemy je w momencie, kiedy dostaniemy od Ubisoftu nową partię kluczy
b) anulujemy zamówienie i zwracamy pieniądze
c) anulujemy zamówienie, zwracamy pieniądze a następnie tworzymy nowe, do którego wrzucamy Gunslingera w promocyjnej cenie i wysyłamy klucz po opłaceniu (możemy powtórzyć proces z RS, kiedy klucze będą już na stanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem ;-) Nie spieszy mi się do zagrania w żadną z tych gier (choć serię Call of Juarez uwielbiam), więc jestem w stanie poczekać. Czy jest Wam znany termin dostarczenia kluczy przez Ubisoft, choćby tak pi razy drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 10:14, elambasadore napisał:

> Jakby co nr mojego zamówienia DX05431419
>
> Widzę, że lepiej było ściągnąć z torrentów;p

Hej,

prośba o sprawdzenie folderu spam. W naszym systemie widzę, że klucz został wysłany 22
października 2014 o 21:10 oraz dostałem informację z DOK-u, że klucz został wysyłany
również 24 października 2014 o 12:24.



Hej. Sprawdzam spam codziennie od dnia zakupu;p czy istnieje możliwość zmienienia adresu mail na, który wysyłacie mi kod? Być może mam problem z pocztą?

Dla weryfikacji mojej tożsamości możecie dzwonić na nr podany przy zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wygląda na to że znów zadziałała "magia" przelewu krajowego, u nas nadal oczekiwanie

Dnia 28.10.2014 o 10:04, elambasadore napisał:

na płatność:/


Na to wygląda :)
Ale z tego co widzę, płatność wreszcie doszła wraz z kluczykami.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 12:09, HentaiDymon napisał:

A ja, już któryś dzień czekam na swoje zamówienie z promocji urodzinowej :(


Proszę o numer zamówienia, zobaczymy co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31 października zamówiłem 2 gry z wyprzedaży serwisu gram.pl.
Były to: - Battlefield Bad Company 2 - Car Mechanic Simulator 2014 Do dnia
dzisiejszego nie otrzymałem e-maila z kodami do tych gier. Jedyne informacje,
które zostały mi nadesłane to automat PayU, który potwierdził, że zapłata,
czyli kwota w wysokości 24,89 została prawidłowo wykonana i zakończona. Numer
zamówienia: P000010472

Nie mam pojęcia co się dzieje. Wysyłałem już zgłoszenie do DOK-u, lecz nadal nie dostałem ani odpowiedzi ani kluczy do gier. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 10:39, Dabkos napisał:

W dniu 31 października zamówiłem 2 gry z wyprzedaży serwisu gram.pl.
Były to: - Battlefield Bad Company 2 - Car Mechanic Simulator 2014 Do dnia
dzisiejszego nie otrzymałem e-maila z kodami do tych gier. Jedyne informacje,
które zostały mi nadesłane to automat PayU, który potwierdził, że zapłata,
czyli kwota w wysokości 24,89 została prawidłowo wykonana i zakończona. Numer
zamówienia: P000010472

Nie mam pojęcia co się dzieje. Wysyłałem już zgłoszenie do DOK-u, lecz nadal nie dostałem
ani odpowiedzi ani kluczy do gier. Proszę o pomoc.


Hmmm... z tego co się dowiedziałem wkradł się mały błąd w zamówienie i postaramy się to odkręcić tak szybko jak będzie to możliwe.

Wspomniałeś, że kontaktowałeś się z DOK-iem, dostałeś możesz podać numer sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze czasu będę musiał czekać na realizację mojego zamówienia? Nadal nie otrzymałem kodów do gier na e-mail. Chciałbym wiedzieć w czym problem, bo nie po to kupiłem gry z promocji żeby ich w ogóle nie mieć. Dostarczenie kodów przeciąga się z dnia na dzień, a nadal nie otrzymałem żadnego wytłumaczenia zaistniałej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 16:39, Dabkos napisał:

Ile jeszcze czasu będę musiał czekać na realizację mojego zamówienia? Nadal nie otrzymałem
kodów do gier na e-mail. Chciałbym wiedzieć w czym problem, bo nie po to kupiłem gry
z promocji żeby ich w ogóle nie mieć. Dostarczenie kodów przeciąga się z dnia na dzień,
a nadal nie otrzymałem żadnego wytłumaczenia zaistniałej sytuacji.


Tak jak pisałem wcześniej, w zamówienie wkradł się błąd, który miał być naprawiony. Skierowałem sprawę do osoby, która skontaktuje się z Tobą droga mailową oraz wyśle klucze, które zamówiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek zakupiłam w prezencie dla meza kod aktywacyjny na 3 miesiące do xbox360 kupiłam go droga elektroniczna ponieważ miało to być na "już".... dostałam później na jego maila potwierdzenie zakupu i oczywiście potwierdzenie platnosci... sciagnac kodu nie mogę do teraz... dodzwonić się do was tez nie mogę wiec proszę o wyjaśnienie gdzie ja mam wpisac kod który zawiera 32 znaki?? w miejsce 25 znakowego???? prosila bym o zwrot pieniędzy jak bym wiedziala ze będą takie problemy to kupila bym kod w sklepie...
nr zamówienia: FS02771477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 12:18, creatywny1 napisał:

W piątek zakupiłam w prezencie dla meza kod aktywacyjny na 3 miesiące do xbox360 kupiłam
go droga elektroniczna ponieważ miało to być na "już".... dostałam później na jego maila
potwierdzenie zakupu i oczywiście potwierdzenie platnosci... sciagnac kodu nie mogę do
teraz... dodzwonić się do was tez nie mogę wiec proszę o wyjaśnienie gdzie ja mam wpisac
kod który zawiera 32 znaki?? w miejsce 25 znakowego???? prosila bym o zwrot pieniędzy
jak bym wiedziala ze będą takie problemy to kupila bym kod w sklepie...
nr zamówienia: FS02771477


Hej,

dziękuję za zgłoszenie oraz przepraszam, że doszło do tej sytuacji. Przekazałem sprawę do naszego DOK-u, który skontaktuje się mailowo w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnośnie niektórych tytułów od Artifex Mundi, które oferujecie/oferowaliście w sklepie.
Otóż część z nich (w moim przypadku Koszmary z Głębin: Wyspa Czaszki - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska oraz Otchłań: Upiory Edenu - Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska) oprócz możliwości pobrania gry, oferuje także klucz, który ponoć ma być kluczem Steam.
Otóż klucze dostępne w zakładce Pobierz klucz, kompletnie nie przypominają żadnej formy kluczy Steam, a co więcej nie da się ich aktywować na Steam.
Stąd pytanie, czy mógłbym prosić o podanie właściwych kluczy, lub informację, do czego faktycznie te dostępne już klucze służą? :)
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się