GRAMy

Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

442 postów w tym temacie

A ja klucz dostałam po złożeniu zamówienia na wersję pudełkową.
Od razu, był w informacji o zamówieniu.
Pieniądze przelałam dopiero 29 maja. Ale do tej pory nie odnotowano wpłaty...
W każdym razie dużo Was nie ominęło. Pierwszy dzień headstartu to porażka.
Drugi... również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni, zamawiający produkt z waszej strony nie otrzymałem kodu, co prawda to wersja pudelkowa ale problem ten sam Numer Zamówienia : YB00341412 Proszę o Szybkie wysłanie Kodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masa ludzi ma ten sam problem, więc też się dokleję:
Informacja głosi, że Wildstar zawiera Headstart, więc czekam na mój klucz do gry już teraz, a nie 3 czerwca. Nr zamówienia: UW00091453

Mam nadzieję, że tym razem chociaż dostanę grę, bo ostatnim razem jak kupowałem AC: Revelation (jakoś w październiku, może później) to do tej pory jej nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 10:28, Crayten napisał:

Widzę, że masa ludzi ma ten sam problem, więc też się dokleję:
Informacja głosi, że Wildstar zawiera Headstart, więc czekam na mój klucz do gry już
teraz, a nie 3 czerwca. Nr zamówienia: UW00091453

Konsulat schował głowę w piasek i udaje, że ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Jeśli chodzi o kody do headstartu gry Wildstar, to kod jest dostępny poprzez stronę ze szczegółami zamówienia, Waszego konta gram.pl (link do kodu znajduje się pod produktem: Bonus - Dodatki do preorderów gry WildStar). Jest on przypisywany automatycznie do zamówienia, tuż po jego złożeniu, więc każdy kto złożył zamówienie do chwili obecnej, powinien taki kod otrzymać. W razie problemów - prosimy o zgłoszenie do naszego DOKu. DOK na bierząco rozwiązuje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc każdy kto złożył zamówienie do chwili obecnej, powinien taki kod otrzymać. W razie problemów - prosimy o zgłoszenie do naszego DOKu. DOK na bierząco rozwiązuje problemy.
---
Pan chyba żartuje. Do DOKu nie można się dodzwonić, ja nadal kodu nie otrzymałem. Zostaliśmy po prostu przez Pański sklep oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal również nie otrzymałem kodu, w opisie zamówienia gra jest opłacona, ale żadnej opcji wyświetlenia "bonusów" nie ma. Ponadto żadnego maila od was nie dostałem w sprawie zamówienia, nawet informacji o przyjeciu zamówienia i jego opłacenia. Oczywiście maile reklamowe docierają bezbłędnie :-) Ponad to obsługa klienta milczy na maile, a dodzwonic się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych informacji z bonusowym kodem w szczegółach zamówienia, nie dostałem żadnego maila, Wiec Proszę o wysłanie mi kodu na maila, nie chciałbym robić żadnych problemów wiec proszę niezwłoczną interwencje
Numer zamówienia : YB00341412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niczego takiego - u mnie w szczegółach wyświetla się jedynie informacja, że zakup będę mógł odebrać dopiero 3 czerwca, czyli już po przydatności Headstart...

Dokładna informacja brzmi: "Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do pobrania 03. czerwca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:39, Niepsuj napisał:

Też dostałem taką samą odpwiedz jak Crayten.


-->Wojman
Użyłem formularza i NIE dostałem odpowiedzi.

Kody się wyczerpały?
Jak to ''się wyczerpały''. Sprzedaliście nam te kody, powinniście stanąć na głowie, żeby klienci je dostali. To jest dla mnie zły żart, a nie odpowiedź. "Się wyczerpały"?.

Żadnego "Przepraszamy naszych klientów, jako rekompensatę proponujemy:". Tylko po prostu "się wyczerpały"?

Ktoś musi chyba potrząsnąć sklepem GRAM.PL. Jak otrzymam oficjalną odpowiedź piszę do UOKiK o wszczęcie postępowania. Ciekawe ile łącznie osób zostało pokrzywdzonych przez sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:33, Crayten napisał:

Dostałem odpowiedź - kody do Headstartu się wyczerpały.


Dostaliśmy już nową partię kodów, więc każdy kto złożył zamówienie dzisiaj do godziny 11:00, powinien taki kod otrzymać. Jeśli kod nie znajduje się w szczegółach danego zamówienia, proszę o zgłoszenie problemu do naszego DOK, poprzez formularz zgłoszeniowy. Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone, jednak w związku z ich dużą ilością, każdy musi poczekać na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie pierwszy raz, kiedy sklep sprzedaje więcej kodów niż posiada. I to nie jest fair. W momencie braku kodów powinniście informować, że są ''chwilowo niedostępne'', zamiast wprowadzać kupujących w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jesli na dwa maile (jeden z wczoraj, drugi z dzisiejszego ranka) DOk nie opdpowiada, a telfon jest chyba umieszczony w piwnicy, bo nikt nie odbiera? Numer zamówienia uw03121409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się